:: Jen tak zlehka ::

aneb co všechno víme o praní/přání ponožek - bulvární rodinný párek (deníček pro každý okamih)
:: FUCKING WEATHER :: MAIL: Redakce :: MAIL: Karl :: MAIL: HK :: TESILÍ DOMOV ::
ICQ
[::.rss a jiné kydy.::]
:: RSS 2.0
:: Atom site feed
:: GUESTBOOK
[::..zlinky..::]
:: VYFOCENÝ TESIL
:: DEBIL TESIL
:: TESILÍ RÁDIJO
:: NEKONEČNÝ TESIL
:: CHUTNÝ TESIL
[::..súdruhovia..::]
:: Čmelda [Pato(b)log]
:: Lobo
:: A EÁÁ
:: Tam je...
:: AIF
:: Pivní varník
:: PlayForever
:: Brünn Lindwurm
:: Stanice ZOO
:: VfB
:: Chachar
:: PŠT?
:: TSOG-360
:: MP za vodou
:: OV blokuje
:: Kotchka
[::.nějaké obrázky.::]
Tak trochu lepší rádio
Tak trochu jiné rádio
Opera
[::..ARCHIV..::]
[::PROSTE ARCHIV::]
[FAKT JE TU ARCHIV]

:: 31.12.02 ::

Sákryš

Včera jsem zřejmě Lukáše nakrknul. Už jsem punčochář. Sákryš. Ale zase napsal, že tyto nestránky jsou jeho oblíbený blog. Akorát nevím, proč to měl v uvozovkách. :-)

Jinak mám tu čest Vám oznámit, že zdejší šiditelský tým těchto nestránek se bude rozšiřovat. Ano, od nového roku se stane zdejším přispěvovatelem pan B. aka Líná Noha, který zde bude dodávat své občasníky. Jakou formou to pojmeme je zatím ve hvězdách, kontrakt byl však stvrzen podáním ruky 24.12.02.

Každopádně Vám všem přeji vše nej do Nového roku. Ano i Tobě Lukine. :-))

Čest daňci

:: zprznil: Karl 14:53 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 30.12.02 ::
Lukin vrací úder

Jednou jsem zde zmínil klučinu z Ostravy, se kterým jsme si vyměnili maily obsahujícími hovorové názvy skota domácího. A je to zde – Lukin vrací úder! Jak si můžete všimnout, nazval mne nejmenovaným blogovounem. No tak tohle si tedy za rámeček nedám :-). Taky se rozepisuje, jakou dostal krásnou vánoční esemesku. Já obdržel taky jednu krásnou:
„Posilam tmou kouzelnou je tobe vlocku snehovou.Ona si k Tobe cestu najde,stesti,zdravi a lasku prat Ti bude.Stastne a vesele vesele vanoce preje [censored]."
No přišlo někomu z Vás něco odpornějšího? Pokud ano – pište.

Čest sumci

:: zprznil: Karl 14:46 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
Co se stalo?

20.12.02 – Nákup knih, které věnuji rodině a budu doufat, že si je přečtou. Čekání na pana B. v obslužně U Hubatků, kde mi nějaký démonický Slovák líčí průběhy filmů a seriálů, které shlédl na Nově nebo na videu. Krátký střih: no byli tam ti kanibalové a ti řezali do těch Britů, Angličanů a Japonců. A pak se do sebe pustili Britové a Angličani a jeden z těch Angličanů se stal guvernérem těch kanibalů, no a tak jako žrali ty jejich mozky, to víš kanibalové, no a moja manželka, co se na to dívala se mnou, šla blít. Ti řeknu, kurva také filmy by měli dávat v televizi.

21.12.02 – Odjezd z Prahy – průjezd ValMezem, důležitým to železničním uzlem na trase Ostrava - ValMez - příjezd do Řepiště City. Setkání s G. aka Ing. Fatman v restauraci Na Hřišti. Po zdvořilostních pár pivech nutí inženýr Tlustý panáky. Mé chabé výmluvy neobstojí. Pozdní hodiny jsou již zamlženy, pamatuji si, že G. byl ale dřív nahadry než já. Příchod domů, kde probuzený otec častuje otázkou zda budu něco jíst. Já odpovídám, že spíš půjdu spát, sunu se na zem a cestou beru dva obrazy. Kvalita, jak má být.

22.12.02 – Dnes setkání s T. aka Ing. Chlupatý. Pojedu z metropole (Řepiště City) do střediskové vesničky (Vratimov) společně s Ing. Tlustým a mělo by proběhnout také setkání s démonickým IvoKarem, který likviduje své pracovní nepřátele výhružnými dopisy a pomocí nemanželských dětí, které dle svých slov, jejich manželkám sám dělá. Je to démon.
11:45 – pokus o rozchození a upgrade (zvýšení paměti ze čtyř na šest MB) mé 486ky. Bohužel paměťový slot si nerozumí s dvoumegovkami od pana D. Rozchození ovšem proběhlo úspěšně (vzpomínal jsem co to po mě ten CMOS chce), jdu smažit Wolfensteina.
15:16 – SMS od Ing. Tlustého, že možná dorazí i kouzelník, tedy Frank Lavor! No sakra, radši jdu ještě na toho Wolfa ať mám natrénováno.
22:31 – vskutku plodná debata to byla. Od smrtících úrazů jsme se dostali ke smrtícím úrazům v rodině. Vyhrál Frank Lavor, jehož bratranec spal ožralý z kola a zrušil si ledvinu. A když v noci říkal rozhadrovanému kamarádovi, že močí krev, tak ten mu oznámil, že to je normální – jdu smažit UFO.

23.12.02 – Odjíždím do Ostravy nakoupit chybějící dary, navštívit matku a setkat se s přijíždějícím panem B. a makabrózním Broukem Pytlíkem aka Kolenaik, který si prý přivezl svou švýcarskou ženu.
23:43 – tak Kolenaik si ženu přivezl, akorát se nechtěla s námi tj. Ing. Chlupatý, Ing. Tlustý, já a pan B. aka Líná Noha setkat. Tudíž jsem po návštěvě své matky setkal se D. aka Šňúrka a poté i se zmíněnými inženýry a pak zábava gradovala, ovšem já jako správný neznaboh jsem jim všem popřál smutné a nešťastné a se slovy, že stejně všichni přijdou do pekla jsem odjel do Repiste City. Každopádně je v plánu zítřejší každoroční setkání U Vraha, takže dle mého soudu nemusím být smutný, že jsem o něco přišel. Ještě než jsem odešel, tak dorazila B. se svým milým Baňkem, ale to už byl jenom takový podotek. Jdu smažit UFO.
PS: nemobilní neoperátor se na to vysral a já potvrdil kovošrotu, že u nich za nové peníze zůstanu. Kulva a sakra.

24.12.02 – Merry Xmas aneb smutné a nešťastné :-)

25.12.02 – OUT – to způsobené poštědrovečerní party U Vraha v Ostravě a rodinným obědem a návštěvou. Jenom si pamatuju, že jsme včera s Línou Nohou vymysleli, že nenarozené děti jsou potencionální alkoholici a potencionální kurvy a taky při pohledu na spícího bezdomovce v hospodě, kterému tekla solidní nudle z nosu, že vaří nudlovou polévku pro malou mlsalku. Jsme prasata.
PS: a přišel Kolenaik.

26.12.02 – Jím a jenom jím. A ležím a dívám se na TV. Jo a smažím UFO. No jo, přesedlávám na 486ku – povinnosti volají.

27.12.02 – Tak jsem včera zlomil svůj rekord v množství pozřeného jídla: na snídani uzené s kyselým zelím a bramborovou kaší, na oběd kotel segedínského guláše, na svačinu kuřecí řízeček s bramborovým salátem, na večeři maso tří barev s bramborovou kaší a na pozdní večeři uzenou rolku s kyselým zelím. To vše jsem prokládal cukrovím a večer jsem zalil pěti výbornými ostravárky v Díle s panem B. Docela fajn den.
Dnes stěhuju své věci k matce do Ostravy (sbohem má milá 486ko – potažmo UFO) a zítra mě čeká turnaj ve stolním fotbálku ve dvojici s Ing. Tlustým, se kterým tvoříme družstvo TJ Sokol 5:23. Kdo zná, ten ví.

28.12.02 – OUT – turnaj dopadl špatně.

29.12.02 – špatně, je mi špatně.

Haj hou

:: zprznil: Karl 08:57 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 20.12.02 ::
Komisař Rex

Včera mi v místním kovošrotu nabídli docela zajímavé peníze, pokud zůstanu. Já jsem však čekal jak se vyjádří ostatní, zvláště jak se rozhodne nejmenovaný nemobilní neoperátor, zda jsem pro něj nedostatečně nevhodným netypem.

Dnešní časový průběh zde (zapisováno v uvedených časových údajích):
9:39 Zvoní mi telefén! Sakra - akorát kamarádka K., že je zde u mého pracoviště a jestli nejdu ven na kouřovou.
11:21 Stále nic. Sakra.
12:31 Začínám být lehce nervózní.
12:59 Odcházím na oběd. Jsem nervózní jako prase. Jako hóódně velké prase.
13:31 Do prdele. Chtějí po mě vyjádření zda akceptuji nové platové podmínky a zůstanu. A telefén stále nezvoní.
13:42 Podařilo se mi získat čas do 17:00. Uff, ale byl to boj.
14:18 Podepsal jsem dvě vyhotovení o nových podmínkách v místním kovošrotu. V prvním tyto podmínky akceptuji a ve druhém neakceptuji. Je to boj o čas. A telefén stále nic. Sakra.
15:23 Nervozita dostupuje vrcholu. Jestli se do čtyř neozvou, tak je to v …….. Ano tam.
15:45 Nevydržel jsem a kontaktoval jsem je sám. Nějaká příjemná slečna si vzala na mne telefon a že prý mi zavolají. Kulva.
16:28 Nervy v hajzlu. Ať mě neštvou sakra a zavolají! Jdu kouřit.
16:43 Do prdele.
17:00 Vzdávám to a odcházím do městského mumraje. Nebudu mluvit sprostě.

Zítra odjíždím do města komínů (Ostrava), kde jsem na tom s připojením k netu mizerně. Ovšem budu i nadále zapisovat své nesmysly a aktualizace proběhne v nejbližším termínu i s odhalením (sakra doufám!!) vyřešení této situace. Stoprocentní update bude 30.12.2002. Všem, kteří se zde na tyto stránky dostali přeji bezkonfliktní prožití nastávajících dnů.

Čest dárci

:: zprznil: Karl 16:55 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 19.12.02 ::
Vý(z)pověď

Výpověď podána. Tak teď jen čekám. Já totiž stále ještě nevím, kam zamířím.

Držím si palce, držíte taky?

:: zprznil: Karl 17:16 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 18.12.02 ::
Šoky ze života

Včera mě totálně zdrtil pan B., který se stal mým spolubydlícím. Totální počítačový analfabet, jehož oblíbenou hrou je Had II na Nokii a dle svých slov zvládá akorát Gillete Excel. Prozradil jsem mu heslo na svůj dočasně v domově dislokovaný notebook a on si v něm začal zkoušet různé věci. Včerejší rozhovor zde:

B: Tak jsem si spustil tu střílečku co tam máš (pro potěšení a nostalgické vzpomínky nainstalovaný DOOM s enginem) a já si myslím, že jsem to prošel.
K: Cože???!!
B: No, že jsem to prošel.
K: Jak prošel? Celé? To kecáš.
B: No vždycky když jsem našel východ, tak pak tam byla jakože mapa kde jsem a pak mě to posunulo dál a pak už nebylo kam.
K: No jo, ale to byla jenom jedna epizoda.
B: Ne, to já prošel všechny co tam jsou napsané.
K: Cože???!! A sejvoval si?
B: Co to je?
K: Cože???!!!!! To není možné!!!
B: Ale řeknu ti, že to je docela dobrá střílečka.
K: uaaaaaaaa

Na to jsem zapnul DOOMa a prověřoval jsem poslední epizodu:

K: (hraju a nějak se nemůžu vymotat)
B: No tady to musíš přeskočit, pak běžet doleva, tam je ten červený čtvereček……..
K: (mdloby)

Dnes proběhla v místním kovošrotu nádherná e-mailová komunikace. Nedá mi to neocitovat zde některé pasáže. Na začátku byla žádost o informování našeho oddělení XC ostatními odděleními e-mailem. Odpověď byla zde:
-----Original Message-----
From:
Sent: Wednesday, December 18, 2002 7:41 AM
To:
Subject: Re: Informace pro XC

Vážení kolegové,
jestli si myslíte, že veškeré informace získáte prostřednictvím e-mailu, tak se velice mýlíte. Bylo by záhodno se s námi setkat a věnovat část svého drahoceného času na ústní pohovor. Do dnešního dne jsme nezaznamenali žádný efekt, z pohledu snížení telefonických dotazů v oddělení XX

XY ved. oddělení XX

Na to byla krásná reakce:
-----Původní zpráva-----
Od:
Komu:
Datum: 18. prosince 2002 10:41
Předmět: RE: Informace pro XC

Vážení kolegové,

Oddělení YX je jiného názoru.
V našem oddělení celé oddělení XC strávilo dva dny, kdy jsme se jim snažili vysvětlit všechny problémy. Vědí, že se kdykoliv mohou na nás obrátit, když narazí na něco nového a také to dělají.
Můžeme říci, že od té doby telefony ubyly.
Zdá se nám, že jsou na nás směrovány pouze složité případy. Dokonce nám shromažďují informace k YF od zákazníků a předávají je v perfektní formě, aniž bychom je o to žádali. Za to jsme jim chtěli poděkovat.

YS – vedoucí oddělení YX

Tohle dokáže pouze život přátelé.

Čest části

:: zprznil: Karl 15:06 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 17.12.02 ::
Tak nám zabili Ferdinanda

Dnes jsem absolvoval školení Požární ochrany a bezpečnosti práce. Také si myslíte, že toto školení je modlou mezi firemní zábavou? Že je to lepší než vánoční večírek? Dělat bezpečnostního technika musí být nevděčná práce. Nikdo nemá rád školení BOZP a PO a ten technik tam mluví a mluví, všichni si buď čtou nebo spí. Tito lidé musí být značně frustrováni. A myslím si, že si při nějakém nedodržení předpisů mnou ruce: „já jsem Vám to říkal a Vy jste neposlouchali…chachachacha“ (to je ďábelský smích bezpečnostního technika – dále jen ĎSBT). Sedí ve své kanceláři, spřádají plány na další nudné školení a hrozí celému světu: „tak Vy si myslíte, že jen planě kecám do větru? Jen počkejte! ĎSBT“.
Vy si myslíte, že kecám i já? A co tohle? Jdete prázdnou chodbou v práci a najednou se zjeví neznámý muž. Vy se zeptáte: „dobrý den, jmenuji se takatak a dělám zde toato, ale Vás jsem zde ještě neviděl?“ Odpověď neznámého: „jsem bezpečnostní technik! ĎSBT“. Umíráte zděšením.
Jo a zemřel Salman Radujev. Potkal bezpečnostního technika v ruském lágru.

Čest plátci

:: zprznil: Karl 16:15 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 16.12.02 ::
Škola základ života

Dnes mě při kouřovém postávání před budovou minula skupina dětí raně školního věku. Klučina, chtěje vyjádřit dívce, že ji miluje, ji kopl do holeně. Ona opáčila se stejně zaníceným vyznáním: „čuráku“.
Tak se nám Ostravák Mirek Topolánek se stal předsedou ODS. Pamatuji si jej, když jsem vykonával civilní službu na sportovní hale, jak přijel ještě s nějakými chlapci a bečkou piva si zahrát fotbal. Uvařil jsem mu kávu, on si vzal noviny, chvíli v nich listoval sportovní rubrikou a pak pravil: „Korda je sráč“.
Tu bečku nedopili, tak jsem jim pomohl a pak usnul na masážním stole.

Do toho!

:: zprznil: Karl 11:49 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 13.12.02 ::
Jedovaté hovězí

Včera jsem urazil jednoho hodného, slušného chlapce, který jezdí za babičkou MHD a když se něco pokazí v naplánovaných spojeních, tak má starosti. Má dokonce, jak píše, i svůj oblíbený obchodní dům. Jsem zlý a hnusný a jsem vůl. Taky mi to napsal.

Dnes mé kroky povedou do klubu Vagon, kde se bude odehrávat koncert brněnské, pro mě punkové legendy, kapely ZEMĚŽLUČ. Půjdeme si s panem B. zavzpomínat na staré dobré časy, kdy jsme na koncertech popíjeli pivo a naše nohy chytaly náběhy na křečové žíly.

Čest starci

:: zprznil: Karl 15:03 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 12.12.02 ::
Hlava mele málo

Včerejší a dnešní večírek dopadl, jak dopadl. Můj plán, být o půlnoci doma, vzal o půlnoci za své. Stejně tak v jednu i ve dvě. Tudíž jsem byl o půl třetí doma jak na koni. Ale u mě to nebylo. Jinak atmosféra byla výborná, takže zkratkovitě: MM vypadala naprosto skvěle, akorát, že balila LK a ostatních si nevšímala. Jo a tančil jsem! LD mě vyzvala k tanci a dopadlo to tak, že jsme se předháněli v řečech, kdo hůř tančí. Nakonec to psychicky nevydržela ona a vyzvala k tanci svého velitele JM. TK byl skvělý jako vždy, to samé platilo o JV. KŠ tančila s démonem prvního patra MJ a pak oba někam zmizeli. RD byl po velmi dlouhé době v pohodě (asi proto, že dal výpověď) a skvěle jsme se bavili. No po těch hodně tekilích sanrajz mi to v závěru už moc nešlo (překlad – ten dobytek se tam ožral jako prase). Jinak mi B nabídla ať se vrátím do firmy a to na celkem zajímavé místo. Každopádně výpověď v místním kovošrotu se blíží, ať už půjdu zpět nebo k nejmenovanému nemobilnímu neoperátorovi. No co na to říkáte? Už Vás slyším, víte, že sprostě se nemá mluvit!

Ráno cestou do kovošrotu jsem potkal matku s velmi malým dítětem, které upadlo na zem a matka na to reagovala pořádně silnou peckou do hlavy dítěte. Moje řeč – mlátit dokud je čas, jinak se ty svině chodit nenaučí.

Zoznam i přes svůj proklamovaný slovakaismus zařadil mé stránky do svého katalogu.
Zato Seznam mě úplně zbláznil. Jak už jsem psal, tak mé ponožkové popisky ke stránce odmítli. Jednou i podruhé. Tak jsem zaslal žádost o registraci potřetí, tentokrát v bezponožkové verzi. Poté mi napsali, že zaregistrovali znovu všechny tři žádosti(!) a nakonec mi poslali mail, ve kterém mi oznamují, že mé stránky zařadili do svého katalogu. A to ve verzi druhé, kterou jsem tam posílal a už jednou byla odmítnuta. Bludiště!

Jdu spát

:: zprznil: Karl 15:21 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 11.12.02 ::
Safraporte, to je jízda

Dnes se budu účastnit makobrózní akce, nazvané vánoční večírek. Pořádá jej firma, která mě zaměstnávala až do konce letošního září a přiznávám, že jsem se tam chtěl tajně vloudit. O to větší bylo mé překvapení, když mi D. včera vyřizoval pozvání od samotné ředitelky. Ty jo! To zas bude k vidění spousta mi povědomých obličejů v menším či větším stadiu opilosti, které budou pravit: „no tebe jsem teda neviděl ani nepamatuju….“ a jiné podobné inteligentní hlášky.

IT nemá lehkou práci – viz následující text mailu:
dostal jsem pokyn, ze mam pro Vas zridit novy workspace na sharepointu a pak Vam neco rict k pouziti. Tak jsem na tom zacal pracovat, ale po vytvoreni workspace na serveru jsem obdrzel spoustu chybovych hlasek a ted v tom lezim na webu microsoftu a studuju co to je. Budu se Vam snazit ozvat v co nejkratsim case. Dekuji za pochopeni.

Čest sládci

:: zprznil: Karl 16:54 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 10.12.02 ::
Nechutné

Na ODP zařadili odkaz na můj blog. Prý že "Komentáře ke každodennímu dění". To jde ne?

Šokující odhalení Blesku:
Ben Affleck spal s Britney Spears! – uvažuji jakou má tato zpráva informační hodnotu pro běžného Čecha. Asi nulovou, ale to je jedno. Chcete vědět s kým jsem spal já? Chytrak Karl spal s polštářem pod hlavou! Jak nechutné :-)

Zdar a sílu

:: zprznil: Karl 15:55 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 9.12.02 ::
Zaujetí

Věc, která mě zaujala na našich silnicích:
Odtahovka, která měla na sobě naložen vůz a další auto tu odtahovku táhlo.

A článek, který mě zaujal (krátký úvod):
Proč pracovitost ohrožuje vaši kariéru
Dřete do úmoru, trčíte v práci deset hodin denně a většinu úkolů zvládáte zásadně sama/sám? Tak jste na nejlepší cestě k vyhazovu!

Naskle

:: zprznil: Karl 17:30 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 6.12.02 ::
Problémy dnešní doby

Znáte to, jdete si na záchod opláchnout zpocené ruce (proč to se mě neptejte), nandáte si takové to tekuté mýdlo na ruku a najednou se Vám začne chtít zaujmout pozici u mušle. Ale co teď? S mýdlem na ruce se dost blbě močí, tak si tedy umyjete ruce, jdete k mušli, provedete odtok a teď nastává kardinální situace: mám si mýt znovu ruce, když už jsem si je jednou myl? Nebo zaujmete pozici u mušle a provedete odtok i s mýdlem na rukou a poté si ruce umyjete? Já sám jsem vždy rozpačitý a správné řešení neznám. Pokud Vy ano, pište.

Rasismus na Zoznamu:
5. Vzťah k Slovensku.
Do katalógu zaraďujeme len stránky písané po slovensky alebo inak súvisiace s našou krajinou.
Parchanti!

Čest zrádci

:: zprznil: Karl 16:18 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 5.12.02 ::
Tak tohle je porod

Tak a o novinky není nouze. Tentorkát sportovní, dopravní a obecné.
Sparta dostala nového trenéra tentokrát i ve fotbale. Po Lojzovi Hamczikovi v hokeji, nastupuje ne Letnou Jiří Kotrba. No určitě je to dobrá volba, podle mě stokrát lepší než pan Chovanec. Tady mi to nedá. Pan Chovanec je po ukončení kariéry u národního mužstva bez angažmá, poté nastoupí po delší době do Příbrami a najednou se s nabídkami roztrhne pytel. Samozřejmě za lukrativní odstupné. To mi nějak nehraje. Ale fotbal je byznys jako každý jiný, tudíž vydělávat se musí.
Včera jsem prožil na vlastní kůži dopravní kolaps v pražské dopravě. Skvělé, úžasné a jedinečné. Nic netušící jsem se kolem půl třetí vydal cestovat z centra na P6 ke Džbánu, kde jsem měl být o půl čtvrté. Padla spousta sprostých slov. Pak nazpět. Další sprostá slova. V šest jsem vyrazil z centra na Žižkov. Stále jsem ještě netušil co se děje a tak jsem chtěl nastoupit u ND na devítku. Tam mi bohorovný řidič sdělil, že pokud chci na Žižkov, musím na Lazarskou, odtamtud X-B na Masar. nádr. a poté náhradní dopravou na Nákl. nádr. Relativně v poho. I vydal jsem se na Lazarskou, kde čekalo mocmocmnoho velmivelmi nervózních lidí. Nebudu Vás zdržovat popisem jak první xko přijelo asi po dvaceti minutách a do dalších dvou jsem se nevlezl. Nicméně se mi asi po 40-ti minutách povedlo vypadnout (a to doslova) na Masar. nádr., kde čekalo mocmocmnoho velmivelmi nervózních lidí na náhradní dopravu. Nikdo nic nevěděl, autobusy žádné. Po dalších peripetiích jsem se konečně ocitl v X-9, která měla jet na Nákl. nádr. Poté co tento bus na Olšanském zahnul doprava na Floru, nevydržel jeden z cestujících a zařval: "Tak tohle je porod!" Vedle něj stojící paní ho utěšovala tím, že porod je daleko horší. A to ještě předtím než bus zahnul se jedna slečna vedle mne ptala kam to jede. Já ji řekl, že rovně na Nákl. nádr. Tudíž tato slečna na Olšanském vystoupila, aby na Floru došla pěšky. Myslím, že mě miluje. Za skvělou hodinu a padesát minut se mi podařilo vystoupit na Nákl. nádr. a byl jsem štěstím bez sebe.

Jenom takový pododtek - taky se Vám zdá, že všichni kolem Vás stárnou (věkem), včetně Vás, ale stále si zachováváte ty mladistvé názory? Třeba takový makabrózní pan D., se kterým pořádáme pravidelné páteční dýchánky, bude mít již 27. Upřímnou soustrast.

S pozdravem

:: zprznil: Karl 12:54 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 3.12.02 ::
Hele chlape upadla ti hlava

Dnešní den lze nazvat velmi nudným. A k tomu je pěkně hnusně. Tak tady sedím a přemýšlím. A nic mě nenapadá. A Hadamczik se stal trenérem Sparty. A Baník brzo prodají. A zítra mám důležitou schůzku. A na okna bubnuje déšť.

A tak radši na shledanou

:: zprznil: Karl 16:20 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...

This page is powered by Blogger. Isn't yours? [Co tady chces s tim kurzorem?!]

PicoSearch