:: Jen tak zlehka ::

aneb co všechno víme o praní/přání ponožek - bulvární rodinný párek (deníček pro každý okamih)
:: FUCKING WEATHER :: MAIL: Redakce :: MAIL: Karl :: MAIL: HK :: TESILÍ DOMOV ::
ICQ
[::.rss a jiné kydy.::]
:: RSS 2.0
:: Atom site feed
:: GUESTBOOK
[::..zlinky..::]
:: VYFOCENÝ TESIL
:: DEBIL TESIL
:: TESILÍ RÁDIJO
:: NEKONEČNÝ TESIL
:: CHUTNÝ TESIL
[::..súdruhovia..::]
:: Čmelda [Pato(b)log]
:: Lobo
:: A EÁÁ
:: Tam je...
:: AIF
:: Pivní varník
:: PlayForever
:: Brünn Lindwurm
:: Stanice ZOO
:: VfB
:: Chachar
:: PŠT?
:: TSOG-360
:: MP za vodou
:: OV blokuje
:: Kotchka
[::.nějaké obrázky.::]
Tak trochu lepší rádio
Tak trochu jiné rádio
Opera
[::..ARCHIV..::]
[::PROSTE ARCHIV::]
[FAKT JE TU ARCHIV]

:: 31.3.03 ::

Hohoho

Uplynulý víkend by se mohl zařadit do kategorie náročných. V pátek rozlučka s kolegou, sobota sledování fotbalu Česko – Nizozemsko a poznání nového psa pana D. Pracovně jsem ho nazval Grizoš. Je z rodu bulíků a furt kouše. Zajímalo by mě jak dopadne vybavení bytu pana D. No a v neděli jsem přátelé vařil polévku. Můj první vývar v životě. Ani nevím jak dopadla, jelikož jsem před dokončením vyčerpáním usnul.

Když se nudím, tak občas kliknu na odkazy, ze kterých lezou návštěvníci na mé stránky. Ale to už víte. Každopádně tento mě pobavil. Někdo dal hledat přes Atlas „pracovní náplň uklízečky“ a dostal se zde. Hele. No chápete to, jak někdo sedí u toho netu a říká si, copak ta uklízečka v práci asi dělá? Šup a mrkne se na internet. :-)

Zdar


:: zprznil: Karl 15:37 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 28.3.03 ::

Nemožnice

Včera jsem navštívil po zhruba deseti letech nemocnici. Ne, nebojte, mi nic není. Byl jsem tam na návštěvě. Při hledání nemocnice jsem samozřejmě zabloudil a třikrát jsem se ptal okolo stojících občanů na cestu. Když jsem konečně našel tu správnou nemocnici, nastalo martyrium v podobě nalezení výtahu, správného podlaží a správného oddělení, kde jsem s hrůzou zjistil, že nevím příjmení osoby, kterou jdu navštívit. Naštěstí byla sestra dobře informována a při pohledu na mne se pouze zeptala, zda jdu za …… a já mohl odtušit, že ano. Jinak můj orientační smysl je naprosto v pořádku! :-)

Pápálálá


:: zprznil: Karl 16:13 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 27.3.03 ::

Hněčné brno na odchodu

Doufám, že to nezakřiknu, ale oko se jeví, že otok ustupuje. Teď mě napadla dobrá zkratka – otoko – oteklé oko. Dobrý ne? Dnes jsem absolvoval první poradu v práci. No první měla být v pondělí, ale tu se mi povedlo prošvihnout. Sranda jako vždy, odcházel jsem s blokem pokresleným kolečkama a čtverečky. Hrozně kouřím – měl bych toho nechat, ale to je tím, jak urputně přemýšlím a pak tu vymyšlenou myšlenku jdu utřepat ven na čerstvý vzduch. :-)

Zatial


:: zprznil: Karl 16:44 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 26.3.03 ::

Zasáhlo mě hněčné brno

Teda ječné zrno. Mám oteklé levé oko, které pořád slzí, takže to vypadá, jako bych pořád brečel. Ano, je to fajn. Dnes se již dostavily první úspěchy na pracovním poli, kdy se mi podařilo prozkoumávat zatím neobjevené taje nové náplně práce. Mou náplní je přemýšlet a objevovat. Jsem jako cpt. Cook. Říkejte mi Džejmsi. :-)

Zdar


:: zprznil: Karl 16:43 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 24.3.03 ::

Sakra! Tak jsem fakticky zpět.

Čo s tým? Nič. Nejen, že jsem zpět z Ostravy, ale i jinak. Dnes jsem ještě mimo z toho, že jsem se doopravdy vrátil do společnosti, ze které jsem odešel před půl rokem. No a jak se vedlo Vám? Všimnul jsem si v Guestbooku, že se „výsadkář“ potýká s rozdvojenou identitou. Tak Kdo je kdo? Budu se muset prvně rozkoukat, než načerpám uklidňujících myšlenek a tím pádem i méně stručných příspěvků. :-)

Děkujeme za pochopení – Vaše Redakce Sudia Kamarád


:: zprznil: Karl 16:51 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 19.3.03 ::

Kch..kch..kch...Hlásí se ilegální rádio Ostravar

Zdar všem zbloudilým, kteří i v mé nepřítomnosti navštěvují zdejší bulvár. Ako sa Vám darí? Já šťastně dorazil do Ostravy a nyní utěšeně přibírám na váze. Přeci jen, strava domácí se nezapře. Jelikož jsem odříznut od světa virtuálně-internetového, nyní především lovím spousty mailů ze schránek, ale i přesto jsem vyšetřil chvilku na napsání pár řádků. Podrobná zpráva bude až po mém avizovaném návratu do Prahy, aly nyní taková drobnost z "nedělně-sportovního" odpoledne.

V neděli jsem měl v plánu navštívit ve tři hodiny fotbal Baník - Č. Budějovice a poté utkání 1. kola play off 1. ligy házené mezi Ostravou a Kostelcem. Dal jsem si v jednu sraz s kamarádkou D., že poté co chvíli posedíme, se sám vrhnu do sportovních prožitků. Ovšem seděli jsme a povídali, až najednou byli tři hodiny a já tedy svolil k tomu, že půjdu až na druhý poločas. Ovšem zábava plynula nadále a zjistil jsem, že i druhý poločas se rozplývá v nenávratnu. Nakonec jsme tedy vyrazili, prošli přes Bazaly kolem světelné tabule, já viděl, že je jedna minuta do konce a Baník vede 1:0. D. byla poprvé na fotbale (spíš byla průchozím na fotbale) a samozřejmě se tím všem chlubila. Přešli jsme řeku k Čapkově sokolovně, kde se hrála házená a vtrhli na zápas. Ovšem za stavu 6:4 pro domácí, jsem byl opět umluven, ať si jdem radši někam sednout a z házené nebylo také nic. Nakonec vyhrála Ostrava 39:38 po dvojím prodloužení. Prý to bylo šílené drama. A závěr z toho všeho? Byl to příjemný večer. :-))

Kch..kch..kch..konec vysílání ilegálního rádia Ostravar


:: zprznil: Karl 16:53 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 14.3.03 ::

Konec, poprava a další zvěrstva

Tak a je to tady, končí mi „placená dovolená“. Disky promazány, kancelář pomalu vystěhována, rozlučka uspořádána, co teď? Společně se slovy klasika si teď dáme Deli. :-)

Včera jsem pořádal rozlučkové posezení se svými podkolegy, kterým jsem dělal půl roku velitele. Samozřejmě jsem byl nejvtipnějším vypravěčem u stolu a jako vždy největší úspěch slavila má historka o popravě kohouta. Ještě jste ji neslyšeli? Tak dobře, zde je:
Jako malý kluk jsem byl jednou otcem vyzván, ať usmrtím kohouta, který měl být poté rozporcován na poživatelnější kusy. Otec se rozhodl, že jsem již dost velký na to, abych mohl provést tento čin, neboť stahovat králíky (již jím usmrcené!) jsem uměl. Ovšem pro mě to byl šok. Nedokázal jsem si představit, že bych toho kohouta chytil, položil mu hlavu na špalek a dobře mířenou ranou sekery mu odťal hlavu od trupu. Koumal jsem tedy nad řešením, které by oběma stranám dovolilo vyjít z tohoto souboje se ctí. A tu mě napadla spásná myšlenka. Zastřelím ho! Popadl jsem tedy vzduchovku a jal se zaměřovat pobíhajícího kohouta. První ranou jsem jej však trefil poněkud nešťastně, takže kohout pobíhal dál, akorát hlava mu poněkud klesla a kohoutek mířil směrem k zemi. Rozpoutal jsem kanonádu, ale již žádnou další ranou jsem jej netrefil. Tu se zjevil otec, který se vydal podívat, proč ještě nejsem zpět i s usmrceným kohoutem a nalezl mne v pozici mířícího střelce. Se slovy „to snad není pravda“ kohouta chytil, hlavu mu odseknul a zbavil jej dalšího trápení.

Uf, další zaměstnání za mnou, nové přede mnou. Nechám se překvapit, přeci jen, není nikdo prorokem nebo tak nějak. :-) Zítra, či snad v neděli se vydávám služebně do Ostravy a navrátím se až 23.03.2003. Stoprocentní update bude 24.03.2003, možná, pokud se mi zadaří, tak se nějaký spot objeví i tomto očekávaném hluchém období, každopádně budu své zážitky pilně zapisovat, ano notebook jede se mnou a budou zde zveřejněny. Věřím, že mi zachováte přízeň a 24.03.2003 se zde opět objevíte!

Přátelé, kamarádi, mějte nás rádi – Vaše Studio Kamarád


:: zprznil: Karl 10:26 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 13.3.03 ::

Vystupovááát

Dnes jsem absolvoval kolečko s výstupním listem v ruce, na který mi všichni museli dát autogram potvrzující, že jim nic nedlužím. Bylo jich neskutečně mnoho a pro některé jsem jel přes celou Prahu. Divím se, že tam nebyl i podpis uklízečky, že nemám bordel na stole.
Jinak jsem včera navštívil své oblíbené brusičství za účelem odstřihu přebytečných vlasů. Byla tam neskutečná fronta a všichni říkali, zkrátit, zkrátit, zkrátit…přišlo mi trapné opakovat svůj minulý vtip, takže když jsem přišel na řadu, pronesl jsem pouze obligátní „zkrátit na prsty a vzadu na havla“. Btw. když jsem dnes jel pro některé podpisy, tak mě jeden Róm osočil, že jsem skinhead. No chápete to? Já a skinhoša? Fůůůj.

Rado už „niečo zbúchal“ a zde je jeho plod:
"Ahojte,
človekovia si zvykli už od môjho počatia hovoriť mi Rado a hovoria mi tak stále i keď som sa medzičasom dosť zmenil. Osobne sa cítim byť viac Peťo alebo napríklad Robo. Ako mi Karel napísal, vyhral som možnosť napísať sem pár riadkov po tom čo mi istý Dalibor poradil odpoveď na súťažnú otázku, ktorej riešením bolo kupodivu meno Dalibor. Veľmi ma potešilo že Karel sprevádza moje víťazstvo v súťaži zverejnením môjho mena - Rado (ktoré si vcelku rýchlo osvojil) v rubrike "Hú is Hú". Dovolil som si teda poslať mu Radovú foto (moju) nech dokončí čo začal. Ak tam nieje zverejnená, tak Karel nemá dobrý vkus, minimálne už len preto, že Daliborovu fotku zverejnil (dúfam že dal Karel odkaz od slova "Daliborovu" na Daliborovu fotku aby dielo skazy dostalo naozaj gigantické rozmery..).

Ešte pridám niečo o mne aby som za zviditelnil aj za hranicami:

Nepracujem u nejedného nemobilného neoperátora.
Mám rád pivo a ženy a pivo a ženy majú radi mňa (možno preto to meno "Rado"). Najradšej pijem slovenské pivo "Smädný mních" ak mi Karel dovolí reklamu. ;)
Pravidelne fajčím (kouřím). (tabakové výrobky, tak sa nešker)

To je všetko. Zas niečo viac keď znova vyhrám. Ale to si musím udobriť Dalibora najprv. Dalibor! Si najlepší!

S prianím aby mi odpustil,
Rado"

Zítra zdar!

PS: Smädný mních? To vážně piješ to velmi nedobré pivo? No, ale každý má jiné chutě. :-)


:: zprznil: Karl 15:10 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 12.3.03 ::

V bufetu na stojáka

Dnes jsem dělal „mystery shopper“ pro jednu kamarádku. Nasadil jsem přízvuk bodreho Ostravaka, kery chce vyuzit služeb velke nadnarodni firmy a obvolával republiku s tím, že chci expedovat hasičaky do Berlina. Celkem sranda, až na to, že nějaké zaměření na zákazníka bylo ouplně jinde než u těch, se kterými jsem hovořil. Pravdou je, že „mystery shopper“ provedený ve zdejším kovošrotu by dopadl ještě hůř. Ale co, jsem zde už je dva dny.

Ten celostátní Den mimozemšťanů, který by chtěli vyhlásit v Novém Mexiku mi nedá spát. Co takhle uspořádat petici na zavedení Českomoravskoslezského dne mimozemšťanů? Nebo nějakého jiného dne? Napadá mě ještě Den míchaných vajíček, napadá Vás nějaký dobrý, na jehož zavedení bychom uspořádali petici? Napište mi.

Metrem jezdí opice. Já vím, mohl jsem se aspoň učesat a usmívat, když mě fotili, že jo? A s tou tlapkou už je to v pohodě, akorát nevím, proč tam o mě píšou jako o cizokrajném zvířeti. To ještě neviděli Ostraváka? :-)

Noviny, kafe a rohlík


:: zprznil: Karl 15:51 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 11.3.03 ::

Už mi to dochází

Začínám dobíhat poslední týden ve své kanceláři. Ach, moje první vlastní kancelář. Kdy zase ty nespravedlivý světe, budu mít svou kancelář? :-) Najednou mi dneska přišlo, že mi končí mé sladké nicnedělání a opět začnu asi makat. Sakra, do čeho já jsem se to zase navrtal. :-) No nic, vymažu všechny hry, co jsem si stihnul nainstalovat na zdejší comp a pomalu se pustím do čištění disků, které jsem, za své působení zde, zasral pěknými blbinami. Jenom doufám, že až zase začnu pracovat, budu mít čas na tyto stránky, přece jenom se mi s nimi nechce končit. No, necháme se překvapit. Ale teď ještě rychle nějaké Warlordy!

Včerejší soutěž vyhrál Rado, správná odpověď byla samozřejmě Dalibor a Rado se nechal slyšet, že až „niečo zbúcha“, tak to pošle. :-)

Z tohotok bychom si měli vzít příklad. Parlament se zabývá takovýma capinama, jako je důvěra vládě, místo toho, aby vyhlašoval obecně prospěšné dny!

Mimozemšťanům zdar!


:: zprznil: Karl 14:46 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 10.3.03 ::

Přes půl kila tataráku

Tak se opět po víkendu hlásím s aktualitami, které nikoho nezajímají. Dobrý den. :-)
Co se dělo přes víkend? V pátek jsme se po dlouhé době sešli ve větším počtu U Kozla. Tedy já, pan B., pan D., pan G. a kamarádka B. Původně tam neměl být nikdo. Pan D. pravil, že nemůže, pak se ozval, řka, že na jedno by tedy zašel. Znáte jak to končívá – plný lístek, nohy zmoženější než z vysokohorské tůry a pro oči nevidíš. :-)

Sobota byla zasvěcena odpočinku v bydlišti, vyvařování a konzumaci. Připravil jsem kotel chilli fazolí a přes půl kila tataráku. Na ten zázrak se přijel podívat i pan G. a mohu potvrdit, že mu opravdu chutnalo. K jeho cti je třeba říci, že na oplátku přivezl spoustu filmů, které nám s panem B. zpříjemnily neděli. Mimo jiné jsme shlédli i Saló aneb 120 dnů Sodomy, což ponechám bez komentáře, jinak by mě zase Jirka Lábus v Guestbooku obvinil z toho, že se mi to líbí. :-)

Dnes se mi povedlo konečně zakoupit mobil pro svého strýce a také mám dnes setkání s panem Sešívalem aka –zp-. Neviděl jsem se s ním pořádně dlouho a taky má v zápůjčce už přes půl roku mé knihy. Doufám, že je dnes donese. :-)

Telefonům zdar!

PS: kniha se vyvíjí slibně, po dějové linii a charakterech postav mám napsán úvod a dle prvních kritických ohlasů je Magnesia Litera má.
PS2: na první soutěž nikdo nereflektoval, tak to zkusím ještě jednou: ke komu byla nově přidána fotka v Kdo je kdo? Pište na známou adresu, vyhrává ten, který zašle správnou odpověď jako třetí a cenou je zdejší prostor v rozsahu jednoho spotu (dne).


:: zprznil: Karl 14:18 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 7.3.03 ::

Je dneska vůbec pátek?

Ráno jsem se vzbudil, vyhlédl z okna a ono tam sněžilo! Pak nastoupím do metra a na Vysočanské hlásil palubní rozhlas Karlovo náměstí. To jsem z toho jelen, co to je za den?

Pozor hlášení! Ženy! Okamžitě Vás vyzývám, abyste si převzali mé přání k Vašemu zítřejšímu dni! Mezinárodnímu dni! Mezinárodnímu dni žen!

Podotek. Každý pracovní den, si to šinu přes Národní třídu. Víte jak tam u těch laviček vždy postávají punkáči s bezďákama? Víte. No a co myslíte, zastaví mě každý den a chtějí po mě cígo nebo drobné? Zastaví, já ty jetely prostě přitahuju. :-)

Jinak jsme včera s panem B. (ano už je zpět v Praze) vymysleli báječný námět na povídku. Já jsem mu velkodušně nabídnul, ať to napíše on, ale Jiří se toho vzdal a námět je můj. Takže se chystám psát knihu. Dnes jsem si načrtnul dějovou linii a charaktery hlavních postav a o víkendu se do toho dám. Bude postapokalyptické skifi, s bojem o důležitou surovinu, odehrávající se převážně v hospodě. Až to bude na světě, tak Vás s tím dílem seznámím. (Sakra, teď už se z toho nevykroutím) :-)

Ženám zdar!


:: zprznil: Karl 14:31 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 6.3.03 ::

Warlords BattleCry II.

Co se změnilo oproti včerejšku? Nic, akorát jsem nemusel běžet pro Score, protože už ho mám. Jinak mě WB nepustilo. Po včerejších zahřívacích kolech, jsem je dnes konečně ve „skirmish modu“ začal mastit. A jsem do té hry plně zabrán, takže se stejně nemohu pořádně soustředit na to co píšu. No, ale dám zde alespoň nějaké odkazy a mohl bych vyhlásit soutěž. :-)

Odkazy:
Majkl zase řádí. Ten chlapec se nezastaví před ničím. Je to ďábel!
Tohle je dobré, fakt dobré, akorát mě nenapadá, co bych k tomu napsal. :-)

Soutěž:
Kdo zašle mailem, na známou adresu, nejvtipnější text, který by zapadl na Jen tak zlehka, vyhrává kromě prostoru na těchto stránkách i CENU. Jakou, to neprozradím, potom by to nebylo překvapení.

Míru zdar!


:: zprznil: Karl 16:26 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 5.3.03 ::

Warlords BattleCry

Jediné co jsem dnes zvládnul, bylo, že jsem si vyběhnul koupit nové Score s Warlords BattleCry. A teď už jenom hraju a hraju. Hlavou se prohánějí vzpomínky na staré pařanské časy. V setmělém pokoji jen já a moje 486ka. Jednou jsem pařil tak dlouho, že jsem přestal vidět na pravé oko. A co myslíte, že jsem udělal? Převázal si ho šátkem a smažil dál. Promiňte, ale nedá mi to. Ruka už se sápe po myši a odklikává ikonku Play Warlords BattleCry. Pokusím se z toho dostat a být zítra méně stručný. Nyní se vracím zpět mezi ty roztodivné postavičky a lepím si na čelo štítek "NERUŠIT". :-)

Čest


:: zprznil: Karl 16:18 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 4.3.03 ::

Také zde hledáte prasárny s polštářem?

Tak jsem se probíral včerejšími přístupy a zaměřil se na stránky odkud někteří návštěvníci, potažmo čtenáři, přišli. Tak třeba někdo dal včera hledat v Googlu „sex s učitelkou“ a to ho přivedlo sem – hele. Další chtěl zase něco vědět o „prasárnách s polštářem“ a taky se dostal sem – podívejte se. No a teď si představte to jejich zklamání – žádný sex s učitelkou, žádné prasárny s polštářem, co já s tím udělám? Nemáte někdo nějaký zážitek ve výše uvedeném duchu? Pošlete mi ho. Umístíme ho zde a já nebudu za parchanta, co zklame hledače kvalitních prasáren s polštáři a sexu s učitelkami. :-)

Našeho redakčního grafika jsem včera dokopal k vytvoření podoby Řádu Jen tak zlehka I. stupně, takže je již Ofr(ovi) odeslán. Můžete se na něj podívat tady. No jo, máte pravdu, krapet se grafikovi třásla ruka. :-)

Zdar!


:: zprznil: Karl 15:20 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 3.3.03 ::

Jsem zpět, živ a zdráv

A to i přes různé komplikace, které mi osud nachystal do cesty, především ty přepravní. Ale popořadě. V pátek jsem se vydal cestovat EX Ostravan směrem do Ostravy a už v Pardubicích se porouchal vagón a nabrali jsme hodinové zpoždění. Mezitím co já cestoval, náš parlament zvolil Vaška Klasů za našeho préďu (to má být familiérně prezident :-). Když jsem dorazil do metropole severní Moravy a Slezska, k mému překvapení na mě nikdo nečekal. Všici se na mě vykašlali. Ing. Tlustý pravil, že je nemocen, aby mi pak s Línou Nohou volali z hospody Varna, že pijou pivo a zítra se potkáme. No nic.

V sobotu jsem se nemohl odtrhnout od televize, když Martin Koukal běžel stále rychleji a rychleji, až tu zlatou medaili dohnal. První den je Vašek zvolen préďou a hned máme zlato z MS v běhu na lyžích. To jsou věci. No a poté už jsem netrpělivě spěchal na Bazaly, kde jsem měl sraz s Ing. Chlupatým a mířili jsme na fotbalový match Baník – Sparta. Jelikož jsme si museli vystát frontu, vtrhli jsme na stadion až za stavu 0:1 a naskytl se nám pohled na Bazaly zaplněné málem až do posledního místa. Z důvodu, že jsme viděli naprosté prdlačky, hledali jsme s inženýrem místo, kde bychom viděli na celé hřiště a našli jsme jej v domácím kotli. Celkem jsem si říkal, zda nedostaneme přes držku. Naštěstí vše dobře dopadlo, nedostali jsme přes držku, hrál se vynikající fotbal, Baník vyhrál 3:2, bavili jsme se mexickými vlnami a já jsem si spolu s dalšími ostatními 18.000 hrdly mohl křičet: BANÍK!

V neděli ráno jsem se vydal na cestu zpět do Prahy s ostravskými házenkáři a jen pokažený autobus mi zabránil, abych s nimi dojel do Lovosic a shlédl zápas. Vystoupil jsem v Praze, oni do Lovosic dojeli i s pokaženým autobusem a prohráli, takže to zas tak nevadilo.

Potěšilo mě, že na mou páteční výzvu, došly jen odpovědi, že mám pokračovat. Největší úsměv na tváři mi vyloudil mail od Ofr(a) - Opovaž se na to vy....! Myslím, že ten člověk by měl dostat nějakou cenu. Vždyť jako první mi dal hlas do ankety o nejlepší osobní blog a teď takový mail. I když, cenu ne, to se teď rozdává všude. Dostane řád! Řád Jen tak zlehka I. stupně. Hned jak jej náš redakční grafik vytvoří, osobně mu jej zašlu mailem. Gratulujeme!

Hoj ahoj


:: zprznil: Karl 15:07 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...

This page is powered by Blogger. Isn't yours? [Co tady chces s tim kurzorem?!]

PicoSearch