:: Jen tak zlehka ::

aneb co všechno víme o praní/přání ponožek - bulvární rodinný párek (deníček pro každý okamih)
:: FUCKING WEATHER :: MAIL: Redakce :: MAIL: Karl :: MAIL: HK :: TESILÍ DOMOV ::
ICQ
[::.rss a jiné kydy.::]
:: RSS 2.0
:: Atom site feed
:: GUESTBOOK
[::..zlinky..::]
:: VYFOCENÝ TESIL
:: DEBIL TESIL
:: TESILÍ RÁDIJO
:: NEKONEČNÝ TESIL
:: CHUTNÝ TESIL
[::..súdruhovia..::]
:: Čmelda [Pato(b)log]
:: Lobo
:: A EÁÁ
:: Tam je...
:: AIF
:: Pivní varník
:: PlayForever
:: Brünn Lindwurm
:: Stanice ZOO
:: VfB
:: Chachar
:: PŠT?
:: TSOG-360
:: MP za vodou
:: OV blokuje
:: Kotchka
[::.nějaké obrázky.::]
Tak trochu lepší rádio
Tak trochu jiné rádio
Opera
[::..ARCHIV..::]
[::PROSTE ARCHIV::]
[FAKT JE TU ARCHIV]

:: 31.1.03 ::

Rychle pryč

Dnes se do Prahy řítí ostravské komando ve složení Boďa, Katan a Katanova slečna. Uvažovaným cílem jejich cesty je zítřejší vystoupení Stereo MC´s, já si však myslím, že nás tady chtějí pěkně ožrat. To víte, jsou trénovaní z Ostravy a já jsem za dobu pobytu v Praze poněkud vyměknul. Především Boďa je docela drsný. Do něj můžete nalít cokoli a v jakémkoli množství a s ním to nic neudělá. Fakt. Každopádně bych jim mohl ukázat Kozla. Stejně tam mám dneska sraz s pány D. a L.

S Jiřím jsme včera debatovali nad sklenkou pěnivého moku. Pravil, že má tvůrčí krizi. No, uvidíme, kdy dodá zase něco pro náš plátek. Jinak má teď skvělou brigádu. Sedí ve fast foodu a počítá lidi. Takhle, to by měl dělat, ale on tam sedí a hledí na velkoplošnou obrazovku, na které běží asi sedm dílů Toma a Jerryho pořád dokola. Říkal, že dneska jim už bude muset říct, ať to obmění. :-)

Pěkný víkend

:: zprznil: Karl 15:01 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 30.1.03 ::
Nohy z medu k ledu

Včera mi povídal pan D. skvělou historku. Bylo to z doby, kdy ještě chodil do školy (takže hodně dávno) a zaplatil si kurz angličtiny. Tenkrát to stálo tři litry, což byly docela slušné prachy. No a on tam chodil předtím, než šel do školy nebo na praxi, což bylo kolem půl sedmé ráno, někdy i dřív. Tak tam přišel, lehl si na karimatku, dal si sluchátka na uši a poslouchal relaxační hudbu při níž se měl uvolnit a poté mu masírovali anglická slovíčka do hlavy. Jenže on vždy u uvolňování usnul, jak byl nevyspalý a tiše si pochrupkával, zatímco ostatní naslouchali reprodukovaným slovíčkům a gramatice. A poté s ním vždy někdo zatřásl, vrazil mu papír se slovíčky do ruky, s tím, že se je má naučit. Další den, zase přišel, lehnul si na karimatku, usnul a tak dál a tak dál. Vyprávění končil slovy: Takže jsem se naučil hovno, ale báječně se tam spalo.

I všimnul si Lukáš vzniku Hů is hů? a nyní trčí mu nos do nebetyčné výše pýchou, poté co potěšil jsem jej komentářem k jeho osobě. :-)

Dnes jsem odpovídal zhruba padesáti osobám, že jim děkujeme za projevený zájem stát se operátorem ve zdejším kovošrotu, ale že nepostoupili do užšího výběru, podepsaná má maličkost. Pokud nějaký takový mail dorazil i k Vám, buďte rádi!

Tak zatím

PS: našel jsem pro Vás na webzdarma.cz hostující blog, dle svých slov - Blog dziewczyny z Krakowa, kdo umíte polsky neváhejte a navštivte. Docela dobře jsem si početl, akorát s tou polštinou už to není tak slavné. Tady Vás krapet naladím - 27.1.03 zde máme kulturu - Ewka mi pożyczyła "Dwie wieże" ... a 19.11.02 nemoc - Ehhh... boli mnie brzuch, od 3 dni. I ponoć mam też niezłą anginę.

:: zprznil: Karl 15:43 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 29.1.03 ::
Střepy, skřeky z řeky

Díky všem (1), kteří mě upozornili na nefungující odkazy na fota pánů D. a G. v Kdo je kdo? – v té rychlosti jsem je zapomněl umístit na žweb. Napraveno. :-)

Včera jsem přečetl vynikající knihu od Michaela Ondaatjeho - Sebrané spisy Billyho Kida. Opravdu vynikají – všem doporučuji, některé zvlášť brutální pasáže jsem si projel třikrát. Třeba jak se O´Folliardovi roztrhne v poušti puška, v důsledku čehož mu ochabne levá půlka svalstva na tváři nebo jak Garret sejme Bowdryho, ten mu jde naproti, přitom ví, že chcípá, bolestí se pomočí a pak se zachytne Garreta – Garret: Ahoj Charlie.

Pan L. se dnes chlubil se svým zážitkem:
> Ahoj Karel, tak jsem mel vcera prvni hodinu angliny..a takhle jsem se
> pokusil zazertovat, stalo me to pouhych 380,-Kc :-(
>
> Ja: (ukazujice slovnik) This is my bestfriend.
> Ona: (koukajice s otaznikem v ocich) What? Present? For me? (bere
> muj
> slovnik)
> Ja: (smutne koukam) Yes, present for you. (smutne koukam jiz na jeji
> slovnik)
> Ona: (obrovska radost) Thank you...
> Ja: (???????????????)
>
> dobre ne?

Jo a potkal jsem dnes Karla Guta, předsedu ČSLH. Přecházel jsem silnici na Floře a zastavila sponzorská oktávka a v ní mi Karel Gut kynul rukou, že mám jít. Díky Karle!

Zdar!

PS: Ty jo. Když dáte hledat na Atlasu Kukuřičné děti, tak je moje stránka na krásném čtvrtém místě. Hele!

:: zprznil: Karl 16:27 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 28.1.03 ::
Válečný moždíř a dýmka míru

Včera se zjevil pan B. aka Líná Noha v Praze. Po lehké názorové roztržce a objasnění proběhlých skutečností jsme si podali ruce, vypili spolu pivo a uzavřeli mír. Nyní již v redakci opět zavládl klid a poletují zde holubice s květinami v zobáčku. Také se pustil do práce na svém třetím občasníku, takže se je opět na co těšit.

Taktéž jsme u kulatého stolu debatovali s panem D. o těchto stránkách. Vymluvil mi nápad se na to vykašlat, pouze měl připomínku, že člověk neznalý reálií, zde nemůže zapadnout do textu bez toho, aby si jej celý přečetl. Navrhl mi tedy, abych vytvořil jakési Kdo je kdo? na KARL.CHYTRAK.cz. Usoudil jsem, že se jedná o vcelku dobrý nápad a dnes jsem nelenil a ono Kdo je kdo? Či snad Hů is hů? vytvořil. Výsledek najdete na levé straně pod odkazem na Línou Nohu. Přímý link zde.

Zdravíčko

:: zprznil: Karl 14:31 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 27.1.03 ::
Vý(z)pověď II.

Nestává se tak často, že bych psal dva zápisy v jednom dni, ale skutečnost, že se mi povedlo podat během měsíce a pár dnů dvakrát výpověď u stejné společnosti, určitě stojí za zaznamenání! Hahahahaha...no tak nic. Kam se budou ubírat kroky mé, ptáte se přátelé? Dnes jdu ke Kozlovi, pan D. už netrpělivě čeká na novinky. :-)))

Zdař Bůh

:: zprznil: Karl 16:16 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
Hlava jde z toho kolem

Opět se hlásím s aktuálními informacemi, které nikoho nezajímají. Dobrý den. :-)
Jak jsem psal v pátek, vydal jsem se do Ostravy pátrat po zmizelém redaktorovi našeho plátku. Jaké bylo mé překvapení, když před Českou Třebovou zazvonil mi mobilní telefon a z něj se ozval hlas pohřešovaného. Pravil, že jej zdržely určité komplikace, ale že v sobotu ráno vyráží již konečně nazpět do Prahy. Tak jsem měl z krku svůj nejdůležitější bod a mohl jsem se věnovat dalším věcem. Po příjezdu do Ostravy jsem se vrhnul do víru radovánek nočního života s kamarádkou D. (sakra, teď si vzpomínám, že po mě chtěla, abych ji vymyslel nějakou přezdívku, že už ji nebaví o sobě číst jako o D. – nic mě nenapadá, napadá Vás něco?) a navštívili jsme spolu nepřeberné množství podniků (2). Lehce společensky unaven jsem se ve dvě ráno vydal na noční vlak, který zajišťoval mi přepravu do mého bydliště. Společnost mi dělala hromada opilých mladých punkerů a punkaček, kteří byli nadmíru veselí a stále po mě loudili napití z láhve mého desítkového Ostravaru. Tento lahodný mok, který mám čest popíjet pouze při občasných návštěvách domoviny, jsem ale odmítl vydat z celkem pochopitelných důvodů. Sobotu jsem zasvětil odpočinku a hledání Lukáše, avšak ten zřejmě odjel někam na dovolenou. :-)) V neděli jsem své staré a unavené tělo svěřil vlaku EX Košičan, který dovezl mne do Prahy a já netrpělivě spěchal domů. Jaké bylo mé překvapení, když tam jsem nenalezl pohřešovaného LN aka B. a dokonce ani žádnou zmínku o jeho přítomnosti. Jsa z toho velice rozezlen, napsal jsem mu velmi sprostou SMS, stahuji pátračku u FKÚ a předávám případ Interpolu, tentokrát z důvodu podezření na trestnou činnost pana B. A má co chtěl!

Čest práci

PS: spojil jsem se s předními zbrojařskými techniky jednoho nechutného a odporného pána a vyvinuli jsme zbraň k likvidaci pana B. Zde je.

:: zprznil: Karl 10:35 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 24.1.03 ::
Pátrání na vlastní pěst

Dnes se vydávám do Ostravy. Budu pátrat po zmizelém redaktorovi Líná Noha na vlastní pěst, neboť od vyhlášení pátrání do dnešního dne nebyla hlášena na služebnu FKÚ žádná zmínka o pohřešovaném a ani do naší naši redakční pošty nic nepřišlo. Pro jistotu se zeptám:
Já: FKÚ?
FKÚ: Ano?
Já: Máte něco?
FKÚ: Nemáme nic.
Já: Redakční pošto?
RP: Ano?
Já: Máme něco?
RP: Nemáme nic.
Tak vidíte. Budu muset být navýsost opatrný, kdo ví co mě čeká. Taky, když už tam budu, pozdravím pár známých, mohl bych navštívit svého oblíbence :-) a zajedu za rodinou. V neděli jsem zpět.

Pěkný víkend

PS: dostal jsem do redakce zprávu, že ve volbě prezidenta vypadnul Miloš. Sakra a to jsem se těšil na tuto pěknou známku!

:: zprznil: Karl 13:44 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 23.1.03 ::
Zpráva agentury Jen tak zlehka

(JTZ) – podle posledního vyjádření managera sourozenecké písničkářské kapely The Corrs, nastupuje tato skupina nový trend v pop-music, dosud známý spíše z ekonomických kruhů. Podle zatím nepotvrzených zpráv jedná skupina o fúzi s další skupinou, již zavedenou na hudebním trhu. Tato kapela sice patří do trochu jiné oblasti hudby, ale podle vyjádření managera The Corrs, je to výrazem nastupující inovace v hudbě, kterou bude nové seskupení průkopníkem a má možnost proniknout na nové neprobádané trhy. Již je znám i název sloučeného uskupení – Cannibal Corrs. Vyjádření druhé skupiny se nám nepovedlo získat.

Naskle

PS: co se děje na ploše?

:: zprznil: Karl 15:20 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 22.1.03 ::
Federální kriminální ústředna pátrá, radí, informuje

Dobrý den vážení diváci. Na úvod našeho vysílání vyhlašujeme pátrání po pohřešovaném reportérovi internetového bulvárního plátku Jen tak zlehka panu B. aka Líná Noha aka Jiří. Pohřešovaný se měl z reportážní cesty z Ostravy vrátit v pondělí 20.01.2003 a ohlásit se redakci, k čemuž však nedošlo. Jeho zmizení nám ohlásil šéfredaktor již zmíněného plátku, Karl Chytrak. Pohřešovaný byl naposledy spatřen v ostravské internetové, či co, kavárně, jak ve společnosti Ing. Tlustého odesílá jakousi elektronickou poštu. Co to je, to nevíme, ale to je bezpředmětné. Pohřešovaný Líná Noha je asi 120 cm vysoký, má bílé oči a modré vlasy. Váží asi 168 kg. Když se hodně opije, vypadá asi takto. Při posledním spatření měl na sobě růžové tepláky Adibas, bleděmodrý baloňák a na nohou černé důchodky. Jak nám řekl šéfredaktor plátku, nevylučuje se zde trestný čin neboť se uvedený redaktor mohl při svém pátrání dostat na stopu tajemných důkazů, svědčících o kontaktech ostravské radnice s Vesmírnými lidmi.
Pokud by někdo z diváků této relace mohl podat jakoukoli zprávu o pohřešovaném, nechť kontaktuje nejbližší služebnu FKÚ nebo redakci na mailové adrese.
Děkujeme za pozornost.

Také já děkuji FKÚ a nyní se, i v tomto truchlivém čase, kdy nevím nic o svém jediném redaktorovi, budu věnovat dalším nesmyslům:
Včera jsem zde zlinkoval odkaz na báječnou stránku, na které si můžete (nejen) vytvořit svou vlastní kapelu, která Vám bude hrát Vámi vybranou kombinaci krátkých melodií. Sám jsem se pečlivě dvě hodiny věnoval kombinování, abych pak další dvě hodiny spokojeně poslouchal výsledek. Ten si můžete prohlédnout zde. Ano – Adam na 5, HardcorePaul na 2, Amy na 3, EuroBastard na 3 a Milkbone na 4. Pokud někdo z Vás zplodil uchu lahodnější kombinaci, pošlete výsledek na známou adresu.

Zatím

:: zprznil: Karl 15:13 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 21.1.03 ::
Sny?

V noci jsem měl docela brutální sny. První byl o slepici, která hrála na flétnu a když zjistila, že ji pozoruji, tak ji zahodila. Poté se porvala s mým otcem, který ji vyčítal, že v průtrži mračen nedokázala zachránit dva králíky, které trefil blesk. Ti vypadali trochu jako Králíci z klobouku a taky mluvili lidskou řečí. No a pak se mi zdálo, že jsem se s Ing. Tlustým a panem G. vydal hrát florbal (!), na kterém pan G. zkolaboval. Já s Ing. Tlustým jsme jej hodili do pytle a nesli jsme ho do nemocnice. Po cestě mě napadlo, že se s ním nebudeme tahat a zavoláme telefonem, ať si pro něj přijedou. Jenže když jsme zkontrolovali vak, ve kterém jsme jej nesli, tak byl prázdný. Najednou se pan G. objevil zpoza stromu oblečen jako skinhead. Vynadali jsme mu co nás leká a odjeli s Ing. Tlustým do Kozla, ale do Kozla v Ostravě.
Jestli někdo chápete co to znamená, tak mi napište. Jsem z toho zmaten.

Po uveřejnění druhého občasníku Líné Nohy, přišla reakce, která nastoluje jako hotový fakt, že Líná Noha je větší prase než (z přiložených obrázků to zatím vypadá na remízu). Především měl pisatel na mysli ono pozvracení punkáče. Sakra, sakra, budu s tím muset něco udělat. Že bych někoho urazil? Nebo zapátral v paměti nad nějakou odpudivou historkou? Nic mě nenapadá. Každopádně zítřejší příspěvek by mohl být i o tom, proč se mi jednu dobu říkalo „podhrabáč“. :-))

Ať slouží

PS: tohle je naprosto úžasné. Sestavte si svou vlastní kapelu!

:: zprznil: Karl 15:03 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 20.1.03 ::
Chvála vymoženostem dnešní doby

Dnešním dnem naše redakce vstoupila mezi moderní elitu nám podobných bulvárů. Pan B. aka Líná Noha mi zaslal svůj nepravidelný občasník e-mailem. Trochu mu přitom pomáhal Ing. Tlustý, to je pravda, ale i tak! Takže nové zplodiny tohoto vcelku příjemného, i když dostatečně nechutného člověka najdete zde. Slabší nátury musím varovat neboť se tam píše o pozvracení punkáče a lejnu v telefonní budce. Fuj a hanba!

Mé fanynky mi rozumějí. Jaké bylo mé překvapení, když jsem v redakční poště našel mail od čtenářky, s nabídkou kvalitního sexu, či případně společného oběšení se. Ano Jitko, jsem pro. :-))

Nazdar

:: zprznil: Karl 11:22 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 16.1.03 ::
Ženy a život

Dnes to bude o kamarádkách. A to velmi pěkných kamarádkách (lichotky :-). Taky přihodím nějakou lumpárnu na závěr a trochu pomluv. Takže, dnes se nebudu zabývat nesmysly. Určitě Vás například nezajímá, že se ten Ukrajinec (pan G.) nechal ostříhat za 500,-. Že ne? Já si to myslel. A nyní už k tématu.
Včera mi volala kamarádka a v průběhu debaty jsme se zmínili o tom, no..sex a tak. Abych to uvedl na pravou míru, ona je věrna svému příteli, který je dlouhodobě dislokován ve Švýcarsku nebo v Portugalsku, teď nevím. A že četla článek v Ženě a život, že pokud člověk dlouhodobě neprovozuje sex, měl by alespoň flirtovat, že prý to napomáhá lepšímu krevnímu oběhu a prokrvení. Moje řeč, taky když flirtuji s pěknými dívčinami, tak se taky dobře prokrvím, zvláště na některých místech….ehh, teď jsem se zamyslel…..no nic. Nebudu to rozvíjet, napadají mě samé prasárny. :-)) Každopádně závěr je ten, že Žena a život má vždy pravdu a proto flirtujte ať máte dobrý krevní oběh!
Taky mi volala ještě jedna kamarádka:
Já: čáááuuu
Ona: ahoj, není s tebou Jiřík (čti Líná Noha)?
J: hmm, no není, on je v Ostravě.
O: no, on má totiž vypnutý mobil a tak volám tobě.
J: a jak se máš?
O: no já jsem se ho chtěla zeptat, jestli by se mnou nešel na koncert.
J: a jaký koncert? UJD? Ve Vagóně? To nemusí být špatné…
O: no ale když je v té Ostravě….
J: ehm, a nechceš se někdy potkat?
O: tak já mu zkusím zavolat zítra a zeptám se ho kdy se vrací…
J: hmmmm…no jasně, tak se někdy ozvi a můžem něco podniknout.
O: tak kdyby si s ním mluvil, tak ho pozdravuj. Ahoj.
J: aho..nazdar!
Nevděk světem vládne! A to mi napsala mailem jiná slečna, že jsem krásný, vtipný a inteligentní, což ovšem koliduje s tvrzením Lukáše, že nejsem vtipný. No, budou si to muset vyříkat. Jenom doufám, že nedojde na pěsti. :-)

Z Guestbooku – pouze jedna reakce na mou VÝZVU a to kombinace b) a e). Tedy, že se mám jít zahrabat a zároveň pokračovat v tomto nechutném bulváru. Zítra mám dovolenou, takže budu uvažovat, jak to skloubit.

Lumpárna a trocha pomluv na závěr:
Michal Džeksonů má dluhy!
V Německu už zase žerou lidi!
A chorvatský lyžník jménem Kostelič promluvil!
Tak tohle je tedy lumpárna. Co si ty prodavačky dovolí, to je něco!!!!

Přeji hezký den!

:: zprznil: Karl 13:50 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 15.1.03 ::
Sypu si popel do trenek

Jsem nešťastný, zoufalý a nebetyčně smutný. Z toho důvodu ten titulek. Zdálo se mi velmi fádní si sypat popel na hlavu, tak si ho sypu do trenek. Nic moc, vím, navíc ten popel propadává a za mnou zůstává tenká červená, teda popelová linie. Ale proč to všechno píšu drazí přátelé? Lukáš odhalil mou pravou podstatu. Nejsem vtipný!!! Dopr…kvančic. Proto Vás NALÉHAVĚ VYZÝVÁM, ať nahlédnete do Guestbooku, přečtete si můj vzkaz a pomůžete mi nalézt správné řešení jak dál. Už teď jsem Vám zavázán.

A nyní, doufejme, že ne naposledy, snůška obvyklých blbostí:

Skandální odhalení.
Pan G. je Ukrajinec. Našim reportérům se podařilo získat svědectví investigativní sousedky pana G., která při jedné jejich párty poslouchala za dveřmi. Její výpověď na domovní správě zde:
IS: takovej bordel, co tam ti parchanti….
DS: takže, kolik jich tam bydlí?
IS: no, nejmíň šest. A všichni to jsou Ukrajinci.
DS: jak jste to poznala?
IS: no poslouchala jsem…ehhh, tedy, šla jsem náhodou okolo a slyším takové divné hlasy – nejmíň šesti lidí. No a buď byli všici tak ožralí, že jsem jim nerozuměla nebo mluvili ukrajinsky. To já poznám!

Konečně jsem odhalil, kde mi pomůžou! Tady v této ordinaci. Půjdou se mnou mé dvě nové holky – Naďa a Filoména. Jsem to ale vůl. :-)))

Úctě zdar!

:: zprznil: Karl 14:37 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 14.1.03 ::
Odporné, nechutné, šokující a skandální odhalení

Nevím co se děje, ale už dlouho svou návštěvou nepoctil tyto stránky Lukáš. I když ho chápu. Má teď spoustu starostí se svým pokaženým mobilním telefonem, nějaký parchant ho bombarduje spamy , v práci se musí kolektivně smát Svěžence a doma se tetelí strachy, zda napsal správně studentstva i kantorstva. Chudák, nemá to lehké ten náš Lukin. :-))

Včera jsem absolvoval sestřih vlasového porostu hlavy v mém oblíbeném brusičství na Žižkově:
Brusička: tak jak to bude panáčku?
Já: prodloužit.
B: ….cože??!
J: to byl vtip.
B: ….aha. Tak jak to bude?
J: prodl…ehmm, zkrátit.

Po proběhlé korespondenci mezi vedoucími projektů NAVRCHOLU.cz a KARL.CHYTRAK.cz jsem byl osočen z nechutné anonymity, porušování dobrých mravů, zákonů, demokracie, Listiny základních práv a svobod a dále z idiocie a dementnosti. Nyní jsem se tedy rozhodl vystoupit i z tak již neexistující anonymity a uveřejňuji své foto. Zde. Ehm, ehm, no dobře, tak tedy zde. :-))

Čest zlosti

:: zprznil: Karl 16:00 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 13.1.03 ::
Prokřehlé postřehy

Krátká zpráva:
Máme zde další úmrtí - zemřel Maurice Gibb z Bee Gees. Ještě, že Night Fever a Tragedy jsou nesmrtelné.

Také zde uveřejňuji své dojmy z cesty do Děčína a zpět, pod výstižným názvem Reportáž psaná na obrátce. Za zmínku stojí především první dva odstavce, ve kterých děj neuvěřitelným způsobem graduje. :-)) Celý literární skvost zde.

Jak vidíte, přežil jsem, avšak jsem nestihnul dorazit na původně plánované sobotní setkání U Kozla. Všem, kteří tam byli se omlouvám a v nejbližší době navrhnu nový termín, který stoprocentně dodržím. :-)

Co nového v Guestbooku? Neznámý Mr. Bulvaj kontruje na zápis pana TBTNP a opět dává k dobru zápis S Karlem na HRAD!!!. Taky už se nemůžu dočkat, až na ty Trosky vyrazíme. :-))

A tady si můžete vyzkoušet nanečisto…..Co? No to uvidíte sami.

Čest strasti

:: zprznil: Karl 16:11 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 10.1.03 ::
Do Děčína! Do Děčína!

Máme zde první kritické ohlasy v Guestbooku. Pan Tluče bubeníček tluče na parabolu tvrdí, že se mnou na Hrad by nebylo dost dobré. Dobře pane TBTNP, škrtám si Vás ze svého seznamu naučného výletu na hrad Trosky. :-))
Také se pan TBTNP ptá, kde se nachází Kozel. Takže pište si: P-3 Žižkov, Basilejské náměstí. Navrhuji setkání v sobotu 11.1.03 mezi 15:00 a 16:00. Kdo má zájem ať přijde, bude vítán.
Dnes odjíždím do Děčína. V životě jsem tam nebyl, pojedu sám a celkem mám obavy z cesty vlakem. Po dva roky už jezdím pouze ICÉČKEM na trase Praha – Ostrava a zpět. Nyní se budu muset nasoukat do obyčejného rychlíku, kde není ani kuřák, určitě v něm budou blbě topit a mám v něm strávit dvě hodiny. Takže mi držte palce, v sobotu jsem zpět. Doufám. :-)
Pan B. aka Líná Noha dnes míří směr Ostrava a svůj (ne)pravidelný občasník mi chce zaslat mailem. Teda, tomu říkám odvaha. Kdy on bude zpět, to netuším.

Z redakční pošty, viz včerejší zápis:
Dne 10.01.2003 v 11:33:10, Tomas Krause napsal:

> Hotovo.
>
> I kdyz ten mail jste pochopil spatne, proste nas jen zajima, proc lidi
> prestavaji nase sluzby pouzivat, abychom se z toho mohli poucit. Nic vic
> v tom neni.
>
> Hezky zbytek dne
> Tomas Krause
> vedouci projektu NAVRCHOLU.cz
> --
> NAVRCHOLU.cz - dulezite adresy:
> nadstandardni sluzby: http://plus.nv.cz/
> vzor kodu: http://nv.cz/user/nv.php?ukaz=kod
> zmeny nastaveni: http://nv.cz/user/nv.php?ukaz=zmeny
> caste dotazy: http://nv.cz/user/nv.php?ukaz=faq
>
Odpověď:
Dne 10.01.2003 v 11:54:21, Karl Chytrak napsal:

>Dekuji.
>Jsem rad, ze jsme tuto prekerni situaci zprovodili tak setrne ze sveta. Take me tesi, ze jste se
>vystrihali obvinovani me osoby z nevdecnictvi a kverulantstvi.
>
>Jeste jednou dekuji za taktnost a jsem s pozdravem
>
>Karel
>vedouci projektu KARL.CHYTRAK.cz
>
>KARL.CHYTRAK.cz – dulezita adresa, nadstandardni sluzba

Čest masti

:: zprznil: Karl 12:20 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 9.1.03 ::
Dohodli jsme se, že se dohodneme

Včerejší aktualizace neproběhla, protože neproběhla. Stačí, ne?
Ano, ano, už je to tady. Čtenáři si začínají všímat mých nesporných kvalit a proto mě nepřekvapil zápis v Guestbooku – S Karlem na HRAD!!! Jenom nevím na který. Podle mě se bude jednat o Trosky. :-))
Krátká zpráva:
Naši reportéři odhalili, že po pondělním setkání známých celebrit (Karl Chytrak, pan D. a pan G.) U Kozla se dvojice D. a G. odebrala k domovu pana D., kde se servali jak koně. Po vydařené bitce zasedli společně ke sledování televize.

Z redakční pošty:
Dne 09.01.2003 v 12:14:29, Tomas Krause napsal:

> > Zadam o vymazani zaznamu ID ……… z databaze NAVRCHOLU.cz.
>
> Dobry den,
> vase zadost byla prave vyrizena. Strance bylo nastaveno maximalni
> utajeni, takze je pro navstevniky 'neviditelna', pokud z ni odstranite
> pocitaci kod, tak sama vypadne definitivne z databaze za cca 30 dni.
> Tento postup volime proto, aby byla jeste nejaka sance v pripade zmeny
> vaseho rozhodnuti a bylo mozne stranku vratit do zebricku.
> Pokud byste uznal(a) za vhodne nam napsat par slov o tom, proc pouzivani
> NAVRCHOLU.cz ukoncujete, budeme radi. Je to pro nas cenna zpetna vazba.
>
> Hezky zbytek dne
> Tomas Krause
> vedouci projektu NAVRCHOLU.cz
> --
> NAVRCHOLU.cz - dulezite adresy:
> nadstandardni sluzby: http://plus.nv.cz/
> vzor kodu: http://nv.cz/user/nv.php?ukaz=kod
> zmeny nastaveni: http://nv.cz/user/nv.php?ukaz=zmeny
> caste dotazy: http://nv.cz/user/nv.php?ukaz=faq
>
Odpověď:
Dne 09.01.2003 v 14:24:45, Karl Chytrak napsal:

>Dobry den,
>diky za zpravu. Po precteni Vaseho mailu jsem nabyl dojmu, ze jsem Vas vsechny hluboce
>zklamal a ranil svym rozhodnutim. Jelikoz jsem clovek jemny a nemam rad utrpeni a
>nespravedlnost, rozhodl jsem se ponechat pocitaci kod ve sve strance a byl bych rad, pokud
>byste mne opet zaradili do Vaseho zebricku.
>Doufam, ze timto krokem alespon castecne zacelim rany ve Vasich srdcich, ktere vznikly
>mym ukvapenym rozhodnutim.
>Preji Vam mnoho zdaru ve Vasem dalsim pocinani a verte, ze nez se znovu rozhodnu
>podniknout podobny krok, zamyslim se nad tim daleko zodpovedneji.
>
>S pranim prijemneho dne
>
>Karel
>vedouci projektu KARL.CHYTRAK.cz
>
>KARL.CHYTRAK.cz – dulezita adresa, nadstandardni sluzba

Čest plsti

:: zprznil: Karl 16:31 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 7.1.03 ::
Ráno mi nevonělo z úst

Včera jsem se shledal poprvé v tomto roce s panem D., který si užíval na Slovensku, zatímco my jsme tady museli dřít jako koně. A hádejte kde jsme se setkali? No? Tak dobře, řeknu to – U Kozla. :-) Velmi veselé to bylo. Ráno jsem se probudil s písní na rtech, kterou jsem slyšel od svého švagra. Ukázka:
Ráno mi nevonělo z úúúst a to jsem neměl žádný půůůst, co já jsem to včera pillllll, že můj dech jak zvratky byllllll. Pil jsem moč a jed jsem hnůůůj a teď smrdím jako chůůůj.
Fajné ne?
Jo a pokud nevíte kolik je hodin, tak se mrkněte sem.

Čest slasti

:: zprznil: Karl 15:39 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 6.1.03 ::
Nad dopisy čtenářů

Musím se zde dnes věnovat záplavě Vašich reakcí, které vyvolal vstup Jiřího (Líná Noha) na tyto stránky:
Nejstrašlivatánsky nejvíc (2x) přišel dotaz, proč má na své úvodní straně tu odpornou růžovou, či co to je, barvu. Odpověď: protože to tak chce a líbí se mu to.
Druhý nejčastější (1x) byl dotaz, proč je na jeho fotografickém portrétu nápis www.uglypeople.com. Odpověď: protože je to nádherná stránka, která podporuje niternou krásu lidí a Jiří ji chce propagovat i zde.
Uff, tak to bychom měli a nyní k obvyklým blábolům.

Měl bych se přiznat, že jsem zde v pátek poněkud neodhadl situaci, když jsem popisoval nabídku kouzelné blikající skřínky na víkend a tvrdil, že stejně nic neshlédnu. Omyl. Povedlo se mi jedním okem patřit na 2/3 Kukuřičných dětí 5 (10 bodů z 10-ti) a v neděli shlédnout oběma očima celé Čtyři pokoje :-). To ovšem bylo v záplavě sledovací mánie. Nevím co mě to chytlo, ale začal jsem Pánem prstenů, pokračoval Dědictvím aneb Kurvahošigutntag, hodinku jsem si střihl Shreka a poté již zmiňované Čtyři pokoje. Ano, byl to výkon.
No sakra, to je zase zápis. :-)) Tak dobře, dáme sem trochu pěkné hudby a kreslených roztomilých postaviček. Takže, pokud máte chuť, podívejte se na tuto stránku.

Čest plášti

:: zprznil: Karl 15:20 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 4.1.03 ::
Líná Noha starting

Tak a je to zde. Pan B. aka Líná Noha, se zde rozhodl uveřejnit svůj první nepovedený výtvor. Má štěstí, že zde nefunguje cenzura. Každopádně si vymýšlí. Tak takhle snad ne, Jiří! :-)
Takže, když kliknete na link Lina Noha's nestranka, tak pod jeho portrétem je odkaz na první hloupý občasník. :-)) Přímý odkaz zde.

Dobrou chuť

PS: Lukáš zařadil mé ponožky mezi své oblíbené blogy. Hanba!!! A dokonce mi píše do Guestbooku. Jdu prozkoumat jeho stránky, zda má něco taky takového. Hanba!!!! Takhle to nenecháme!!!!!!

:: zprznil: Karl 17:44 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 3.1.03 ::
TV prohra

Ach jo pátek. No nic. Zítra nebudu moct vstát v sedm hodin. A taky nebudu moci jít do práce. Ach jo.
Kouzelná blikající krabička (ano televize) nám připravila nadmíru poučný program. (i když se přiznám, že ji absolutně nesleduji, takže pochybuji, že uvidím něco zde zmiňovaného)
V pátek nám ve 20:00 servíruje bohulibý snímek Jára Cimrman ležící, spící a ve 23:55 vynikající dokumentární film Kukuřičné děti 5: Pole teroru – film, který málem obdržel 168 Oscarů, 249 Fénixů a 2 Berlínské medvědy.
V sobotu se můžeme těšit na Turné čtyř můstků z Innsbrucku, kde se naši udatní skokani na lyžích budou snažit proniknout do elitní padesátky skokanů a večer ve 21:05 se necháme oblažit romantickou komedií Hráči se smrtí.
A co nám nachystala neděle? 17:30 psychothriller Mňam aneb ňáká vařečka a ve 22:15 argentinskou telenovelu Čtyři pokoje.

Ano jsem trapný, že píšu o televizi. Jdu se stydět a zahrabat.

Historicky druhý zápis v Guestbooku. Taky jsi Ofr mohl být míň strohý. :-) Sakra, to už tady jednou bylo, ne? No nic, jen tak dál přátelé.

Čest savci

:: zprznil: Karl 15:54 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 2.1.03 ::
Nový hroch

Na úvod nějaké zprávy:
Zemřel Joe Strummer z legendárních The Clash.

Sakra a Július Satinský taky.

Historicky první zápis v Guestbooku. Taky jsi Gustave mohl být míň strohý. :-)

Lukáš mě upozornil, že mi nefungujou trvalé odkazy. Tak tedy, pokud by někdo chtěl linkovat mé jednotlivé zápisy nesmyslů, tak je nutno uvést http://www.karl.chytrak.cz/index.htm# a patřičné číslo jednotlivého zápisu. Např. http://www.karl.chytrak.cz/index.htm#86747053

Ad Silvestr: stráven U Kozla s panem B. a panem G., což bych tedy nečekal. Ale velice kvalitní zábavka a dokonce jsme si odtamtud odnesli i takové veselé čepičky, konfety a z papírových ručníků jsme si vyrobili šálu a kravatu. Takto nastrojeni jsme se s panem B. vydali do ulic i 1.1.03 odpoledne, což se ale se zvláštním úspěchem nesetkalo. No nic.

Čest vládci

:: zprznil: Karl 16:18 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...

This page is powered by Blogger. Isn't yours? [Co tady chces s tim kurzorem?!]

PicoSearch