:: Jen tak zlehka ::

aneb co všechno víme o praní/přání ponožek - bulvární rodinný párek (deníček pro každý okamih)
:: FUCKING WEATHER :: MAIL: Redakce :: MAIL: Karl :: MAIL: HK :: TESILÍ DOMOV ::
ICQ
[::.rss a jiné kydy.::]
:: RSS 2.0
:: Atom site feed
:: GUESTBOOK
[::..zlinky..::]
:: VYFOCENÝ TESIL
:: DEBIL TESIL
:: TESILÍ RÁDIJO
:: NEKONEČNÝ TESIL
:: CHUTNÝ TESIL
[::..súdruhovia..::]
:: Čmelda [Pato(b)log]
:: Lobo
:: A EÁÁ
:: Tam je...
:: AIF
:: Pivní varník
:: PlayForever
:: Brünn Lindwurm
:: Stanice ZOO
:: VfB
:: Chachar
:: PŠT?
:: TSOG-360
:: MP za vodou
:: OV blokuje
:: Kotchka
[::.nějaké obrázky.::]
Tak trochu lepší rádio
Tak trochu jiné rádio
Opera
[::..ARCHIV..::]
[::PROSTE ARCHIV::]
[FAKT JE TU ARCHIV]

:: 27.11.02 ::

Seznam mě nechce a webzdarma neběží

Tak mi Seznam odmítl už podruhé zařazení mé stránky mezi své odkazy - Popis ke stránce neodpovídá obsahu. Chápu, že popis: všechno co vím praní/přání ponožek se jim nezdál. Na druhý pokus jsem tedy za tento popis dal pomlčku a za ní dopsal WEBLOG. Opět neprošlo. Sklonil jsem tedy svá stará a unavená záda před seznamovými zatřiďovači a vymazal veškeré zmínky o ponožkách a na třetí pokus jsem do popisu dal pouze WEBLOG. Netrpělivě očekávám výsledek.
Co se týče návštěvy rodného města, tak v pátek byla setkání s neuvěřitelnou D., která jen tak mimochodem prohodila, že v létě míří do Španělska, aby tam žila se svým milým. Chápete to? Já ne! Sobota proběhla ve velmi poklidném duchu, kdy jsem ráno zapnul televizi a vypnul ji až ve dvě ráno. Dokonce jsem nechal mučit celým filmem Pláž. Ano Leo, to je parketa pro tebe. Bylo to neuvěřitělně odporné. V neděli, jak už jsem psal, jsem cestoval vynikajícím vlakem ODRA a celou cestu jsem prostál. Ale prostál v jídelním voze v bistru u pultu. V Libni se mé unavené nohy vymotaly z vlaku a bylo na nich znát, že jim dala zabrat jak cesta, tak teplé dvanáctky za 35,- Kč. Měl bych se dát na podnikání v přepravních prostředcích. Teď mě napadly linkové autobusy. Linka Praha - Brno, plný autobus a já v chodbičce: "je libo kávičku, pivíčko? Ano? Šedesátpět korunek prosím." Nebo v městské dopravě. V tramvaji s pultíkem nebo po zprovoznění metra zařadit do souprav jídelní vůz. Jo, to je ono!

Zdař Bůh

:: zprznil: Karl 15:04 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 25.11.02 ::
Kanalizační řád je nutnost

Velké zaneprázdnění, takže reportáž z víkendové Ostravy zítra. Stejně dnes na webzdarma provádějí údržbu diskového pole. Jen krátce - potřetí jsem cestoval z Ostravy vlakem IC122 Odra a potřetí jsem těch pět hodin prostál. Dost nechutné.

Čest

:: zprznil: Karl 16:36 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 21.11.02 ::
A helikoptéra si krouží dál

Docela zajímavé sedět dnes v kanceláři v centru Prahy. Do práce jsem se dostal poloprázdnou tramvají, v centru ani živáčka, no řekl bych, že v rámci lepšího dopravního spojení, by zde NATO mělo zasedat až do úplného obnovení provozu metra. Ale to by asi demonstranty přestalo bavit.
Tak tady sedím, poslouchám kroužící helikoptéru a přemýšlím, co se mi to dnes veselého stalo. Vím, že něco to bylo, ale co? Prostě výpadek.
Zítra odjíždím do rodného města.....už vím, co mi dnes veselého stalo - jdu si takhle v práci na záchod, otevřu dveře a on tam policista, já na něj koukám a on mi říká: "dobrý den" - NATO je NATO.

Naskle

:: zprznil: Karl 15:40 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 20.11.02 ::
Přeranžírovat

Co na to říct.
otázka: "To si jako myslíte, že útvar informačních technologií ví všechno?"
odpověď: "No to si nemyslím, ale nastavení technických věcí vážících se na IT/TELCO by měl mít na starosti."
otázka: "Takže jako, IT pátrá, radí, nastavuje, jo?"
Nemohl jsem v tomto dialogu být považován za morálního vítěze. Na poslední otázku jsem už nenašel žádný argument.
Včera výborná hláška v autobuse - V rámci výpomoci Hl. m. Praze řídí tento autobus řidič DP České Budějovice. Ihned se mi před očima zjevil trochu jiný nápis - V rámci výpomoci Hl. m. Praze řídí tuto tramvaj řidič traktoru z JZD Čerčovice.

Na shledanou

:: zprznil: Karl 16:02 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 19.11.02 ::
Fajnová deka

Krátká odmlka způsobená náročným víkendem, včerejší zaneprázdněností a tak podobně.
Ach jo, mám si tady stěžovat nebo ne? No tak ne. Jenom jsem chtěl říct, že mne nic nebaví. A dost!
Nedá mi to a zveřejním zde mail, který mi včera přišel :-)
nase cinska stranicka bunka se rozhodla, ze umisti vaaaaaaaaaaaaaaaase stranky na nasem blaclistu. jsou militaristicky, protikomunisticky, imperialisticky a ultrakverulantsky zamerene. nase mladez nesmi takoveto materialy dostat do rukou!!!! pryc s vasi nechutnou ideolocku zbrani zvanou - volne psani (nebo snad srani?)!!!
jestli si chcete zachovat tvar, v zadnem pripade neodepisujte. :-(
tato zpráva neobsahuje antrax ani jiné viry

Autorem je nechvalně známý terorista MK, který si vzal mou sestru. Jo a tímto ho zdravím do dalekých koutů naší republiky.

Elvis Presley žije!

:: zprznil: Karl 15:37 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 15.11.02 ::
Nové hřídlo z bůčku

No jo, no jo. To jsem si dal. Sekaná s bramborovým salátem. Ještě, že je pátek a končí mi strava pracovní. Žaludku, nebraň se, stejně to máš marné.
Dnes mám opět stranickou schůzi s D. v oblíbeném pohostinství, reportáž samozřejmě přinesu. Tak se mi ale zdá, že se nám z toho stává tradice. No ne že by mi to vadilo.
Opět jsem prošel stěhováním, ze třetího do čtvrtého patra. Luxus! Kachlíčkované WC, papírové osušky, mýdlo, co víc si přát. Dokonce jsem to uhrál i tak, že zde zůstávám celý přístí týden a do kanceláře na opačném konci Prahy jdu až týden další. Skvělé, akorát nevím, proč ten žaludek vydává takové divné zvuky - neboj, vždyť ten bramborový salát se sekanou nám tolik chutná.

Dobrou rtuť

PS: pro ty z Vás co sledujete osudy B. v Praze - našel práci a zůstává zde, no chápete to?
PS2: Sport - co říct na výsledek Sparty? To co její trenér novinářům: "závidím vám vaše starosti"

:: zprznil: Karl 15:23 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 14.11.02 ::
Cože se to?

Tak dneska konečně hýrousyčtyřka. I když mám jen 98MB paměti a chce to 128, takže se mi to seká a musím to hrát bez patche, takže to musím po půl hodině vypínat kvůli zahlcené paměti, tak je to docela nářez. Šunkový nářez. Jinak mi dnes na mou provizorní kancelář pověsili jmenovku nějakého člověka a on si už zde začal stěhovat věci. Jeho první otázka: "ten stůl byl vždycky takhle uprostřed té prázdné místnosti?" Haha. No jasně. Vypadá to, že zítra jsem zde naposledy a od příštího týdne okna galerie. Sbohem milí stavebníci.
Dnes jsem si dal řízek s bramborovým salátem a musím konstatovat, že po dlouhém snažení se z mých obědů konečně něco vyklubalo. Co, to nechtějte vědět.
Po zběžném prolistování Sportu - to co včera. Zklamal. Akorát Novák nezklamal a porazil v tenise toho pána co se na nás směje z té reklamy na jednoho mobilního operátora. No teď si vlastně vzpomínám, že o přímý přenos z Turnaje mistrů měla zájem Nóva. Hahaha. Už slyším báječný komentář pekelné dvojky nóvackých komentátorů: "a teď Jirka báječně odpinknul balónek na druhou stranu hřiště a dokonce i přes tu síťku, ten druhý co mu nefandíme se mohutným skokem přenesl skoro až půlící čáře a násadou hokejky, tedy raketky, bouchá balónek do hlediště, ano vážení diváci, je to houmran!"

Dobré odpoledne

:: zprznil: Karl 15:26 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 13.11.02 ::
Tam a zase zpět

Nově? Nově.

Sport zklamal, tudíž jsem se dočasně rozhodl vypustit pravidelnou rubriku.
Dnes jsem se opět přemístil do původních prostor. Vítej zpět! volali na mě dělníci ze stavby. Nadšeně jsem jim kynul rukou. Také prodavačka v kantýně měla radost, že mne vidí a tak jsem si na oslavu dal sekanou s bramborovým salátem. Už vím, co mi chybělo celou tu dobu. No musím si to užívat, protože počítám, že od příštího týdne už se zase budu dívat do oken galerie. Má provizorní kancelář, která byla naplněna asi tak šedesáti skříněma, mezi kterýma jsem se jen tak tak prodíral, byla dnes vystěhována. Zbyl zde pouze stůl, u kterého sedím. V rámci zvýšení efektu, jsem jej přesunul přímo doprostřed místnosti a to tak, že sedím čelem ke dveřím. Úchvatný pocit: někdo klepe, říkám dále, osoba vstoupí a co vidí - prázdná místnost se stolem uprostřed, za kterým sedím já. Kulturní zážitek - 100 bodů.

Štábní rozkaz - NEFAKTUROVAT!

:: zprznil: Karl 15:16 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 12.11.02 ::
Z okna výhled není

- další ze Sportu?
- zajímavé skutečnosti

Další ze Sportu?

No nevím, nevím co mi ten Sport dělá. Dneska žádná perla. Pouze, že Lička povolal Ličku (to víte rodinné gangy fungují i fotbale), V Hradci byla tma (nevím, proč si fotbalisté nemohli svítit hornickými helmami) a že v Ostravě by na odklízení sněhu použili i vězně (co dodat). No jestli to takhle půjde dál, tak buď budu muset zrušit rubriku nebo začít kupovat Blesk. Ne to ne!

Zajímavé skutečnosti

Na webzdarma proběhla dnes srážka disků - havárie, při které, doufejme, nezemřely žádné MB dat. Ani kB.
Další. Po přesunu na nové pracoviště mě velmi odpuzuje výhled z okna. Místo minulého krásného staveniště teď okna nějaké galerie. Co na tom mám vidět?
Další. B. a práce v Praze - pravděpodobnost přesunu zpět do Ostravy je teď 80:20 pro přesun. Ale zase bude o člověka víc na odklízení sněhu.
Další. Prozkoumal jsem všechny skříně a úložné prostory ve své kanceláři a ve zbývajících místnostech. Kromě staré přílohy Blesku tady vůbec nic není!

Zdraví především

:: zprznil: Karl 15:17 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 11.11.02 ::
Calgonit a spací pytle

- další ze Sportu
- zajímavé skutečnosti

Další ze Sportu

Dnešní den nám Sport nachystal spoustu zajímavých a úžasných článků. Namátkou mohu jmenovat titulky: Matador scházel a Lasota se dávil. Nevím zda tyto skutečnosti jsou na sebe navázané, ovšem článek dne má jméno Fraška v podání Bratislavy. Krátká zmínka hovoří o tom, jak bratislavský celek místních košíkářek vyrazil na soutěžní utkání do Košic. Cestou nebo ještě před odjezdem se však hráčky poztrácely a do Košic jich dorazilo pouze pět. V průběhu utkání se tři zranily, poté se vyautovala čtvrtá hráčka a na hřišti zůstala pouze kapitánka. Skóre? 78:0. Řekl bych, že domácí celek neměl smysl pro fér hru, když je nenechal dát ani jeden odpadkový koš.

Zajímavé skutečnosti

V pátek proběhlo opět setkání známých celebrit ve složení D., já, G., B. a spousta dalších, přičemž já a B. jsme dorazili domů v tak pozdní hodinu, že se snad ani nesluší psát v kolik.
Další. Premiérový den strávený v mé kanceláři. Mám to tady pěkné.
Další. Tyto stránky navštívila má sestra. Prý to tady mám pěkné.

Čest práci


:: zprznil: Karl 15:23 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 8.11.02 ::
Dovolená!!!

:: zprznil: Karl 15:30 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 7.11.02 ::
Obsese, obsese, obsese

- transformace Další ze sportu
- zajímavé skutečnosti

Transformace Další ze sportu

Již včera jsem nakousl jednu ze svých obsesí, kterou není nic menšího, než deník Sport. Každý den zakupuji vydání tohoto plátku společně malým pitíčkem, známým jako fruko. Nedá mi to, abych se zážitky z čtení tak skvělého periodika, neseznámil i Vás. Z toho důvodu udělám z krátké zprávy Další ze sportu samostatnou rubriku Další ze Sportu. Včerejší vydání bylo nadmíru poučné. Ale opravdová bomba se skrývala na straně 16 a to titulek: Přemýšlení nechávám koňům, mají větší hlavy, říká lyžař-invalida. Že mne to nenapadalo již dřív! Ale včera jsem briskně zareagoval a už dnes vedle mne jeden řehtá a buší kopyty do klávesnice. Nechci rozvíjet tuto teorii dále, protože na jejím konci je vzpoura koňů proti lidem a ovládnutí planety. Takže pozor předvídači budoucnosti, ne stroje, ale koně! A nyní již netrpělivě očekávaný výsledek: Klimkovice - Uničov 21:20.

Zajímavé skutečnosti

Ptal jsem se B. na první dojmy z Prahy. Pravil: "no jedu si takhle tramvají a nějaké dvě holky tak jako prstíčky do mě drbaly, že prý je odpuzuju. A to mě ani neviděly zepředu". Je to démon.
Další. Z mých obědů se zatím ještě nic nevyklubalo. No dneska to bude sekaná s bramborovým salátem. To by v tom byl čert.
Další. Venku je pěkná kosa. A ti stavbaři jedou jak fretky. Dívám se na ně z okna, ruce položené na topení.
Další. Pokud bude čas, rozjedu projekt O nejhnusnější modelku s nejdebilnějším dobrovodným textem. Studijního materiálu je dost.

Dobrou huť

PS: přidal jsem guestbook

:: zprznil: Karl 11:06 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 6.11.02 ::
Výhled šlechtí člověka

- přijel B.
- zajímavé skutečnosti

Přijel B.

Kterak neuvěřitelné se stalo skutkem. Nebo alespoň tak nějak to píše v nádherné knize Obsluhoval jsem anglického krále pan H. Kterou jen tak mimochodem má už dva roky zapůjčenou K. No ale zpět k tématu. Ano, nadpis nelže. Zhruba kolem včerejšího poledne přišla SMS - jsem na ceste. A v pět fakticky dorazil. Uvidíme jak dlouho zde vydrží. Včera se zmohl jen na šeptání jakýchsi temných výhrůžek, kterým jsem nerozuměl. Počítám, ale, že to stejně vztahoval na celé lidstvo, takže se urazit, či případně obávat, můžete i Vy. Uvidíme jaké pekelné překvapení na nás chystá.

Zajímavé skutečnosti

Dnes jsem měl na oběd paprikovou klobásu s bramborovým salátem. A včera točený salám s bramborovým salátem. No uvidíme co se z toho vyklube!
Další. Vedle budovy, ve které pracuji, staví nový objekt. Zřejmě nějaké kancelářské prostory, co taky jiného. Ale co je na tom zajímavého - strašně mě baví se na to dívat. Včera jsem fascinovaně sledoval pána, jak leze po žebříku do kabiny takového toho velkého jeřábu. Skvělé. Anebo když tím jeřábem přemisťují obrovské betonové kusy čehosi.
Další ze sportu. Ve Sportu psali, že chtěli unést Beckhamovu ženu. Už se těším na výsledkovou tabulku únosů:
1. Čečenské komando z Buděnovsku 4 0 0 156:23
2. Skupina Abú Sajáfa................... 2 0 2 89:67
.................
12. Zásahová jednotka Alfa............ 0 0 4 2:148
no přece, když o tom psali ve Sportu, tak jsou únosy sport ne? Ale ti co chtěli unést tu ženu toho fotbalisty, tentokrát prohráli ještě před výkopem.

Dobrou kaši

:: zprznil: Karl 15:16 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 5.11.02 ::
Odpadkový koš a jiné laskominy

- ujel mi vlak
- L. a jeho ideální stopa
- zajímavé skutečnosti

Ujel mi vlak

Tak to už vážně nechápu. Tentokrát jsem podlehl pokušení uvěřit, že B. se doopravdy rozhýbe a opustí Ostravu. Ovšem poté co v neděli psal, že jakési nepředvídatelné skutečnosti ho donutily odložit odjezd na pondělí a v pondělí zavolat, že mu ujel vlak, jen čekám, s čím se vytasí dnes. Včera mi dokonce psala naše společná kamarádka zovaná také B., jestli už je jako teda v Praze? No co jsem měl odpovědět? Taky mi psal A., jestli už je B. na cestě a pokud ano, tak kam. :-) Je vidět, že všichni, kdo ho znají, nevěří možnosti jeho náhlého výpadu ku Praze. Já si tedy myslím, že nakonec dorazí, ale po dvou týdnech to zabalí a vrátí se zpět. No ale uvidíme, třeba překvapí.
PS: Dnes očekávám něco v tom smyslu, že jede ve špatném vlaku a radši vystupuje v Havířově :-)

L. a jeho ideální stopa

Včera se ozval L., bývalý spolunádeník, který nastoupil po týdenní relaxační dovolené zpět do procesoru. Záznam komunikace přinášíme zde:
> -----Original Message-----
> From: L
> Sent: Monday, November 04, 2002 10:30 AM
> To:
> Subject: RE:

Mel by to byt nekdo, za koho nam daj alespon nejake prachy. Za D.???
Ani zlamanou gresli!!!

> -----Původní zpráva-----
> Od:
> Odesláno: 4. listopadu 2002 10:33
> Komu: L
> Předmět: RE:
>
> dneska ma odpoledne pohovory s pripadnymi operatorkami......rukojmi? a
> koho?
> D.?
>
> -----Original Message-----
> From: L
> Sent: Monday, November 04, 2002 10:30 AM
> To:
> Subject: RE:
>
>
> tak udelame banku, nebo nekoho veme jako rukojmi...
>
> ...zijeme ve svete moznosti:-) Makas vubec?
>
> > -----Původní zpráva-----
> > Od:
> > Odesláno: 4. listopadu 2002 10:22
> > Komu: L
> > Předmět: RE:
> >
> > jojo prazdniny, ty chci taky, tak aspon pul roku, jojo, ale kde vzit
> > prachy?
> >
> > -----Original Message-----
> > From: L
> > Sent: Monday, November 04, 2002 10:19 AM
> > To:
> > Subject: RE:
> >
> >
> > Hm, tak to je docela skok. Ja budu asi nezamestnanej, nejak me nebavi
> > chodit do prace, chce to prazdniny:-)...dlouhe....moc dlohe!!!
> >
> > > -----Původní zpráva-----
> > > Od:
> > > Odesláno: 4. listopadu 2002 9:56
> > > Komu: L
> > > Předmět: RE:
> > >
> > > ne to ne, zamestnaji me v mlade fronte jako sefredaktora :-)
Vskutku plodná debata, povšimněte si zvláště dlohych prazdnin :-))

Zajímavé skutečnosti

Včera jsem měl absolvovat pohovory s adeptkami na defraudantky. Čekal jsem na ně do půl páté. Nepřišla ani jedna. No chápete to?
Další ze sportu. Sparta porazila Bohemku 3:0. Psal jsem už vůbec, že Baník vyhrál 4:0? :-))
Další z obecného blaha. Už druhý den za sebou jsem nechytil zácpu. Tedy jako dopravní při cestě na pracoviště. :-)
Další z nevím. Celou dobu mi upadává kolečko u té věci co se na ni sedí. Takže to mám pět minut na sezení, půl minuty na zemi připevňování. To docela jde.
PS: kontroval G. ohledně zmínky jeho výkonu ve fotbálku. Cituji: "ty parchante já ti dám že fotbálek neovládám!!!!!!"

Čest práci

:: zprznil: Karl 09:06 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 4.11.02 ::
V Opavě je sníh

- pátek
- sobota
- neděle
- zajímavé skutečnosti

Pátek

Jak již jsem avizoval, proběhlo v pátek setkání s D. a jinak se toho moc nestalo. Měl jsem pohovory s adeptkami na defraudanty, projezdil jsem půlku Prahy a pak jsem čekal asi hodinu na Národní třídě na osobu, která jela z Karlova náměstí, aby pak nakonec došla pěšky. Pro pražské docela zajímavý časový údaj. :-)
No a pak už jsem mířil do oblíbené stolovny, kde byl sraz s D. D. přišel i s G., který byl ovšem nemocen, tudíž snědl bramborákovou pizzu a odebral se domů, kde, dle svých slov, onu pizzu vyzvracel. Není každý den posvícení. My s D. jsme gerojsky pokračovali až do zavíracích hodin, tudíž naše účtenka se plnila až k prasknutí. V průběhu večera jsme se dostali do emočně vypjaté debaty, na jejímž zavěru jsme odletěli do jůesej. :-)) Jinak D. hrozivým hlasem pravil cosi o tom, že se stane pravidelným přispěvatelem na těchto stránkách, takže se máme na co těšit.
PS: a D. pravil: "no a jak jsem byl ráno tak rozespalý, tak jsem si nechal ty trenky co v nich spím, tyhle světlemodré s růžovýma vlnkama"

Sobota

Celý den hýrousytrojka, proto jsem přivítal výzvu G. na zahrání si fotbálku. Při hře vyzval G. dvojici fousatých rokerů a jelikož G. tuto hru neovládá, byl výsledek na mě. I přes mé obrovské nasazení jsme prohráli 5:6. G. se ovšem zachoval čestně a prohrané nápoje vzal na sebe.

Neděle

Očekávání B. Kolem čtvrté SMS o neočekávaných okolnostech a příjezdu v pondělí. Mimochodem, teď mi volal, že mu ujel vlak a přijede zítra. :-) Jsem v klidu. O vánocích se s ním potkám v Ostravě. :-)) Návštěva bývalého pracoviště a neodbytný pocit sevřeného žaludku. Poté setkání s A., který mi vyprávěl o tom, jak v Německu pobíhal po obrovských masokombinátech, kde zaměstnanci dloubali mrtvolkám očička a jedli u toho svačinu. To je hned.

Zajímavé skutečnosti

Dnes jsem dostal mailem vtip, strašně sprostý, od bývalé spolubojovnice M. Odepsal jsem ji, že to bych tedy od ní nečekal a ona kontrovala mailem, ve kterém dokládá, že tím zaskočila více lidí. Byl tam přiložený mail od její velitelky V., která píše: "že, něco takového by tvá mandlová očička neměla ani vidět a tvá malinová ústa vyslovovat....". No teda děvčata, Vy mne ale překvapujete. Nic proti, ale ten věkový rozdíl. :-))
Další z politiky. Dlouho jsem uvažoval nad bilbórdem jednoho politika se sloganem: Město bude čisté. Už vím, co mi to evokovalo. Jednu píseň od fujskinhedské kapely Valašská liga, kde se zpívá o čistém městě a takové ty další jejich známé blekoty. Co bude dál pane politiku? Čistá republika? Nebo snad, jak naznačuje i název oné písně - Čistej svět? :-)

V úctě

:: zprznil: Karl 15:19 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 1.11.02 ::
Nebezpečný anihilátor míří ku Praze

- proč, jak, co, kde, kdy aneb hip hap hop aneb krátký průjem
- vlakem jede smrt
- zajímavé skutečnosti

Proč, jak, co, kde, kdy aneb hip hap hop aneb krátký průjem

Krátký průjem: Jsem ze Slezska, nejkrásnějšího kraje celého světa, ale nyní se z jistých masochistických důvodů nacházím v Praze. Tato okolnost souvisí i částečně s prací, kterou jsem nedávno změnil. Pohybuji se ve sféře, která se honosně nazývá zákaznický servis, sami však dobře víme, jaké je její pravé jméno a nešťastnou náhodou už delší čas dělám vedoucího skupinky tu více či méně postižených defraudantů. Věk balancuje na rozhraní smrti a zrození, pokud budeme brát v úvahu, že podlí lidé se dožívají maximálně 50-ti let.

Vlakem jede smrt

Jeden z mých nejstarších kamarádů, ne věkem, se rozhodl, či snad jej donutily okolnosti, že najde své nové místo ve společnosti v Praze. Pracovně je nazýván geolog, zloděj-vrah nebo také pan B. Praho střez se! A já také se musím mít na pozoru. Již končí mi poklidné sedánky u dvou piv a přečtení novin. Vidím, že nyní mé vnitřnosti budou úpět. Jak je to v jednom vtipu: tak a je to na tobě slezino. Očekávaný příjezd pana B. je v neděli odpoledne. Již teď se mi klepou kolena. Očekávám, že cestou vyvraždí celý vlak, kromě několika krásných slečen, které si doveze v batohu již značně poškozené. Nedivte se strávil mnoho času v místech, kam lidské auto nikdy nevkročilo. Tedy v hlubinách země. Hlavou se mi prohánějí staré vzpomínky nad celonočními dýchánky nad lahvemi Seliko vodky s modrou etiketou, na které bylo napsáno výstižně Vodka. Pracovně jsme ji nazývali Blue label. Kdo pamatuje tento denaturák jistě ví. O dalších skutečnostech budu informovat. Pokud budu schopen.

Zajímavé skutečnosti

Včera jsem shlédl socialistický Trainspotting z roku 1984 - Láska z pasáže. Po půl roce zapnu televizi a on tam takový skvost.
Další. Včera podal jeden z mých defraudantů výpověď. Lépe řečeno krásná defraudantka. Ach jo. Co naplat, budu na pracovišti krásný jenom já.
Další. Dnes mám schůzku s masovým vrahem všech baníkovských fanoušků panem D. Nechápu jak to, že jsem ještě živ. Asi proto, že jsme byli kolegové a časem jsme začali společně navštěvovat pohostinská zařízení nevalné úrovně, kde jsme rozjímali na smyslem bytí, do zavírací doby. Dnes je pan D. shodou okolností také velitelem skupinky podlých defraudantů ve stejné žánrové oblasti práce jako já. Dobře mu tak. Má co chtěl. Já ho varoval.
Další za sportu. Sparta včera předvedla opět výkon nad hranicí svých možností a brutálně rozdrtila neporazitelný a světoznámý celek Denizlispor ukrutným rozdílem 1:0. No jo, ale je pravda, že Baník poháry nehraje.
Další z kultury. Na Manic Street Preachers opět nejdu. Snad to vyjde příště. Minule, když měli přijet, což se nakonec nestalo, jsme již byli s panem D. na cestě pro vstupenky, když on se zadíval do programu a pravil: "hele, co je to to ZRUŠENO u Manic Street Preachers?" A já se stoickým klidem opáčil: "to bude předkapela".

Čest práci


:: zprznil: Karl 08:02 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...

This page is powered by Blogger. Isn't yours? [Co tady chces s tim kurzorem?!]

PicoSearch