:: Jen tak zlehka ::

aneb co všechno víme o praní/přání ponožek - bulvární rodinný párek (deníček pro každý okamih)
:: FUCKING WEATHER :: MAIL: Redakce :: MAIL: Karl :: MAIL: HK :: TESILÍ DOMOV ::
ICQ
[::.rss a jiné kydy.::]
:: RSS 2.0
:: Atom site feed
:: GUESTBOOK
[::..zlinky..::]
:: VYFOCENÝ TESIL
:: DEBIL TESIL
:: TESILÍ RÁDIJO
:: NEKONEČNÝ TESIL
:: CHUTNÝ TESIL
[::..súdruhovia..::]
:: Čmelda [Pato(b)log]
:: Lobo
:: A EÁÁ
:: Tam je...
:: AIF
:: Pivní varník
:: PlayForever
:: Brünn Lindwurm
:: Stanice ZOO
:: VfB
:: Chachar
:: PŠT?
:: TSOG-360
:: MP za vodou
:: OV blokuje
:: Kotchka
[::.nějaké obrázky.::]
Tak trochu lepší rádio
Tak trochu jiné rádio
Opera
[::..ARCHIV..::]
[::PROSTE ARCHIV::]
[FAKT JE TU ARCHIV]

:: 8.4.04 ::

Paštiky, jééédééém, paštiky aneb Hokejky v přímém přenosu

Nespím! Sleduji přímý přenos hokejového mače mezi Hamé Zlín(em) a pražskou Slávií. Je to fakt mazec. Samozřejmě, jako správní moraváci fandíme s panem Válečným zlínským Paštikářům. K fandění jsme si objednali pizzu, bo se mi dneska fakt nic nechce, natožpak vařit. A jak všichni Opaváci ví, Kašpárkova pizza, ta je prostě špica. Tož já si dala "Labužnickou a pantáta "Pikantní". A tak papkáme pizzu od Kašpara, popíjíme Plzničku a fandíme seč nám síly a hlasivky stačí. Vy, kteří sledujete a jste z Moravy, určitě jucháte a řvete...GÓÓÓL...tak jako my. Taky jste si jistě povšimli poněkud nervního výrazu tváře páně Růžičky. No jo, já to snad i chápu, hlópé Cajzli prohrávají...tož to není důvod pro veselý ksicht, že?!

Právě probíhá patnáctá minuta třetí třetiny a my jdeme pomalu do finále. Paštiky stále vedou, všichni Valaši se na zimáku nalívají Slivoviců. A sicher celá Morava drží palce Zlínu. Teď mě na chvíli omluvte, kouknu zase na hokej a za pár minut vám povím jak to dopadlo. Ale ještě si tak trochu zařvu:"Paštiky, jééédééém, paštiky!!!".

Tož to musím zaznamenat. Osmnáctá minuta třetí třetiny, stav 3:1 (pro Paštiky, samozřejmě) a Slávia odvolala brankáře. Je to napínavé, Paštiky v oslabení. Můj muž kurvuje, já držím palce, čuba naprosto nechápe a leze mi do krabice se zbytkem pizzy. Zimákem duní:"Mistři, mistři!!!". GÓÓÓL!!! Paštiky dávají svůj čtvrtý gól. Manžel řve jako tur, čuba je stále zmatená a já doufám, že se za těch devět sekund, které chybí do konce nic nezmění.

MISTŘIIII!!! Přátelé, kamarádi, je to doma. Slávia to projela, a to tak že fest. Výsledek 4:1 mluví za vše. Avšak já, ikdyž hokejový analfabet musím říct, že souboj byl velmi vyrovnaný. Bylo to úžasné a strhující. Ráda se občas takhle odvážu a z plna hrdla si zařvu. A fakt je i ten, že jsem si při té dnešní výhře vzpomněla na vsetínské borce a jejich vítězství. Bylo to stejně velkolepé jako dnes. Teď už TV přenáší záběry z nějaké zlínské knajpy. Chlastá se ve velkém a chlastat se bude asi až do rána. Konec konců, proč ne. Já si jdu dojíst kašpara a pokusím se usnout.

Mistřííííí...


:: ohezkla: HK 20:06 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych

0 Komenty popularne:

Přidat komentář

<< Home


...

This page is powered by Blogger. Isn't yours? [Co tady chces s tim kurzorem?!]

PicoSearch