:: Jen tak zlehka ::

aneb co všechno víme o praní/přání ponožek - bulvární rodinný párek (deníček pro každý okamih)
:: FUCKING WEATHER :: MAIL: Redakce :: MAIL: Karl :: MAIL: HK :: TESILÍ DOMOV ::
ICQ
[::.rss a jiné kydy.::]
:: RSS 2.0
:: Atom site feed
:: GUESTBOOK
[::..zlinky..::]
:: VYFOCENÝ TESIL
:: DEBIL TESIL
:: TESILÍ RÁDIJO
:: NEKONEČNÝ TESIL
:: CHUTNÝ TESIL
[::..súdruhovia..::]
:: Čmelda [Pato(b)log]
:: Lobo
:: A EÁÁ
:: Tam je...
:: AIF
:: Pivní varník
:: PlayForever
:: Brünn Lindwurm
:: Stanice ZOO
:: VfB
:: Chachar
:: PŠT?
:: TSOG-360
:: MP za vodou
:: OV blokuje
:: Kotchka
[::.nějaké obrázky.::]
Tak trochu lepší rádio
Tak trochu jiné rádio
Opera
[::..ARCHIV..::]
[::PROSTE ARCHIV::]
[FAKT JE TU ARCHIV]

:: 28.2.03 ::

A co v pátek? Vlakem do Ostravy!

Dnes, po přečtení tohoto příspěvku na Blogistikovi, byla má klidná duše nucena reagovat. Mou reakci najdete zde. Opět jsem po dlouhé době prozřel :-). Nikoho nezajímají blbé plácaniny, které najde na osobních blozích, tento nevyjímaje. Jediná spása českých blogů a také jediné co čtenáře zajímá, jsou o(d)borné blogy. Je nasnadě, že se na tyto stránky zřejmě budu muset vysrat. Co myslíte, mám? Napište mi. Dík.

No ale ještě než skončím, tak zde napíšu něco fundovaně o(d)borného: Blkksowwexcxkkskykj w3c lkjdidiww css kljeijiuiuj rss xhtml kjdeuijjded flash lklwswslk feed kkdjdjk browser kkksjje odkodfui java aplet kjjdiw tutorial kdjkdjk desktop hjhsjhd validator ksjjskkj php ksjks wysiwyg kjsjk w4d. Dobrý ne?

Pěkný víkend :-)


:: zprznil: Karl 10:13 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 27.2.03 ::

Špatné zprávy ve čtvrtek

Sakra, zrovna jsem se dozvěděl, že mi na chystanou cestu do Ostravy vybouchlo auto. Ne doopravdy, ale jeho majitelka zrušila svůj plánovaný odjezd a přesunula jej o dva týdny později. No, tak buď pojedu vlakem nebo nepojedu vůbec. Ještě si to nechám projít hlavou.

A nyní dámy a pánové…velkomožný pán Dalibor: (sestríhaný projev)… povedz rovno, že tam nebudem.....ani keď sa pototo.…tak daj výcuc…a nebolo to tak, ako som prišiel, tak sa zrazu stíhali….a ona takto a vieš ING je ING, a sľúbil som ti to už v lete, že ty ešte uvidíš.... a brezen je aký mesiac, ja to už neviem, vieš že som si to vždy musel počítať na prstoch…..boha neser….prídem ti pomôcť….ty tlk jeden si myslíš, že také podradné veci príjmem….(konec sestríhaného projevu).

Zdar a sílu

PS: včera jsem varoval plzeňáky, dnes je zde varování pro obyvatele Ria de Janeira, kde začali lítat aligátoři.


:: zprznil: Karl 15:05 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 26.2.03 ::

Exkrement, fotbal a nějaké nesmysly při středě

Včera jsem si dle hesla „po práci legraci“ byl sednout s kamarádkou K. Jenže jsem byl tak unavený z toho celodenního nicnedělaní, že té legrace moc nebylo. Nazpátek jsem jel metrem a co nevidím. Stojí tam úplně ožralý postarší jetel, úplný exkrement. No a samozřejmě, že hned, jak mě spatřil, tak se vydal ke mně si povídat. Prostě pech. Znáte to, jen tak si jdete, snažíte se být neviditelní, ale jetel si jak na potvoru vždy vybere Vás. No přišel a spustil…ať prý řeknu ano nebo ne a pak že prý jestli jsem amerikán. Na můj nechápavý pohled odvětil – no to jsou lidi, co jim je jako tobě kolem TŘICÍTKY (!) a mají rádi ameriku…….ano, zabil jsem ho!

Již podruhé dočítám knihu Nicka Hornbyho - Fotbalová Horečka (ale tam to nekupujte, mají ji v Levných knihách za 75,- Kč) a podruhé jsem z ní unesen. Úplně popisuje to, co cítím já jako obyčejný fanoušek fotbalu a ne nějaký idiot, který tam chodí pouze řvát rasistické a antisemitistické výrazy a nejlépe se porvat. Nedávno jsem měl v jedné hospodě rozhovor se sparťanským rádobyfanouškem, který po zjištění, že mě zajímá pouze fotbal (a přitom jsem fanouškem Baníku), rezignovaně mávl rukou a pravil, že jeho jen bitky. Smutná je skutečnost, že to, co popisuje ve své knize Nick Hornby, je datováno do let osmdesátých a počátku devadesátých, zatímco my to zde zažíváme stále i v roce 2003. Každopádně jdu v sobotu na fotbal Baník – Sparta, tak se nechám překvapit, jak to dopadne.

A nyní pár zajímavostí. Já bydlet v Plzni, tak odtamtud zdrhnu. Přivezli jim tam óbržabáka. Prý sežere tři potkany denně, ale až jim zdrhne z klece, tak podle mě začne žrát i lidi! Pokud jste z Plzně a zrovna se chystáte prchat, vezměte to přes Aljašku, mají tam levně boty. No a konečně, pokud na tu Aljašku poletíte ve svém soukromém Migu, tak to neberete přes Rakousko – tam Vás vyfotí a možná zaplatíte mastnou pokutu při překročení rychlosti. No vlastně tím Migem radši neleťte vůbec, všude jinde Vás sejmou.

Hola hej


:: zprznil: Karl 12:45 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 25.2.03 ::

Hurá úterý

Sice to úterý není taky nic moc, ale pořád lepší, než pondělí. To mě to čeká týden - Jiří odjel do Ostravy, pan D. je na Slovensku a dokonce i odvolal již dohodnutou návštěvu Ostravy tento víkend, pan G. dělá do osmi do večera – já ani nemám s kým jít ke Kozlovi! Tak většinou sedím doma a mastím NHL 2000. Nic moc, já vím.

Revoluce ve stravování hvězd – dnes jsem v ekonomické příloze jednoho renomovaného časopisu našel článek, který mě uchvátil. Ano, také to budu jíst a budu mít tak krásný zadek, který si nechám pojistit na miliónovou sumu. :-)

Nazdar


:: zprznil: Karl 13:40 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 24.2.03 ::

Ach to pondělí

Nemám rád pondělky. Skončil víkend, ze kterého je většinou člověku ještě špatně, opět se jde do práce a občas po něm ještě něco chtějí. Hrůza. Myslím, že dnes se na mě hodí vše výše popsané.

V sobotu jsem navštívil Big Fire Hat. Přijel Hrnec se Čmelákem z Ostravy, naložili jsme Jiřího a šli do Abatonu. Tam jsme dorazili kolem čtvrté a přivítala nás docela hodně drsná fronta. Nechápu to, že jsou i slušní punkáči, kteří tu neskutečnou frontu stáli. My jsme se samozřejmě protlačili a předběhli. Ze skupin byla na punkovém pódiu nejlepší Zeměžluč, zbytek mě moc nezaujal. Na skapódiu byli výborní Fast Food, ostatní to hráli ale taky dobře. Jelikož jsme startovali velmi brzo, vydali jsme se s Jiřím již kolem druhé (?) nebo třetí (?) taxíkem k domovu. Hrnec prý usnul na zemi a pak se mne snažil o půl sedmé ráno, při čekání na vlak do Ostravy, vzbudit telefonem, což se mu samozřejmě nepovedlo.

Jiří se včera, jak avizoval ve svém pátém občasníku, vydal do Ostravy. To by mě zajímalo jestli ten vlak chytil – vyrážel z Vysočan na Hlavák 20 minut před odjezdem vlaku.

Tak zítra čus


:: zprznil: Karl 15:24 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 21.2.03 ::

Dnes to je na někom jiném

Dnes dodal Jiří svůj pátý občasník a proto Vás nebudu zbytečně zatěžovat svými nesmysly a nechám Vás v klidu si přečíst jeho výtvor. Poněkud se totiž rozepsal více než je obvyklé. Cesta je známá, přesto přímý link zde.

A teď už jen takové podoteky:
Shlédl jsem své stránky v Opeře 7.01 – hrůzahrůz! Jestli se stane rozšířenějším prohlížečem než MSIE, tak mám co dělat. :-(
V sobotu jdu na ska-punkový festival Big Fire Hat no. 3 do Abatonu. Přijedou i nějací známí z Ostravy, takže jestli tam budete, tak mě nezapomeňte vyhledat a já Vás s nimi seznámím. :-)
Dnes jsem byl přinucen pod pohrůžkou smrti napsat za minutu báseň, ve které by se vyskytovaly slova: víla, řasy, třásně, mléko, višeň, antrax a smrt. Stihnul jsem to (mám svědky) a zde je výsledek.

Hezký víkend

PS: a ty manchesteráky furt nemám!!


:: zprznil: Karl 12:36 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 20.2.03 ::
Tož celkem je to humórná nůůůdááá

Dnes jsem se celý den věnoval bohulibým činnostem: objevoval jsem nové světy, přistával s opicí, přecházel s ovečkami přes cestu a střílel slepice. Vskutku plodný den. No jo, hrabe mi, hrabe!

Vyhodnocení včerejší ankety: 2 pro „Tož celkem je to humór..“, 1 pro „Průměr“.. a 3 pro „Nůůůdááá!“ – zajímavé rozpolcení čtenářstva. :-)) Nějak jsem propadnul anketománii, takže přihodím dnes ještě jednu. Ale na dlouhou dobu poslední. Slibuji. :-))

Čest

:: zprznil: Karl 15:41 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 19.2.03 ::
Jsem v tom

Ne, nebojte se, nejsem těhotný. Pouze jsem se rozhodnul přidat k projektu Blogistický weblog a mé první zápisy na BW si můžete přečíst tady a tady. Zvláště ten druhý doporučuji, neboť v něm popisuji prvopočátky zdejšího blogu a také skandálně odhaluji můj vztah k HTML a všem těm zkratkám, kterým nerozumím. :-)

Včera jsem se podle plánu stal šťastným majitelem MicroAudioSystému Thompson, avšak kaťata stále nikde. Vždy, když jsem vešel do určitého obchodu, tak z manchesteráků měli pouze buď růžové nebo žlutozelené a to ještě ve velikosti slon nebo skřítek. A o střihu ani nemluvím. To už se fakt nenosí manchesteráky?

Odstranil jsem Chat, protože podle mne to nevyužívali ani nsns* s –dr-. Pokud to bude někomu hodně chybět, ozvěte se. No, ale jako malý bonbónek, zde hodím takovú malú ankétú.

Nazdar

PS: když dáte na Googlu vyhledat podobné stránky těm mým, jako třetí se zobrazí Seznam. Asi jsem stejný velikán, jako tento vyhledavač – hele. :-)

:: zprznil: Karl 14:28 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 18.2.03 ::
Jsem nekonvenční bloger s nejkrásnějším logem

Tak jsem si dnes řekl, že když mají ostatní také logo svých stránek, že já je budu mít taky. Ale rozhodnul jsem se, že mé bude nejkrásnější, proto se skládá z mé fotky a titulku stránky. Také mi přišlo mailem, že jsem nekonvenční bloger. Zní to pěkně a teď jsem to navíc spojil krásným veršem dohromady s prvním tématem – jsem nekonvenční bloger s nejkrásnějším logem. :-)

Miss Severní Moravy uspokojí hamburger. Ta tvrdí, že když si dá Big Maca s Colou, tak jí to uspokojí na celý den. No jo, ale pro zvídavější čtenáře (jako jsem třeba já), tam už není nic o podrobnostech, jak si ten hamburger dá a co dělá s tou Colou, že je tak hodně uspokojena. Takže můžeme pouze spekulovat.

Rozmohl se u nás pěkný zvyk – chodit na fotbal se sekyrou. Moje řeč, přespříští víkend jedu do Ostravy a chci se podívat i na zápas Baníku se Spartou. Beru si sebou cirkulárku a motorovou pilu. Abych zapadnul do kolektivu těch pravých fanoušků.

Čus

PS: a Osáma se směje a tančí.

:: zprznil: Karl 11:53 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 17.2.03 ::
Je to jetel, Franta Jetel!!

Díky štědrosti mého současného zaměstnavatele se ze mne stal na chvíli boháč. V sobotu jsem si zakoupil už dlouho očekávaný sandwichovač, přihodil jsem k němu varnou konvici, adidasky ve slevě a večer jsme s panem B. a panem G. navštívili koncert Sto zvířat. Jiří to kometoval slovy, že teď bychom mohli udělat nějakou soutěž, třeba kdo sní více sandwichů. Je to jetel, Franta Jetel. :-))
Také dnes a zítra bude nakupovací mánie pokračovat. Dnes jsou na pořadu manchesteráky a zítra minisystém. Takže milé čtenářky, nabídky k sňatku přijímám, i s přiloženou fotografií, na známé adrese. :-)
Dnes se mi zdál vynikající sen. Můj budoucí zaměstnavatel mě poslal cosi implementovat do Bratislavy a já tam dostal k užívání byt 1+1 společně s krásnou nymfomankou. To Vám bylo mejdlo.

Mám do tohoto projektu jít? Napište mi.

Pěkný den

PS: 120 dnů Sodomy – Karel hlásí PŘEČTENO.

:: zprznil: Karl 10:34 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 14.2.03 ::
Ne Valentýnu, ano MDŽ!!

Odporný to dnes den. Prý nějaký svátek. Absolutně netuším co by mělo být jeho podstatou, snad jako něco mezi zamilovanými a proto volám: pryč s americkým importem, držme se starého dobrého MDŽ! A jako důkaz tohoto svého názoru, se chystám předat osobě, kterou mám rád, knihu 120 dnů Sodomy. Tedy pokud ji stihnu dnes dočíst. Doufám, že to ocení. ;-)) Btw. jsem na straně 256 a je to čím dál víc odpornější. Pěkné dárky ženám dávám až na MDŽ. Tradiční karafiáty a bonboniéry. A pak na dovršení tradice, se jde s ostatními přítomnými muži do hospody – v práci už pít nemůžeme. :-)

Poté co se z Guestbooku stal v podstatě zpomalený chat mezi nsns* a –dr-, rozhodl jsem se vyhovět přání nsns* a přidal mezi zlinky i Chat. Tam se tedy mohou vychatovat až do aleluja a Guestbook by mohl zůstat volný pro Vaše připomínky a názory. Uvidím jaký bude zájem o tento Chat (moc velký nepředpokládám) a buď jej mezi zlinkami ponechám nebo jej zruším. Jinak po víkendu chystám dost revoluční změnu. No tak revoluční zase nebude, ale změna to bude – doufám.

Hezký víkend

PS: je libo čínu?

:: zprznil: Karl 12:07 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 13.2.03 ::
Právě jsem se vrátil z Teplic!

Dnes se v jedenáct dopoledne zjevil u mě můj šéfos a pravil, že jedeme do Teplic. No co já s tím mohl nadělat? Nic. Tak jsem jel. Teď jsme přijeli a já hlady skoro nevidím, ale přece bych Vás nemohl ochudit o dnešní zápis. Najíst se půjdu až pak. :-))

Před časem se zde chlubil pan L. se svou první lekcí angličtiny. No a dnes se pochlubil, jak to všechno dopadlo:
>Ahoj Karel, tady je pribeh o konci meho kurzu angliny..
>
>V sobotu 1.2. jsem se dostal kolem 24,00 na jednu slusnou italskou party (mluvilo se hlavne
>anglicky),
>vsichni byli notne nacnuty a tak jsem se je snazil dohnat bleskovym exnutim pulitrem vina. Podarilo
>se:-)
>Pak uz jsem zacal mluvit anglicky i ja, byla tam tak moje naglictinarka z nemecka a tak jsem si
>pochvalovali,
>jak jsou nase hodiny perfektni.
>Pak jsem na chvilku ztratil ke sklence a pak jsem nejak utopil v nejakych tech promilech:-( Domu
>jsem
>mel odvoz, coz bylo super, ale co se nestalo..rano prikracel bratr, ze se lehce pohadal s moji
>ucitelkou.
>Lezlo to z nej, jako z chlupate deky, na konec vsak kapnul bozkou.
>Ja: Cao bracho, co ze ses doma ?
>Bratr: trosku jsem se tam pohadal..
>Ja: CO ? JAK ? S KYM ? Za co ? Vo co? Vyklop toooooooo !
>Bratr: ...asi se to tak v reichu dela, ale zvlastnim zpusobem mi vyznala lasku..
>Ja: ma uca angliny ? ..jak lasku, nemohlo jit preci o lasku ???
>Bratr: spis to asi chtela, to spis a tak.. (odmlcel se, asi zacal usinat)
>Ja: hele, tak co se stalo ?
>Bratr: (mzoura) a tak do me mlatila, jako do vrat od chliva, rikala, ze jsem asshole a to me stvalo.
>Ja: no jo to se da pochopit..
>Bratr: trosku jsem ji uklidnil a sel jsem si lehnout, vona lezela kousek vedle..
>Ja: a chrapala jako bavorskej vepr :-)
>Bratr: to ne.. najednou vidim blizici se ruku (zacina se sklebit) a prask, prastila me primo do postali (v
>obliceji
>se mu zraci vsechna bolest sveta) a tak jsem ji dal opravdu "lehky" pohlavek, zbalil jsem se a tak
>jsem tady..
>Ja: jake to je ?
>Bratr: co ?
>Ja: uhodit zenu..
>Bratr: blazni se mezi zeny nepocitaji, citim se skvele..byla to prirozena obrana vlastniho majetku..
>Ja: tak oukej, dobrou
>
>No a ve stredu pise moje nemecka uca anygliny, ze rusi nasi hodinu a ze se nekdy ozve. Neozvala se.
>Dve hodiny me v prepoctu vysly na 600,-Kc (slovnik za ubohych 380,-Kc a obcerstveni), brachovi jsem vsak
>rekl, ze je to v pohode a ze nejde o anglinu, ale o to, za ja a on jsem brachove.

Jdu se najíst.

:: zprznil: Karl 17:45 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 12.2.03 ::
Sanwichovací Sodoma

Včera jsem si šel koupit sandwichovač. Dopadlo to tak, že jsem si koupil knihu. A ne ledajakou. Donatien-Alphonse-Francois markýz de Sade – 120 dnů Sodomy. Jestli jsem o nějaké knize prohlásil, že je brutální, tak to odvolávám. Tohle je brutální. Včera jsem louskl 120 stran a při každé páté jsem uvažoval, jestli přestanu číst nebo potlačím nevolnost a budu pokračovat dále. Zvítězilo to druhé. Určitě to dočtu. Názor na tuto knihu si můžete přečíst i zde. Jo a mají ji v Levných knihách.

Na dobře míněnou radu jsem po včerejší úpravě změnil i odstupy mezi řádky. Snad je to teď ještě více čitelnější. Jinak Vás zde bylo včera 114. Díky Sovo. :-))

PS: Sakra pech!

:: zprznil: Karl 16:37 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 11.2.03 ::
Píše o mě Sova (jak to, že Sovy umí psát? :)

Dnes mě mailem škodolibě upozornil Lukáš, že o mě píše Sova v síti. Kromě samé chvály :-), tam je i zmínka, že text na této stránce je špatně čitelný, z důvodu malé velikosti písma. No myslím, že čitelné to bylo dost, přesto jsem provedl zvětšení velikosti písma a chtěl bych vědět Váš názor, co se Vám zdá lepší. Jestli podoba, ve které se KARL.CHYTRAK.cz nachází teď nebo se Vám zdála lepší ta předchozí. Budu rád, když mi napíšete.

Při dnešním prolézání žwebu jsem narazil na zajímavé skutečnosti:
Bacha na laptopy! Uživatelé laptopů by si měli dát pozor na pokládání laptopů na klín, jinak si spálí koule!
Majkle, Majkle, jak ty jenom skončíš. Takový renesanční člověk – generál, lovec piva, ředitel, zpěvák – a teď půjdeš bručet!
Sreality. Hahahaha.

Zatím

:: zprznil: Karl 13:04 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 10.2.03 ::
Český fotbal s anglickými fanoušky aneb co čert nechtěl to mi dal aneb jsem vítěz!!!

Tak Vám řeknu, že kdyby měl být každý víkend tak náročný jako právě uplynulý, tak by zde už brzo musel psát místo mě někdo jiný. Ale popořadě. V pátek jsme měli obligátní sešlost U Kozla, ve složení panů D., G., B., mě a slečen M. a K. Pan D. se svou dívkou M. vycítil, že večer bude náročný a včas zmizel, zatímco my zbylí jsme plnili účtenku s vášnivým zaujetím. Zvláště kamarádka K. se do toho vrhla naplno a muselo pro ni přijet auto, protože přesun po vlastní ose by nezvládla. Pan G. také trochu odpadnul a já s panem B. jsme se po čase rozhodli pro přemístění směrem domů. Ve Vysočanech jsem byl ještě přemluven panem B. k návštěvě baru, kde jsme si zanotovali s osazenstvem trampské odrhovačky a poté už jsme mířili domů. V sobotu jsem po probuzení (nepříjemném) zamířil na domluvený oběd a pak do Holešovic na fotbal. Ano v tom mrazu jsme s panem D. absolvovali přátelské utkání Sprta Pha versus Slovan Blava. Za námi seděli nějací angličani a jak ti fandili to jsem neviděl. Měli docela brutální kecy a po třetím gólu v síti Šlovanu začali tancovat. No síla. Pak jsem díky VIP vstupence (díky těm, kteří mi ji zajistili :) navštívil nějakou party v Radosti FX, kde jsem se proseděl až do ranních hodin a doma jsem byl v pěkných šest ráno. Hrůza.

Vypadám jako vítěz soutěže o nejlepší osobní blog na ODP? Pokud říkáte ano, máte pravdu! No jen se mrkněte sem a taky se ještě podívejte tady. Díky za Vaše hlasy!! Hřeje mě dobrý pocit u srdce, ale radši na mě dva dny nemluvte, budu strašně namyšlený. :-))

Hola hej!

PS: no a aby těch novinek nebylo málo, dodal včera Jiří svůj čtvrtý občasník.

:: zprznil: Karl 12:14 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 7.2.03 ::
Brano, zavírá samo

Z redakční pošty:
>hoj - zdrafi te tfuj oblibeny terorista, ktery pojal tfou sestru za
>jednu ze sfych mnoha choti. doufam, ze jsi na mne zatim nefydal zadny
>zatykac pro ten drobny incident s jakymsi letadylkem "kanetem" - nebo to
>snad byl columbia? ja uz fazne nefffiiim.
>fcera jsem s tfou sestrou (rikejme ji mezi sebou hk - je to kratsi)
>slafil kulatiny. no dopadlo to troxu difoce. dnes rano nedosla ani do
>prcovniho pomeru a z loze na mne kricela neco o kybliku a pomocenem
>rucniku
>(samozrejme jsem xtel napsat "namocenem"). tak ted fazne nefim jestli je
>to
>pivo tak zdrafe, jak se rika.
>jinak nefim kdo dela fas ftipny web (programatorsky), ale mel by si
>oddelit "styly" z kodu dokumentu nekam do solo adresare. doufam, ze se ho
>(nebo tebe) touto pripominkou nedotknu.
>
>pozdrafuj vsechny sfe webofe kamarady a mej se OK
Vidíte to? Známý terorista MK Vás pozdravuje. Chcete ho taky pozdravit? Tady máte možnost – pošlete mu mail. :-))

Užijte si víkend

PS: Guestbooku se zmocnily zlé síly a plně ho ovládly.

:: zprznil: Karl 16:04 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 6.2.03 ::
Ano, ano, ne, ne

Tak se opět hlásím, ze svého redaktorského křesla. Sakra co se to děje? Někdo se chce dostat do redakce….co tady chcete? Okamžitě zmizte! Au….au…proč mě bijete….nechte toho…….

Dobrý den, od redaktorské klávesnice se Vám hlásí všemi oblíbený pan D. a jeho kulturně-historická vložka:
Tak jsem se konečně dostal k tomu abych se podíval do sekce "Kdo je Kdo". Přečetl jsem si veškeré poznámky k daným osobám a mohu říci, že mi slza po pravém oku přes brýle vytryskla (nejspíš kvůli vzpomínkám na určité lidi). Když se nad tím zamyslím, tak to nebude zas tak hrozné, spíše se mi zastesklo na dobu zhruba před dvěma lety. S Chytrákem jsme se moc v tu dobu neznali, ale seděli jsme spolu v jedné kóji + s panem L. a ještě jednou slečnou. Stále jsme se něčemu chechtali jelikož daná slečna, která sdílela s námi pracoviště, měla občas dobré hlášky, ale někdy to taky lezlo pěkně krkem. Také jsme s panem Chytrákem často zašli na pivo a kecali do ranních hodin ( to nám ovšem zůstalo dodnes, akorát to už nezvládáme do ranních hodin :).
Pokračování příště...

pan D.

…….ehhh co to bylo? Kdo to byl? Kdo mě to tak strašně zblil? Teda zbil. Vidím tady stopy neoprávněného vniknutí a zasahování do dnešního vydání. Podám na ně žalobu. Parchanti! Svobodu tisku!
Jedeme dál. Odhalil jsem další činnost Michaela Jacksona. Mimo jiné je i ředitel. Btw. dali jste mi ten hlas, jo? No jo, už jsem s tím trapný, já vím. :-)

Tak jo

PS: nepoužíváte náhodou tento operační systém?

:: zprznil: Karl 14:25 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 5.2.03 ::
Tak to vyšlo

Dnes nejmodernější přenosová technika dat nezklamala. Doma jsem disketu naformátoval, nahrál na ni třetí občasník a pro jistotu se zálohoval druhou disketou. Vše dobře dopadlo a Vy můžete zrakem spočinout na dalším Jiřího výplodu, tentokrát poněkud kratším, než jsme byli zvyklí. Přeci jenom říkal, že má tvůrčí krizi. Cesta k občasníku je tradiční: odkaz Lina Noha´s nestranka a pak 3. občasník. Pro ultralíné klikače, přímý odkaz zde.

V Guestbooku se dějí věci, zdá se, že si začíná žít svým vlastním životem. Asi už je v pubertě a já (fotr) již na něj nemám vliv. :-)

I přiznal se Michael Jackson, že spí s chlapci. Překvapilo to někoho? Mě tedy ne, Majkl mě nemůže překvapit už ničím, vždyť vedl vojenské operace v Bosně a v jiném rozhovoru se doznal, že od 14-ti let pije pivo, je jeho velkým fanouškem a někdy ho i snídá. Tak co Majkle, kdy dorazíš ke Kozlovi?

Zdravím

PS: už jste mi dali ten hlas?! :-))

:: zprznil: Karl 15:33 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 4.2.03 ::
Tak co jako?

Podle zápisu v Guestbooku, to vypadá, že bych mohl v soutěži o nejoblíbenější osobní blog mít už hlasy dva. Jeden svůj, haha, jeden od Ofr(a). Díky šlechetný člověče, na rozdíl od ostatních nehlasujících (a zde zabloudivších) budeš ušetřen mé sžíravé a nenávistné pomsty. :-))

Včera se rozhoupal pan B., zapůjčil si notebook, s tím, že jde psát svůj třetí občasník. Ráno jsem jej pomocí nejmodernějších technik (disketa) přepravil do práce, že jej nahraji na na stránky tohoto plátku. Ale ouha, ona nejmodernější přenosová technika zklamala. Můj compl jí odmítal načíst, tvářil se, že tam žádná není nebo v lepším případě pravil, že není zformátovaná. No co naplat, snad to vyjde zítra.

Hoj!

PS: pokud budete chtít, ouplně dole je pro Vás nachystána možnost býti informováni o proběhlé aktualizaci tohoto slizu e-mailem. Takže kdo chce - může, kdo nechce - musí!
PS2: vlevo pod ZLINKAMA přibyla další sekce nazvaná SÚDRUHOVIA – tím se nechci dotknout autorů :-) – což jsou blogy, které se snažím, tu více, tu méně, sledovat.

:: zprznil: Karl 16:05 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 3.2.03 ::
Hlasujte!

Lukáš vyhlásil anketu o nejoblíbenější osobní blog. Já už jsem si hlas dal, takže všichni okamžitě a povinně kliknout na odkaz a zaslat na Lukášův mail hlas, že tadyctendle hnůj je nejlepší! Jinak si Vás všechny najdu a uvidíte to tóčo! Jasný?! :-)

Taky jak sleduji statistiky návštěvnosti, tak se pomalu, ale jistě, dle Toplistu, propadám stále níž a níž. Tak, pokud máte někdo nějaký nápad, co bych zde mohl vylepšit a co by mohlo přibýt, pište, jsem otevřen připomínkám z publika. :-)) Jinak podle návštěvnosti za posledních pár dní to vypadá, že bych se na to mohl vyprdnout. :-(

V pátek jsem se zde obával víkendu. Ale dopadl klidně, v pátek klasika U Kozla, v sobotu návštěva Houbaře, kde jsem vyposlechl skvělou historku. Byl tam přítomen pan D., pan G. a kamarád od pana D., který dělá občas taxikáře. Jednou takhle končil v baru a s kamarády konzumovali ma**huanu. Jelikož on není zrovna z těch co by lámali rekordy v tomto směru, vyšel z baru značně rozesmán a nasedl do svého vozidla, které má všechny propriety taxi vozu. A když už přijíždí domů, libuje si jak se nají, tak jej zastavil mladý člověk, žádoucí odvézt na Smíchov. Dost zmaten, vydal se tedy s pasažérem na místo určení. Tam začal tisknout účtenku, říká 220,- Kč a sám začal vytahovat peníze. Tak tedy řidič taxi i jeho pasažér si navzájem podávali 250,- Kč. Oba velice zmatení. Já na to řekl, že mu ještě mohl poděkovat a vystoupit ze svého auta. :-)

Čest

:: zprznil: Karl 11:24 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...

This page is powered by Blogger. Isn't yours? [Co tady chces s tim kurzorem?!]

PicoSearch