:: Jen tak zlehka ::

aneb co všechno víme o praní/přání ponožek - bulvární rodinný párek (deníček pro každý okamih)
:: FUCKING WEATHER :: MAIL: Redakce :: MAIL: Karl :: MAIL: HK :: TESILÍ DOMOV ::
ICQ
[::.rss a jiné kydy.::]
:: RSS 2.0
:: Atom site feed
:: GUESTBOOK
[::..zlinky..::]
:: VYFOCENÝ TESIL
:: DEBIL TESIL
:: TESILÍ RÁDIJO
:: NEKONEČNÝ TESIL
:: CHUTNÝ TESIL
[::..súdruhovia..::]
:: Čmelda [Pato(b)log]
:: Lobo
:: A EÁÁ
:: Tam je...
:: AIF
:: Pivní varník
:: PlayForever
:: Brünn Lindwurm
:: Stanice ZOO
:: VfB
:: Chachar
:: PŠT?
:: TSOG-360
:: MP za vodou
:: OV blokuje
:: Kotchka
[::.nějaké obrázky.::]
Tak trochu lepší rádio
Tak trochu jiné rádio
Opera
[::..ARCHIV..::]
[::PROSTE ARCHIV::]
[FAKT JE TU ARCHIV]

:: 30.3.05 ::

Smažená pneumatika

Včera jsem psal o sobotě, dnes bych mohl o pondělku. Proč ne, že? Po totálním dvouhodinovém vypnutí, během kterého se objevila Skrytá hrozba, jsem se pomalu připravil na prosecký výpad. Vyrážel jsem totiž konečně rozchodit jednu zvukovku a tak podobně. Ještě teď, když si na to vzpomenu musím prohlásit: "odporný kus plastiku a debilní kovové výstupky". Toho si nevšímejte, jen jsem si potřeboval ulevit. Musím ale prohlásit, že jsem si užil kus světa, zábavy k tomu a utržil jedno hluboké a vážné poranění, při kterém jsem ztratil nejméně tři litry krve, kterou jsem však chytře recykloval opětovným polykáním a tak jsem se zachránil před jistou smrtí. Nicméně po dvou hodinách veselice jsem se musel odebrat k domovu, z důvodu volání práce. Nechtěl jsem. Nebe však ke mě bylo milostivo a mohl jsem v osm večer vyrazit do Záležitosti na nějaký ten Hoeggarden. Došlo tam k jedné zajímavé situaci - objednal jsem si Lucky Strika a bylo mi řečeno, že mají jen Davidovy, nenechal jsem se ale odradit a zkoušel číšníče obelstit objednávkou Marlbórek. Ten parchant se však nedal napálit a mi nezbylo nic jiného, než se smířit s těmi od Davida. Jak smutné.

Nazdar


:: zprznil: Karl 19:44 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 29.3.05 ::

Proč se lidé na záchodech nezdraví?

Proč je na světě tolik zloby? Proč existují takové pekelné jámy jako kérfůr? A proč tam mají tak obrovské vozíky? Ani dnes mne tyto otázky nenechaly vyspat.

Když jsem si ve čtvrtek poněkud pochroumán dovezl z Hubatků svou pánev, zprvu jsem netušil jaké možnosti se přede mnou otevírají. Až v sobotu mi to docvaklo - s takovou pánví můžu všechno na světě! A hned jsem pojal plán na upánvování své vyhlášené speciality - Chilli fazole ala Karl. Ovšem v kde vzít tomto odpoledním víkendovém čase potřebné ingredience? Vzpomněl jsem si na bilbórdy na které čučím při smutných cestách do práce a z práce a měl jsem jasno. Navštím ráj. Tedy kérfůr v Edenu. Cesta probíhala dobře, počasí mi přálo a tak jsem si cestou z kopečka pohvizdoval, nechával vítr ošlehávat mou alpinistickou tvář a dokonce jsem si i zapálil cigaretu. Nicméně, když se ta strašná budova vyhoupla před mým zrakem, přepadl mě neznámý strach. Když jsem byl již před ní, klepal jsem se hrůzou. V panice jsem popadl největší nákupní vozík, který byl poblíž, dýchavičně jej odtlačil dovnitř a ztratil se. Mnoho minut jsem jen tak bezcílně bloumal ulicemi regálů s hrůzou v očích, aby jediné co jsem do toho kolosu naložil byla malá chilli omáčka. Na druhou stranu to vypadalo velmi efektně. Asi po dvaceti minutách trpkého bloudění jsem naštěstí potkal známé tváře (kamarádku s přítelem, které jsem neviděl tak dva roky) a přiznal se ke své vině: "Nevíte kde tady maj ty zasraný fazole?" Naštěstí byli chápaví a tak jsme prohovořili pár minut, dohodli se, že někdy musíme zajít na pivo, protože jsme vlastně sousedi a oni mě pak laskavě nasměrovali k fazolím. Ještě mě stihli upozornit na jar za 8,50 a Zubra za 3,90. Ten jar jsem cestou naložil, ale toho Zubra ne. Bylo by mi trapně. Potkal jsem je ještě jednou, již s hrdostí vezoucí čtyři plechovky fazolí v tomatě naložené do maxivozu, pochlubil se svým úspěchem a vydal se pokladnám. Cestou jsem však potkal tolik krásných a blýskajících se věcí, že mě výsledná cifra nemile překvapila. A to jsem chtěl šetřit!

Zakázat!


:: zprznil: Karl 17:24 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 26.3.05 ::

Sobotní písánky pro mrtvé obludky

Nedá mi to a zveřejním zde kousky z páteční komunikace, kdy jsem byl opravdu ve formě. Jen na vysvětlenou, aby v tom někteří nehledali něco co tam není - Denisa je druhá půlka autorské dvojice stripů a občas, když se jednomu z nás tak povede předchozí večer, píšem si takové veselé msg a LN mi dluží určitou sumu peněz, kterou by mi měl pravidelně splácet.

ICQ párty

karl23 (2:52 PM) :
ahoj denisko, boli me hlavinka
Denisa (2:52 PM) :
japato broucinenku?
karl23 (2:53 PM) :
trosisku jsme se opivinkovali vcerejsi vecerek
Denisa (2:53 PM) :
a jejdananki, tohle nemuze karlicek delat uprostred tydne, ty ty ty!!!
karl23 (2:54 PM) :
vzdyt ctvrtecek uz je skoro na konecku ne?
Denisa (2:54 PM) :
no jo, ale rani vstavanicko je ukrutne a zle a pro karlicka se nehodi
karl23 (2:55 PM) :
ja vstaval v deset
Denisa (2:58 PM) :
ty jeden kluku leniva!!!
karl23 (2:59 PM) :
driv to neslo
Denisa (3:04 PM) :
hodne pij..nealko a poradne se najez
karl23 (3:05 PM) :
prejedl jsem se...hrozne
Denisa (3:05 PM) :
v poradku
karl23 (4:36 PM) :
myslis, ze dnes udelas ten strip broucinecku?
Denisa (4:37 PM) :
slunicecko, asi to nezvladnu, pivecinko me vola...
karl23 (4:37 PM) :
pivo je zle lasko
karl23 (4:37 PM) :
nechod za nim
karl23 (4:37 PM) :
stahne Te do svych zradnych vod, a po Tobe zbydou jen sira kola
Denisa (4:38 PM) :
ja vim, tve vcerejsi rande s nim nedopadlo nejlepe, ale ja v techhle vztazich umim chodit:-)
karl23 (4:38 PM) :
ze me mluvi mnohaleta zkusenost milacku
karl23 (4:38 PM) :
a stale je to to same, myslim to s Tebou dobre
Denisa (4:38 PM) :
kecko, to jsou jen kocovinove bludy
Denisa (4:38 PM) :
toho si vazim
karl23 (4:39 PM) :
no nic se neboj, vecer s nim mam taky sraz
karl23 (4:39 PM) :
preci jen je patek, ze? :)
karl23 (4:39 PM) :
ale jen tak stridme
karl23 (4:39 PM) :
zee?
karl23 (4:39 PM) :
:)
Denisa (4:39 PM) :
:-)) jses ten nejulhanejsi chlap, co znam!! Uzij si to, ja vyrazim

SMS párty

Karl: normalne jsem se ted vzbudil s hlavou na stole
LN: ses kundos.ja makam jak devka
Karl: ses hodny, jen pracuj, aby karlicek po 1. neumrel hlady.A nezapomen, v nedeli se meni cas
LN: ultrakundos

Vyrážím do Ráje


:: zprznil: Karl 15:49 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 25.3.05 ::

Tempo! Tempo! Attivo e positivo!

A tak vstal Ježíš z mrtvých. 20:23 příchod do nálevny U Hubatků. 22:10 přistání šestého piva na mém stole. "Kolik platíte?" "Sedm, ale chtěl bych ještě jedno." "Ok, 114,- Kč." I tak by se ve stručnosti dal charakterizovat včerejší večer.

Čekal jsem to, přiznám se, po tolika letech U Hubatků to nemohlo dopadnout jinak. V osm večer, kdy jsem již byl na cestě, přišla mi od LN, který už nevydržel a vydal se k Hubatkům napřed, sms: "ty vole stara parta-inzynyr,babicka,par bezzubych bufetaku, naky ten cigos.nadhera". To mě opravdu nenechalo chladným a tak jsem vystoupil o zastávku dřív, abych sprintem doběhl dřívější spoj do Mekky. Bylo proč. Přeci jen byly časy, kdy jsem v tomto zařízení trávil podstatnou část večerů a tak jsem se na ty ksichty, se kterými jsem nikdy neprohodil ani slovo, až na inžynýra, který svého času dělal ve stejné firmě jako já, celkem těšil. Menším zklamáním však bylo to, že obsluha nahoře bez nebyla ona padesátiletá paní se šestkama až na kolena, ale nějaká mladá dívka s pomerančovou kůží a s nezaměnitelným přízvukem, o kterém pražští říkají, že je polský. Jen co jsem zasedl, měl jsem pivo na stole, poté co jsem se dvakrát napil, bylo tam druhé. Tohle je vražedné tempo Hubatků. Já a LN jsme vytrénovaní, ale náš společník nezvládal. Taky jsme se mu tajně smáli, když odcházel na WC, aby se zhnusen vracel, neboť neměl s tímto lokálem ještě tu čest. Ovšem pánvičku mi donesl, ale bomber již je nenávratně ztracen. Co naplat? Daně! Každopádně jsem zjistil, že při takovém tempu nemáte šanci se opít, stíhate akorát polykat nové a nové doušky. Dnes ráno mi přišla od LN sms: "no esli je tohle podminka pohodlneho vstavani,tak idu na 9 piv kazdy vecer". I přes všechny tyto zlé nástrahy a skutečnosti se mi dnes povedlo vsát v deset, provést každoranní úkony včetně holení a snídaně, dát si pravidelnou dopolední dávku Brothers in Arms a vypravit se do práce.

Jsem tak šikovný!


:: zprznil: Karl 13:19 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 24.3.05 ::

Vařená zelenina je výkalem Ďábla!

Dnes jsem potkal Ester Kočičkovou a týpka, který na jeden zátah do sebe obrátil plaskačku fernetu. Jak to souvisí s blížící se Apokalypsou? A co ta obrovská rudá planeta visící nad zemí? Jo, to je Mars.

Večer bych se měl vypravit do vysočanské nálevny U Hubátků, která svého času sloužila jako záchytný bod v mém neklidném vesmíru v době, kdy jsem kousek od ní bydlel. Mám se tam setkat s eLeNou a týpkem, který se stal po nás nájemníkem druhého patra oné neblaze proslulé vysočanské vilky. Rozhodl jsem se totiž, že nastal čas, abych si převzal věci, které jsem při tehdejším stěhování do Krče ohodnotil jako čekající a uskladnil je na neurčitý čas do tajemné bílé skříně. Jmenovitě se jedná o bomber Alfa (dar vyléčeného skinhýta pana D.), pánev Wok i s příslušenstvím (rozhodl jsem se, že vršovický sporák začnu používat i jinak než jako odkladiště věcí) a pár dalších nezbytných blbostí. Nechám se tedy překvapit, zda snad neztratila tato putyka nic ze svého kouzla 12. cenové skupiny a zda tam mají stále tak výtečné pivo a obsluhu nahoře bez v podání padesátileté dámy příznačně použitého vzezření.

Dej sem kýbl kytu!


:: zprznil: Karl 13:51 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 23.3.05 ::

Alle Serben müssen sterben

Abyste si nemysleli, nemám vůbec, ale opravdu vůbec nic proti Srbům, prostě se mi jen líbí, jak zní tento pokřik rakouských socialistů z horkého roku 1914.

To si jen tak ztěžka spíte a najednou Vás probudí o půl páté ráno telefén. Volá kamarádka a dle hlasu je ouplně opitá:

K(amarádka): Ahoj, Ty jsi takový chytrý, můžou po mě chtít policajti jen tak občanku?
J(á): Ahoj, no to víš, že můžou, proč?
K: Ále, sedíme tady v tom baru s kamarády a najednou se tady zjevili policajti, první normální, pak v civilu, asi kriminálka, já si šla jen koupit cigára a obrali mě o občanku.
J: A co se tam sakra děje?
K: Ani nevím, počkej...kurva..do prdele..kurva...
J: Co se děje??
K: Už se to řeže...kurva...a drsně...kurva...
J: Haló?
K: ...do prdele...ozvu se Ti zítra, asi z vězení...
T(elefén): Tútútútútútú...cvak.

Jsem zvědav, zda si o této příhodě přečtu zítra v Blesku nebo v jiném, novějším a progresivnějším bulvárním periodiku.

Eh!


:: zprznil: Karl 12:18 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 22.3.05 ::

Nastal čas sundat ty nohy ze stolu a naložit je do horké lázně

Včera jsem byl zase po delší době v Záležitosti, asi po půl roce jsem si dal tatarák a po jednom dni jsem opět pil Hoegaardena. Z toho tataráku jsem měl poněkud strach, sice jej miluji, ale na druhý den mám z něj takové divné střevní pochody, které souvisejí se zlepšením mého osobního rekordu ve sprintu na WC. Nic takového však nenastalo. Ovšem mé zhruba půlhodinové úsilí o smíchání co nejchutnějšího a mocpikantního tataráku vzalo za své ve chvíli, kdy můj doprovod na již natřenou směs na topince nalil litr kečupu a půl litru pimento sauce. Ale co, pochutnali jsme si oba a o to šlo. Poté, co jsme se znaveni jídlem vydali pěšinkami k domovu, já se věnoval bohulibé činnosti - střílení potvor v Doomovi 3, neboť vydání datadisku se blíží a já si dal pionýrský závazek, že jej do té doby projdu znovu.

Haj hou


:: zprznil: Karl 17:04 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 18.3.05 ::

Dost bylo laciných a ubohých vtipů s titulní stranou

Šest dnů pauzy stačilo. Ale dnes se příliš rozepisovat nebudu, pouze upozorním na nový strip, který najdete tady. Grafomanské výlevy o blbostech si nechám na zítra. Možná.

Netrhejte si rodidla!


:: zprznil: Karl 16:56 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 12.3.05 ::

Proč Bůh vymyslel prach?!

Jak je možné uklízet prťavou garsonku hodinu? Proč jsem pod stromečkem nenašel sadu Malý uklízeč upgradeovatelnou na Malý pomocník v domácnosti? Platí ještě heslo "co je mokré, to je čisté"? Proč mám jen jeden hadr? Proč nemám na prstech levé ruky vytetováno D.E.A.T.H.? Proč já? Takové otázky mi přátelé nedávají spát ani v dnešní přetechnizované době.

Jsem grogy


:: zprznil: Karl 13:28 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 10.3.05 ::

Suprzelený? Ne, suprmodrý!

Dnes dopoledne jsem si nasoukal na disk Far Cry, který jsem svého času nedohrál z prostéhu důvodu - přestal mě bavit. V mezičase jsem však pořídil si novou kartu a tak jsem si řekl, že by nebylo od věci tuto podívanou zkusit znovu. Jaké však bylo mé překvapení, když na mě vybaflo asi pouze pět odstínů modré barvy a nic se nezměnilo ani při všelijakém ladění detailů. Což je u tak nádherně barevné hry docela na závadu. Ovšem neházím flintu do žita dnes na něj nasadím 1.3 patch, tak uvidíme.

Včera jsem chtěl napsat o neskutečném multiorgastickém zážitku při sledování úterního zápasu Ligy Mistrů Chelsea - Barcelona, ale padala ze mě pouze slovní spojení jako "extrémní extrapolace empatických emocí", takže jsem radši nenapsal nic. Ovšem musím říct, tak dobře, jako mi bylo při sledování této podívané, mi bylo naposledy, když skočilo fiaskem americké vylodění v Zátoce sviní. Sice jsem tehdy ještě nebyl na světě, ale dobře mi určitě bylo.

Dějství čtvrté? Včerejší sms: "ahoj, tak jsem si poridila tu simku od oirotelu, jak jsi rikal, tak kdyz budes chtit, muzes mi na ni poslat ten kredit, jak jsi sliboval. Marketa-Vagon." Eh? Já? Vážně já jsem to sliboval? A proč? A kdy? Karl, Karl! Ovšem proč se nevžít do situace staršího pána, vydržujícího si mladinkou dívčinu a s blashoskloným výrazem a pocitem mecenáše ji poslat ze svého soukromého oirotelího účtu 200Kč. Ať si je užije.

Smutná zpráva na závěr. Rusové prý dostali Aslana Maschadova. Ach jo, moji večerníčkoví hrdinové padají jak na běžícím pásu.

Za vápník, sodík a hořčík v harmonické rovnováze na věčné časy!


:: zprznil: Karl 18:46 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 8.3.05 ::

Total Eclipse of the Sun

Dnes jsem konzultoval sen, který se mi v noci zdál, abych se ujistil, zda jsem normálním, či ne. Odpověď mě nepřekvapila. Nejsem. Dobře, tak já Vám jej řeknu, ale jen ve zkratce. Bylo to o mrožovi, který se chtěl stát koněm, a tak na tom celé dny usilovně pracoval, až byl ztrhaným, vychrtlým, dokázal docela hodně rychle uhánět, ale stejně nás však při testovacích jízdách nedohnal a to se většinou rozzuřil tak, že mu šla krvavá pěna od úst a z něj strach. Nakonec celý zoufalý rezignoval na své přání stát se koněm a přijal nabídku pana Vůjtka, aby ve čtvrfinále hokejové ligy dělal brankářskou dvojku ve Vítkovicích. Takový smutný sen to byl, ale tomu psovi, na které jsem jezdil já, se to povedlo. On se tím koněm stal. Eh.

Vše nej k MDŽ milé ženy


:: zprznil: Karl 16:27 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 7.3.05 ::

Silence is Sexy

Z dávných textů různých mudrců známe tři příznaky blížící se Apokalypsy:

1. Vzbudíš se v ponožkách
2. Na telefonu máš nastavenou chorvatštinu
3. Z repráků zní Einstürzende Neubauten

Bojím se hodin příštích


:: zprznil: Karl 17:42 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 6.3.05 ::

Jako pes

Některé víkendy se prostě nevyvedou, i když si na tom mocmoc dáváte záležet. Inu je to tak. Kam nemůže čert, tam jdeš sám. V pátek jsem se nechal ukecat LN, že prý zajdem jen tak zlehka na jedno k němu do Nuslí. Zas ten čert mi to byl dlužen. Eh. I když je pravdou, že policejní razii jsem nazažil dobrých pět let. Nejmíň! Zrovna jsem šel na záchod, když do hernabaru, ve kterém jsme oddávali své duše nebetyčnému rozjímání vtrhlo šest zakuklených pánů s nápisy policie na zádech. Když jsem doklopýtal zpět, bylo jasné, že ani já neuniknu jejich bystrému zraku, ovšem gesto "na puťa puťa dej doklady" mě nasralo. Otázal jsem se svou držkou nevymáchanou, proč bych tomu blonďákovi měl poskytovat doklady a odpovědí mi bylo razantní: "jste podobný jednomu podezřelému". Halelujah. Jelikož jsem už nestihnul položit upřesňující dotaz "a to jsou všichni v této hospodě podobní nějakým podezřelým?" neodvedli si mě v poutech. Možná by to bylo lepší. Takto si už jen pamatuju na nějakou tekilu kolem třetí ráno v divném klubu, která mi fakt nesedla a pak ranní probuzení v Nuslích. Radši jsem šel domů, ale jelikož šel LN se mnou a do cesty se nám postavila Závist, lépe řečeno Restaurace Na Závisti, nedopadlo to nejlépe. A sobota? Radši ani nemluvit.

Dnes je neděle!


:: zprznil: Karl 20:48 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 4.3.05 ::

Maximálně retardovaný umělohmotný pytlík

Silná turbulence ve vířivce. Hurikán Andrew se řítí. Malinový kalendář zapadlý pod nátělníkem náčelníka poštovní stanice jedlých holubů. Bouře kapradinových listů kroužících nad papírovým kapesníkem v nádrži čističky vod. Odpadkový koš plný zásnubních prstenů odhozených procházejícími nosorožci ustupujícími před přílivem španělské chřipky. Dobrá věc se podařila. Další díl dobrodružství všemi milované Kikiny je zde.

Písmenko!


:: zprznil: Karl 19:37 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 3.3.05 ::

no hay mal que por bien no venga

Tohle bude jen takový výplach emocí a myšlenek. Takže kdo to nechce číst, ať tak nečiní.

Dnes se mi zdálo o jedné gramatické chybě, která mě pronásledovala až do rána.

Včera se mi zdálo, že jsem vybral hrob, ve kterém byly tři mobily.

Dnes jsem zřejmě naposledy se viděl s..., která dost dramaticky ovlivnila můj život posledních měsíců, jo, ty konce jsou smutné, ale je třeba si to přiznat a říct, bohužel.

Včera jsem pro sebe objevil kapelu Skrytý půvab byrokracie, zvláště jejíž Člověk stojí za to.

Nedávno tomu, co jsme se před půlnocí vypotáceli s LN z hospody U Mě a narazili jsme v třeskutém mrazu na pěknou rozdávačku letáků. Ovšem po podrobném zkoumání z ní vypadlo, že jest misionářkou a chystá se jet obracet pravoslavné pohany na pravou víru do Srbska. Nebýt toho popelářského vozu, tak by má tolerance vůči bigotním katolíkům dostala pořádně zabrat. On nás totiž dost razantním způsobem oddělil. Ale jinak jsem ji fandil, ona totiž tak krásně dokázala špulit rty.

soy valiente y leal legionario


:: zprznil: Karl 23:53 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 2.3.05 ::

Meziplanetární souboj o boulinkového krále

Se včera nekonal. Sice se měli účastnit jen Vršovice (já), Nusle (LN) a Smíchov (sestřenice LN), ale i tak jsme shledali, že zastoupení je to dobré a dostačující. Ovšem po zbabělém odřeknutí Smíchova (prý musí s něčím pomoct kamarádce přes noc – kamarádce? přes noc? hm, můžu taky?), bylo sekretariátem turnaje rozhodnuto zrušit jej. Stejně by to byla pouze formalita a napínavý boj by se dal čekat jen o druhé místo.

Přišel mi včera dotaz, proč jsem ještě nevymyslel pokračování Kikina's Great Adventure. Omyl přátelé, já už mám pokračování dvě, ale Denisa si někde běhá po světě, místo toho, aby pracovala na věcech prospěšných celému lidstvu. Takže jestli to teď čteš, měla by ses nad sebou zamyslet, posypat se třtinovým cukrem, potřít si obličej jahodovým jamem a za zvuků Internacionály se pustit do díla.

Co jsem to za člověka, když jsem odmítnul volňásek na Dresden Dolls?


:: zprznil: Karl 17:58 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...

This page is powered by Blogger. Isn't yours? [Co tady chces s tim kurzorem?!]

PicoSearch