:: Jen tak zlehka ::

aneb co všechno víme o praní/přání ponožek - bulvární rodinný párek (deníček pro každý okamih)
:: FUCKING WEATHER :: MAIL: Redakce :: MAIL: Karl :: MAIL: HK :: TESILÍ DOMOV ::
ICQ
[::.rss a jiné kydy.::]
:: RSS 2.0
:: Atom site feed
:: GUESTBOOK
[::..zlinky..::]
:: VYFOCENÝ TESIL
:: DEBIL TESIL
:: TESILÍ RÁDIJO
:: NEKONEČNÝ TESIL
:: CHUTNÝ TESIL
[::..súdruhovia..::]
:: Čmelda [Pato(b)log]
:: Lobo
:: A EÁÁ
:: Tam je...
:: AIF
:: Pivní varník
:: PlayForever
:: Brünn Lindwurm
:: Stanice ZOO
:: VfB
:: Chachar
:: PŠT?
:: TSOG-360
:: MP za vodou
:: OV blokuje
:: Kotchka
[::.nějaké obrázky.::]
Tak trochu lepší rádio
Tak trochu jiné rádio
Opera
[::..ARCHIV..::]
[::PROSTE ARCHIV::]
[FAKT JE TU ARCHIV]

:: 28.2.05 ::

Svět býval bezpečnějším místem

Dokud se po něm nepotulovalo tolik nenávistných párkařů, šprajcerů a ostatních blo...tohle slovo tady vlastně nesmí zaznít, co klidně všechno prásknou na svých stránkách. Jsou to vesměs zlí lidi a já nejvíc. To, aby člověk všechny perlustroval, jinak mu hrozí, že si pak druhý den o sobě přečte někde na netu. Tak jsem si včera představil takovou fiktivní úsměvnou situaci:

Neděle 11:34
Tý vago, tak jsme včera s kámoškama normálně byly ve Vagonu. Já teda ten rock moc nemusím, ale Helena říkala, že tam bývá prča a tak jsem šla jako s nima. No to teda bylo. Docela zajímavej klubík to jako normálně je. Sice tam hrála nějaká divná kapela, ale daly jsme si s holkama pivo a tak jsem se jako trochu normálně přiopila. No a kolem jedenácté tam přišel takovej zajímavej kluk jako. Tak jsem jako u ňho stála a říkala si jestli si mě nevšimne. Všimnul! Helena se vzadu pochichtávala, ale mi to jako bylo jedno, je úplně blbá ne?. Tak jsme si povídali, moc jsem tomu nerozuměla a tak jsem dělala jako že překvapenou a normálně mi to baštil. Tý vago, normálně z něj vypadlo, že je mu 27! No já čuměla, vo deset let starší normálně. Tak jsem si s ním dala pivo a pak tam začli hrát celkem pěkné písničky a tak jsem se ho zeptala jestli by jako nešel tančit. A on, že ne, že prý jako umí jen nějaké pogo. Co to je pogo? To se učí v tanečních jako? Tak jsem řekla, že jdu sama a jak jsem tančila, tak se dívám a on se normálně začal bavit s Eliškou! Co si myslí ta husa, sem ho viděla první né? Tak jsem se naštvala a šla si zpět sednout a čekala, jestli si toho všimne. No všimnul a přišel za mnou a Elišku tam nechal. Normálně ta hleděla jak puk. Dobře jí tak huse jedné, asi trochu i záviděla, ale má si najít svojeho, ne, je jako úplně blbá. Sem se mu pak pochlubila novýma martenskama co sem si koupila a bylo vidět, že to na něj udělalo dojem, moc se mu líbily. Pak tam hráli nějakou písničku co se mu asi líbila a tak mě vzal a šli jsme tančit. No moc mu to nešlo, kroutil se jak takové to tlusté zvíře s kly co žije na severu. He, ale mi to nevadilo, protože nás na tom parketu viděla Helena s Eliškou (Helena mi pak na záchodě řekla, že je fakt pěkný) a tak jsem se možná i trochu před něma naparovala. Akorát Eliška říkala, že je na mě moc starý, je úplně blbá, akorát závidí. No a pak už se mi trochu motala hlava z toho piva a holky už taky chtěly jít domů a tak jsme šly. Normálně jako supr večer, asi tam budu chodit častěji. Normálně pěknou hudbu tam hrajou a třeba ho tam zase potkám. S Eliškou jsme se jako normálně už zase udobřily, se nebudem hádat ne, kvůli klukům, vždyť jsme kámošky, nejsme přece blbé né?

Kdybyste na podobný text někde narazili, dejte mi vědět


:: zprznil: Karl 11:52 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 27.2.05 ::

Tak si to shrňme!

Je to vůbec slovo, to shrňme? Vypadá to pěkně hnusně, jen co je pravda! V pátek jsem ve Vagonu nebyl, ne, že bych měl strach (ah), ale prostě se nakonec ukázalo, že všichni ve čtvrtek buď moc pařili nebo v pátek nestíhali a tak jsem se jen vydal po práci na chvíli ke Klokoňovi, kde jsem se potkal s jednou éterickou duší, kterou i minulý pátek měl jsem tu čest v tomto zařízení potkat. Takže nadobyčejně klidný večer, který byl zakončen kolem jedné ranní u FIFY. Ovšem sobota, i přes příznaky klidného dne nebyla tím, čím se zpočátku jevila. Nejprve sport bar v centru s džůboxem a fotbalem, pak návštěva čajovny (v čajovně jsem snad byl naposledy jako týnejdžr), kde jsem viděl v akci stokilovou břišní tanečnici, což byl dost ukrutný pohled, neboť člověk sledoval tok masa a zbytek postavy již plul jiným směrem, ovšem jako poučení, že by se člověk neměl pouštět do věcí, na které není stavěný, to bylo dobré. No a pak, pak jsme šli do Vagonu. V Ostravě byl svého času klub, kterému jsme s kamarádem Gumišem říkali KOŽ (klub odložených žen) a nutno říci, že Vagon mi jej připomíná, ovšem ne v tom, že by tam snad byly odložené ženy, ale v tom, že tam si člověk taky jen tak stoupne nebo sedne a najednou se kolem něj točí nějaké mladé stvoření opačného pohlaví. Taky jsem včera z pohledu 27-letého muže zanalyzoval výhody a nevýhody 17-letých slečen. A tady je máme:

Výhoda: Říká, dej si ještě panáka, i když panáky nepiješ.
Výhoda: Říká, tak si dej ještě pivo.
Výhoda: Říká, tak si dej pivo a panáka.
Nevýhoda: Chce tančit na nějaké španělské rytmy, i když říkáš, že umíš jen pogo.
Výhoda: Zatímco tančí, můžeš se věnovat jiné 17-leté sklečně, která dělá nějaký sociologický výzkum, ovšem, když je pak potkáš v tramvaji, musíš obě zdvořile pozdravit "dobrý den velectěná".
Výhoda: I když Tě donutí k tanci, většinou se spokojí s neurčitými figurami, které vzdáleně připomínají mrože v říji.
Nevýhoda: Proč sakra nosí 18-ti dírkové (nebo kolika) martensky?
Nevýhoda: Říká za každou Tvojí větou "fakt jó?", takže máš pocit, že si už toho zažil nějak moc.
Výhoda: Vydrží čekat dest minut na noční tramvaj, takže nemusíš vyhazovat zbytečné prachy za taxík, pod podmínkou, že jí koupíš dvě opražené kuřecí nohy.

Tohle by byla hodně dlouhá analýza, takže radši už končím


:: zprznil: Karl 17:41 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 25.2.05 ::

Marečku, podejte mi tělo

Pokud někdo čeká, že budu psát Dějství čtvrté, musím ho hned v úvodu zklamat a vyzvat k rozhodnému opuštění této stránky. Už jste pryč? Už můžu? Dobře. Dnes byla dokončena akce kupelka. Po nechutném pracovním budíčku v šest ráno, jsem poučen z krizového vývoje včerejšího dne, po vykonání pracovních potřeb, umyl sobě hlavu, připraven na netekoucí vodu v průběhu dopoledne a šel po půl sedmé opět spát. V devět ráno již tradiční zvonek, tentokrát se dostavili všichni tři montéři a jistě jsem je musel ohromit svou netradiční vlasovou kreací, vzniklou z ulehnutí s mokrou hlavou. Sám jsem musel sebe a polštář pochválit, myslím, že nás navrhnu na zvláštní cenu Akademie českých kadeřníků. Tedy jestli nějaká taková existuje. Nicméně jsem vpustil tu bandu dravých šelem do minipředsíně 14a a jejich předák vítězoslavně zahlásil: "tak šefiku, kupelku vam něrozbijem, rozbuchame akorat ten hajzel, ja?" Po mém odkývnutí začali rozbíjet zeď teho hajzla a já je radši nechal ať se vydovádí. Po dvou hodinách vrtání skončili slavnostně svou práci a chtěli zdrhnout bez placení. Ovšem jako správný hlídací pes jsem si toho posledního vychytal a ten brajgl, za který by se ani Pieter starší nemusel stydět, si musel uklidit. Přemlouvají mě večer známí do Vagonu na Visací Zámek, ale já mám takový divný pocit.

Myslím, že tam nepůjdu


:: zprznil: Karl 17:06 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 24.2.05 ::

Fraška o třech dějstvích s jedním nedopsaným...

Účinkující:
Mobil jako Mobil
SMS jako SMS
Zlý našeptávač jako Zlý našeptávač
Hodný našeptávač jako Hodný našeptávač
Karl jako Karl

Dějství prvé
Pondělí. Potemnělý autobus linky 135. Vidíme shrbenou postavu, ve které poznáváme Karla přikyvujícího hlavou do rytmu hudby, která se mu line ze sluchátek.

Mobil: Píp, píp.
SMS: Ahoj, nejsi nekde na Ujezdu, je tu supr koncert. Proc jsi v sobotu nezavolal? Marketa z Vagonu.
Karl: Au. Sakra, já ji vlastně v ten pátek dal číslo. Co teď mí rádcové?
Zlý našeptávač: Napiš něco o létajících jednorožcích se zubatým ostřím místo rohu a dětech topících se v obrovských nádržích krve.
Hodný našeptávač: Napiš něco normálního, sice Ti to nebude věřit, ale i tak.
SMS: Ahoj, jsem mimo Prahu, pak bych se ozval.
Mobil: Píp. Píp.
SMS: Oki. Moje cislo mas, tak pak napis.

Dějství druhé
Středa. Lokál U Klokoně. Rozverná skupinka se baví sledováním fotbalového přenosu Ligy Mistrů Barcelona – Chelsea. V jedné postavě opět rozeznáváme Karla.

Mobil: Píp. Píp.
SMS: Ahoj, uz jsi se vratil? Nechces jit zitra do klubu ….. na koncert …..?
Karl: Trubte na poplach a najděte radu mí rádcové.
Zlý našeptávač: Napiš ji, že Karl byl unesen uzbeckou mafií a že pokud do dnešní desáté večerní nesloží 5 mil. eur pod lešením u koně, najdeme i ji. Přidej něco i o krvavých jatkách celé její rodiny a odsekaných končetinách.
Hodný našeptávač: Zas tak hnusný přece nejsi. Napiš, že ji zítra zavoláš a do té doby se rozhodneš, co ji řekneš.
SMS: Uvidim, jak na tom budu s praci. Zitra zavolam.

Dějství třetí?


:: zprznil: Karl 17:20 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...

Další poučení o tom, že mluvit pravdu se nevyplácí!

Už jste někdy prováděli ranní hygienu za pomoci slazené minerálky? Já dnes ano. V 7:20 se ozval zvonek. Naneštěstí jsem byl vzhůru, neb jsem se deset minut předtím probudil s tím, že musím opravit něco, co jsem včera udělal blbě. Otevřu dveře a tam známá postavička z prohlídky koupelny a ptá se mě jestli mi teče voda. Já blbec mu to ještě demonstroval názornou ukázkou, že ano, on se podivil, pravil, že ve dvanáct přijdou na ten vodoměr jak jsme se domluvili, já odvětil, že jsme se na ničem nedomluvili a že ve dvanáct už nebudu doma. Nic mu to nevadilo a odešel. Já dokončil, co jsem dokončit měl a opět usnul spánkem nespravedlivě odsouzených. O půl desáte jsem se probral, rozhodnut postavit si vodu na čaj a odebrat se do nebohé "kupelki" a na "hajzel", ovšem zrada byla na světě. Voda již netekla. Myslím, že to je poprvé, co dostala zubní pasta jemně perlivou pomerančovou příchuť a teď když si šáhnu prsty na objičej, trochu se lepí.

Asi začnu pít neslazené


:: zprznil: Karl 10:31 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 22.2.05 ::

N.epřichází V. Ú.vahu

V neděli jsem večer dostal chuť na jedno ivo a jelikož již všechny obchody v okolí byly pozavírané, vydal jsem se tedy do nonstop baru, abych si sobě zakoupil třetinku gambáče. Místní čašnik mě však zdrtil prohlášením, že nehostům dostal přísný zákaz cokoli prodávat. Vyptával jsem se jej co za tím stojí a on pravil: "minulou sobotu, když jste mi tady s tou partičkou vykoupili skoro celou lednici, jsem dostal neskutečný pojeb. Takže nepřichází v úvahu." Usmál jsem se na něj a zabručel si pro sebe: "NVÚ!" Včera jsem se bavil o tom, že jeden číšník v Záležitosti vypadá jako Ondřej Neff a zároveň rozvinul svou teorii, že žije schizofrením životem a v tom druhém si myslí, že je číšníkem. Odpovědí mi bylo rázné: "Nepřichází v úvahu, Ondřej Neff má daleko větší hlavu!" Dnes v osm ráno mě probudil zvonek. Mrknul jsem na mobil, zakroutil hlavou a vydal směrem ke zvonku jasné poselství: "NVÚ!" Poté se však ozval klíč v zámku a hlas majitele baráku, s tím, že tam musím být. Hodil jsem na sebe tedy krapet hadérků a šel otevřít. Za dveřmi stáli dva montéři a prohodili: "iděme Vam vyměniť vodoměr, tak nas pustě do kupelki a ukažtě kaj matě hajzel". Rozespalý jsem je pustil do obou místností aby závěr šetření zněl: "no ja, tadyk je to cele po rekonstrukci, takže si pišu poznamku - 14a, rozbiť kupelku." Já na to: "hm, hm, hm, cožéééé? Nepřichází v úvahu!" Za to se mi dnes zdál překrásný sen, trval celou noc, byl dobrodružný s erotickým nádechem, plný exotických míst, krásných žen, palebných zbraní, detektivní zápletky a úžasně barevný. Skoro jako Far Cry. Ovšem při ranní sprše se mi zdálo, že mi u stropu krouží krkavci.

Na shledanou


:: zprznil: Karl 12:31 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 21.2.05 ::

Ressurection of Evil

4. dubna by měl vyjít datadisk k Doomovi III. Ou jé, Karl se tak těšit. Myslím, že si trojku projdu cvičně znovu, ať se alespoň trochu ukojím. V rámci příprav k datadisku jsem si na plochu umístil povedený screenshot z něj. Říkám mu Zátiší s miminky a hasičem.

Měl jsem jít dnes na Tleskače, ale po víkendovém třeštětí jsem i já poněkud unaven a tak za chvíli zamířím spokojeně domů, dám si se Vzpourou strojů (pan G.) nějakou FIFU05 (je mi jasné, že mě zase ukecá) a spokojeně usnu.

O víkendu začíná jarní část fotbalové ligy. Prolezl jsem tedy web Baníčku, ať mám aktuální info, ale při pohledu na tabulku mě napadlo jen jediné řešení. Spartě odečíst 12 bodů, Teplicím bude stačit smáznout 6 no a kde jsme opět? V boji o titul!

Tu modrou krev a bílé srdce mi nikdo neodpáře


:: zprznil: Karl 18:56 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 20.2.05 ::

Vítejte zpět v realitě pane Kchaarl

Tenhle týden stál opravdu za hovno. V práci se vše sere, ztratil jsem mobil, ale tohle jsou prkotiny oproti tomu jak se vše maximálně vyhnojilo v osobním životě. Jak ale zjišťuji je mi tak zle, že tady už radši nebudu plácat nějaké další kraviny. Jo a ti včerejší punkáči stáli taky za hovno, jestli všechny nové české punkové kapely hrajou ten ulízaný boypunk, asi mi nezbyde nic jiného než se přeorietovat na trash core.

Do prdele


:: zprznil: Karl 14:23 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 19.2.05 ::

Ahoj, jsem Markéta, jsi hezký kluk, nechceš se seznámit blíž?

Jo, Vagon, je holt Vagon. Včerejší koncert Garage se vyvedl. Sice nezahráli Podvlíkačky, mou druhou nejoblíbenější věc od nich, ale i tak to byl slušný výkon. Po koncertě, kdy jsme již znaveni s Elenou usedli ke stolku, zazněla věta co je v nadpise a to od osmnáctileté pěkné dívčiny. No pěkné, můj zrak již byl poněkud zamlžen, ale LN tak pravil a já mu věřím. Ovšem nemohl jsem porušit své rozhodnutí žít jako mnich, žít jako kaskadér opravdu nehodlám, a tak jsem do ní radši na baru nalil pět fernetů, aby pak zbaběle prchla. To už LN byl pryč a tak jsem zmatečně vyklopýtal do temné noci prosvícené jen chabým světlem pouličních plynových lamp a hlavou mi zněla její poslední slova: "Ty mi určitě zítra nezavoláš". Měla pravdu, mé názory a postoje jsou pevné jako vápencová skála.

Vyrážím na punkáče do Modré Vopice


:: zprznil: Karl 19:23 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 18.2.05 ::

African Swallow?

Dnes bych toho měl na srdci hodně, ale to je určeno pouze pro jedny uši. A Vaše to nejsou, né ani Tvoje Franto. Proto jediné (jediné vlastně ne) na co chci dnes upozornit je nový díl stripu. Slibovaný pohyb kormidlem nastal, ovšem je otázkou zda doleva, doprava, nahoru, dolů nebo kam. Jak ale uvidíte, je z něj zřejmé, že mi není lhostejná zahraničně-politická aktuální situace, na kterou se snažím reagovat. Po svém samozřejmě. Takže dost keců a hurá na první díl Kikina's Great Adventure.

Dnes večer se vypravím do Vagonu na Garage. Už dlouho jsem tyto matadory neslyšel a tak si radostně zanotuju spolu s nimi: "Ty jsi moje královna, která není odporná, nesere si do gatí, na šatech nemá záplaty...". Nebo, že by to bylo jinak? :)

Non shall pass!


:: zprznil: Karl 16:16 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 17.2.05 ::

Everything Must Go

Je mi blbě. Fyzicky i psychicky. Celou dobu jsem čekal, že něco takového přijde, ale jelikož jsem v koutku duše stále ten malý naivní idealista, říkal jsem si, že přeci jen by nemuselo. Takže mou dnešní náladu může vystihnout i nový strip, který je posledním z první řady, na kterou navážeme nečím úplně jiným a novým. Ovšem obsazení zůstává. Jinak myslím, že skupenství Moimir Papalescu and The Nihilists můžu doporučit. Sice se mi nelíbilo vše, zvláště, když zabíhali do ramštajní nebo d myšn podoby, ale když hráli to, co jsem pojmenoval hardkordiskoejtýs, bylo to moc vymazlené.

Tak


:: zprznil: Karl 16:34 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 16.2.05 ::

Hrdina bez lázně a heny

Včerejší den stál za ho..dně. Tedy alespoň pracovně. Kdybych měl kondiciogram Franty Koudelky, v mém případě Kchaarla, stálo by tam "KRITICKÝ DEN" nebo ještě lépe "KRETÉNSKÝ DEN" jak včera někdo vhodně podotkl. Co se mohlo posrat, to se taky posralo, do toho jsem zjistil, že má motorika, obvzláště horních končetin, se včera nacházela v dost žalostném stavu, takže jsem si dal závazek, že na určité kabely nesáhnu svýma prackama nejmíň pět let. Je to odvážné řešení, stejně jako já. Ovšem večer vše vynahradil. Po delší době, pro mě už značně kritické :), jsem se opět viděl s Nejmilejší. A v předpůlnočním čase, kdy jsme za hustého sněžení mířili k domovu, jsem se poprvé za letošní zimu klouzal.

Nyní už jen takové podoteky. Už druhý týden nutím Denisu k vytvoření grafické podoby dalšího stripu. Furt nic a to jsem ji slíbil i bílé z nebe. Mě, pro změnu zase teď nutí Čmelda, abych napsal, že je strašně krásný. Kdyby tak nekecal. Večer jdu do Toxy na Moimir Papalescu and The Nihilists. Dnes, na onom místě (neplést s "na onom světě"), z důvodu absolutního nedostatku čtiva, hrábnul jsem po reklamním letáku Billy (co se čte na onom světě ještě netuším, ale tipl bych si, že nejpůčovanější položkou jejich knihovny bude Dantovo Peklo). Jistě pochopíte, že jsem tedy nabušen vědomostmi a již se nemůžu dočkat, až je budu někomu moci předat. Určitě například netušíte, že Výdej hrnců je prodloužen do 9.2.05. Kterého je dneska? Sakra, ten leták byl starý.

Kazetová mechanika s plným autostopem - co je plný autostop?


:: zprznil: Karl 14:42 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 14.2.05 ::

Dyš je neska teho Valentyna, tak sem si umyl nohy, abych se libil temu pivu

Nadpisem je heslo ing. Chlupatého, které čím je starší, tím je pravdivější. Já tyhle importované svátky moc nemusím, ale dnes jsem zažil dobrý šok. Nejmilejší mi mesíkem poslala do práce balíček s překvapením. Tušil jsem, že něco chystá, protože se mě už dopoledne divně vyptávala, ale tohle mě fakt dostalo. Děkuji Ti moc, jsi úžasné pako.

O víkendu jsem seděl doma, jelikož jsem měl pohotovost a vůbec, ale vůbec nic se mi nic nechtělo. Nakonec mě ukecal známý, který potřeboval něco převézt, měl auto, ale již ne řidičák a já jsem byl jedinou střízlivou osobou v jeho okolí schopnou a oprávněnou řídit. Poté co jsem vykonal tyto milostivé skutky, jsme si u něj dali pár zápasů NHL, abychom to spláchli jedním pivkem v Jetu. Tam jsem však potkal tlupu svých povedených kamarádů a kamarádek a nevím jak se to stalo, ale najednou byli všichni u mě doma se spoustou jídla a pití a nevzrušeně konverzovali o zásadních otázkách, které trápí tuto společnost. Poslední lidi jsem vypouštel ve čtyři ráno.

Jsou věci mezi nebem a ledem


:: zprznil: Karl 15:33 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 11.2.05 ::

Až se Vás zima zeptá, co jste dělali v létě, mám pro Vás nabídku na odpověď!

Včera se opět projevil můj báječný orientační smysl. Měl jsem v devět vyzvednout Nejmilejší ve Slezské ulici, kousek od Míráku. Pečlivě jsem nastudoval plány na mapy.atlas.cz a s vysledovanýma vědomostma se vydal na cestu. Ovšem poté, co jsem vystoupil na Míráku, nějak jsem chybně aplikoval mapu z monitoru do reálu a vydal se naprosto opačným směrem. Po desetiminutovém zoufalém bloudění, kdy jsem Mírák obkroužil již skoro ze všech stran, pln zoufalství a smutku, začal jsem se ptát okolo procházejících spoluobčanů. Nutno říci, že byli pomýleni naprosto stejně jako já a na tu Slezskou jsem narazil jen proto, že už mi prostě jiná možnost nezbývala. Šťastně jsem se setkal s Nejmilejší a povedlo se mi i ji zmást prohlášením, že na Vinohradskou jsem při svém bloudění určitě narazil a poslal nás v poněkud zmýlenou stranu. Měli jsme totiž namířeno do Copo Pafe Petl nebo Popo Cafe Petl? Žehnám ji, neboť mi věřila jen velmi krátkou chvíli a poté nás obratila a spolehlivě dovedla do zmíněného podniku. Už jsem jednou psal, jak rychle s ní čas utíká, a tak sotva jsem do sebe obrátil tři Hoegaardeny, byly najednou dvě ráno, což je čas, kdy i poněkud zkaženější katolíci chodí domů, a tak i my se vydali na cestu zmáčenou ošklivým děštěm. Prostě chcalo a chcalo.

A nyní již k titulku. Pokud si něco plánujete na období 22. až 30. srpen 2005, okamžitě to zrušte dokud je čas. Mám pro Vás báječný tip na trip. No řekněte sami, kdo by odolal takové nabídce? Hm? Takže zájemci mi pište na mail, myslím, že nic lepšího Čedok ani Fisher nenabízí.

Začínám šetřit


:: zprznil: Karl 15:15 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 10.2.05 ::

Jmenuji se....dr. Halíř!

Copak dnes Karl dělal? Přesouval ty nejnudnější stripy pod sluncem, měsícem a hvězdami (viď Nejmilejší :) z lehkého na debilního tesila. Ona totiž druhá půlka autorské dvojice tak naléhala, až jsem ji vyhověl. Po pravdě řečeno, sám jsem také chtěl. Jo a ten titulek s ničím nesouvisí, prostě mě to napadlo dnes při cestě do práce, ale to už Vás nemůže překvapit. Takže: Podporujeme úsilí KLDR o nastolení mírové rovnováhy ve světě!

Hrdinové dobré fronty


:: zprznil: Karl 19:28 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 9.2.05 ::

Nechceš se dnes stavit? Ukázal bych ti své spodní prádlo!

A navíc by sis mohl i nějaké použité odnést sebou domů! Co byste dělali, kdyby Vám přišla taková zpráva? A navíc ode mě? Na takovou esemesku by každý člověk se špetkou zdravého rozumu zareagoval kladně, že ano? Ne tak Elena (=Líná Noha, jehož Nejmilejší překřtila na eLeN). Radši si jel na kulečník místo toho, aby ode mě přebral ranec špinavého prádla, které by mi laskavě vypral. Věci se totiž mají tak, že má pračka je stále dislokována v jeho nuselském holobytě, kde jsem po dobu měsíce listopadu loňského roku vegetoval. A jelikož jsem včera s hrůzou zjistil aktuální nedostatek bílých triček, které nezbytně potřebuji k životu, musel jsem nějak reagovat na vzniklou situaci. Plán A sice nevyšel, ale je tady plán B.

Ten je ovšem tajný


:: zprznil: Karl 13:01 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 7.2.05 ::

Komunikace ala Red Meat

Zdá se Vám běžná komunikace přes výdobytky moderní techniky příliš šedá a nudná? A co to zkusit takhle: ona, , ona, , ona, , ona, , ona, , ona, , ona, . Ale jinak je vše v naprostém pořádku.

Byl jsem v sobotu na výstavě Pragointeriér. Kromě toho, že jsem dostal facku se odehrála ještě jedna scénka, ale o té bohužel nesmím mluvit. Co však bylo nejúžasnějšího, byl první pavilón. Já jsem vysazený na všechny ty Horsty Fuchse a jakékoli teleshopingy a teď jsem vešel do pavilónu a připadal si jako v ráji. Desítky teleshopingů live. Tu pánve, tu hrnce, tam zahradní nůžky, tam zase pánve... Nemohl jsem se od toho odtrhnout a tak jsem musel být násilím odvlečen.

Hej


:: zprznil: Karl 18:14 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 4.2.05 ::

Identita Ostravaka odhalena

Alespoň pro mě. Včera večer, když jsem si pročítal poslední zápisky Ostravaka, měl jsem neodbytný pocit, jako bych tohle už znal a někde, v poněkud obměněné formě, slyšel. Jako správný investigativec, jsem toto své podezření nemohl nechat jen tak být. Začal jsem tedy pátrat ve svém zmučeném mozku po niti, která by mi spojila mé domněnky. Jako znalec temného zákoutí ostravské kulturní scény jsem nemohl nevzpomenout si na úžasný humor legendární ostravské punkové kapely Buřinky II a jejího pohrobka, kapely Úspěch. No jasně! Úspěch přece vyprávěl podobné storky v tak vybroušené a čisté ostravštině. No a když jsem si spojil Buřinky II, Úspěch a Ostravaka, vyšlo mi jméno ostravského barda Rosti Petříka. Jestli se má hypotéza potvrdí, požaduji okažité zaměstnání v TV Nova a zákaz pro pipni.cz poskytovat freehosting.

Tak


:: zprznil: Karl 08:56 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 3.2.05 ::

Dnes mám na srdci důležitou věc a to Atlagos taferték

Velmi mě to tíží a obvzláště v Fenséges karamell és krémes tejcsokoládé egyedülálló kettöse, az édes élvezetre vágyóknak. To totiž kurva není žádná prdel.

Pokud máte pocit, že občas něčemu nerozumíte, nejste sami


:: zprznil: Karl 15:38 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 1.2.05 ::

Vyhaslá hardrocková hvězda

Takto mě při dnešním obědě titulovala Nejmilejší. Mi se to líbí. Taky jsem včera viděl plakat nácka na klíně asi třináctileté dívčiny. Jó, holt doba se mění, všude samé kompjůtry, čert aby se v tom vyznal.

UPDATE: Poté, co si Nejmilejší přečetla titulek, napsala mi, abych si to koukal opravit na Vyhaslá softpunková dělová koule, že prý je to výstižnější. Tak nevím. :: zprznil: BONZai 15:59 ::

Když budete hodně pít, budete chytří jako Pitínský


:: zprznil: Karl 15:32 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...

Karl In Love Again

Já jsem předtím do té Záležitosti fakt moc nechodil. Aneb jak se večer zasvěcený on-line sportům zvrátí v něco naprosto jiného. Díkybohu. Včera mě po práci vytáhl Flája s panem G. na dvě Krušovice a hermelín do Klokoně. Nebránil jsem se tomu, neboť bydlím asi tak deset metrů od zmiňovaného pohostinství. Samozřejmě došlo na debatu o hrách a k hecování kdo komu vytře zrak a v čem. Role byly rozděleny následovně - s Flájou FIFA, s panem G. NHL. Jen co jsem dorazil domů, připojil se na icq, abychom mohli domluvit, kdo co spustí, objevil jsem ještě v práci se zdržující Nejmilejší. Shodli jsme se na tom, že by byla škoda, pokud bychom se neviděli a po ukrutně rychlém zjištění spojů se dohodli na Záležitost. On je to takový milý podnik, víte? Takže jsem musel oznámit, že z dnešního Sportu od židle nic nebude a vyřítit se na místo určení. Řeknu Vám, s ní ten čas tak rychle utíká, že jsem se ani nenadál a za tři Hécharcherchny nebo Hoegaardeny bylo půl dvanácté a to je čas, kdy správní katolíci chodí domů. A taky jsme šli. Odprovodil jsem Nejmilejší na bus a sám se vydal pěšinkou k domovu. Ovšem pan G. stále visel na icq (on je taková Vzpoura strojů, myslím, že vůbec nespí) a snažil se mě přesvědčit, že mě prostě v NHL porazí. Já si nemůžu pomoct, jsem soutěživý člověk a tak mi to nemusel říkat dvakrát. Po čtyřech kotlících co dostal, jsem konečně šel spát. Byly dvě ráno. Dnes jsem vstával v půl sedmé. Je tohle normální?

Jsem já normální?


:: zprznil: Karl 09:33 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...

This page is powered by Blogger. Isn't yours? [Co tady chces s tim kurzorem?!]

PicoSearch