:: Jen tak zlehka ::

aneb co všechno víme o praní/přání ponožek - bulvární rodinný párek (deníček pro každý okamih)
:: FUCKING WEATHER :: MAIL: Redakce :: MAIL: Karl :: MAIL: HK :: TESILÍ DOMOV ::
ICQ
[::.rss a jiné kydy.::]
:: RSS 2.0
:: Atom site feed
:: GUESTBOOK
[::..zlinky..::]
:: VYFOCENÝ TESIL
:: DEBIL TESIL
:: TESILÍ RÁDIJO
:: NEKONEČNÝ TESIL
:: CHUTNÝ TESIL
[::..súdruhovia..::]
:: Čmelda [Pato(b)log]
:: Lobo
:: A EÁÁ
:: Tam je...
:: AIF
:: Pivní varník
:: PlayForever
:: Brünn Lindwurm
:: Stanice ZOO
:: VfB
:: Chachar
:: PŠT?
:: TSOG-360
:: MP za vodou
:: OV blokuje
:: Kotchka
[::.nějaké obrázky.::]
Tak trochu lepší rádio
Tak trochu jiné rádio
Opera
[::..ARCHIV..::]
[::PROSTE ARCHIV::]
[FAKT JE TU ARCHIV]

:: 26.4.05 ::

Honey, You're My Perfect Boy!

Proč mi ten nadpis ještě žádná žena v mém životě nezpívala po ránu a musím to poslouchat v přehrávači? Proč jsem včera šel na Helmutovu Stříkačku když nebyla? Proč bylo včera tolik jiných věcí? A prdí taky hadi? Tady je další strip.

S příchutí broskve!


:: zprznil: Karl 14:03 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 25.4.05 ::

Snídaně žampiónů

Nedalo mi to a vypravil jsem se v sobotu na Letnou na Baníček. Říkal jsem si, ve dvě vyjedu, jsem tam za pět půl, koupím si lístek a v půl sedím na místě. Jaký omyl, překvapila mě docela nemalá fronta, i zadivil jsem se, že by snad někdo na tu Spartu chodil. Ovšem z řady se ozývala buď pouze angličtina nebo čeština s nezaměnitelným ostravským přízvukem. Tím byla tato záhada vyřešena. Toto nečekávané zdržení však mělo za následek prošvihnutí jediného gólu ve sparťanské síti a příchod přímo na vymyšlenou penaltu, kterou bohužel Poborský proměnil. Ale co, bylo pěkně, sluníčko hřálo a svítilo, co však nebylo pěkné, bylo umístění mého místa, neboť Hlavní tribuna byla už vyprodána a tak jsem si koupil na doporučení pokladního muže lístek na Háčko, protože odtamtud "jde moc dobře vidět". Vidět šlo fakt dobře, ale kdo měl celý zápas posĺouchat "Smrt Baníku", "Besta ven" a "Polští židi" ze sparťanského kotle. Můj výraz hráče pokeru však tímto neutrpěl ani zbla, protože jsem podobnou situaci absolvoval i na jarním finále poháru ČMFS, takže jsem již náležitě trénován.

Když se na to podívám objektivně, byli jsme lepší!


:: zprznil: Karl 17:28 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 21.4.05 ::

Ach ta játra nehezká

Původně jsem chtěl jako nadpis použít "Zranil jsem si ret při nošení stromů", ale zážitek z dnešního obědu byl proti.

Včera jsem uspořádal takové menší posezení za účasti, která byla přísně tajná. Ovšem kurzíva je něco jako tajné písmo, takže: já, lobo, týna, kotchka, ah+ufonek, jura, anjin a luboš. Jelikož nejsem moc dobrým organizátorem, podle toho to taky málem dopadlo. Bylo nás 8 (potažmo devět), já zamluvil stůl pro šest, někteří ze zůčastněných se to dozvěděli den předem, horší to měli ti, kterým jsem to dal vědět včera odpoledne, ale zvládli to všichni. Kdo to trochu nezvládal byla obsluha v Záležitosti. Jak jsem proti nim nikdy nic neměl a byli docela v pohodě, včera, abych to řekl tak nějak kulantně, byla obsluha na piču. Chápu, že měli plno a občas nestíhali, ale zasadili se rozhodujícím způsobem o to, že příště si podobné akce v Záležitosti možná rozmyslím. Kromě této kaňky však nebylo večeru co vytknout. Dotkl jsem se člověka co zná psa Standy Dolinka, měl jsem tu čest dělat předzpívajícího duetu loba s týnou, byla mi přislíbena možnost spatření slovenské číšnice z Gulivera v reálu a opět se ukázalo jaké jsem prase. Ovšem to bych tady nerad rozebíral. Po půlnoci, když jsem se došoural na Želvu, usadil jsem se na lavičku vedle mladšího pána, který nadával, že vždycky jela ta 213-ka 0:03 a dnes ne. Já se mu v duchu smál, ale když už jsme v ní seděli a ta sviňa za Bělocerkevskou nezahla na 28.pluku, ale pokračovala nově rovně k Mecce moderního konfucionismu - Kérfúru EDEN, bylo vidět, že teď se mi směje on. Zničeho nic bez bot a bez původního jízdního řádu a trasy linky 213. Zprvu jsem zařval na celý bus, tak jak řvou lidi na horách - Kera sviňa! (tady trochu fabuluju), poté se usedavě rozplakal (stále ještě fabuluju) a nakonec zmierený s osudom vystoupil na další zastávce (tady už jsem zpět v realitě). S vidinou výstupu na vrchol Kodaňské jsem se dal radši po třech krocích do běhu, abych zachytil poslední 139-ku směr Želva a vyvezl se s ní jednu zastávku. Jak jsem byl tak rozjetý, tak jsem po příchodu domů sedl ke kompu a dohrál Halflajfa Dvojku. Sice jsem šel spát poněkud nad ránem, ale stálo to za to.

A ne, že ne!


:: zprznil: Karl 15:31 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 20.4.05 ::

Svátek práce

Jdete na Exploited? Předevčírem jsem byl kupovat lístky a zarazila mě jejich cena. Taková legenda a jen za 240,- Kč? Nedává mi to spát. Jen doufám, že opravdu přijede partička kolem Watieho a ne nějaké Expplioted B. Nebo ještě hůř, že by třeba přijeli místo nich jen nějací punkoví DJs. Prý je to teď moderní a slavné kapely to tak dělají.

Hurá písničky!


:: zprznil: Karl 19:54 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 19.4.05 ::

Máme papeže, tak se hodně modlete, ať zase neumře

A je to Němec, takže jsem vyhrál pouze 10 piv.

To je hnus


:: zprznil: Karl 18:46 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...

To je hnus!

Už bylo na čase vyměnit používanou hlášku za něco nového. A tak po "je to děvka", "do it", "neznám nic lepšího než si zapálit cigáro, leda si zapálit cigáro stovkou", přichází nové - To je hnus! Jeho prapůvod se skrývá v pošmourném sobotním večeru v ostravské restauraci Staročech, kam kromě očekávaných inženýrů dorazil i Fredy, což je taková zajímavá mariánskohorská postavička, která oblažovala můj doprovod všetečnými otázkami: "a to jsi jako vážně z Prahy?" poté co následovalo potvrzení, přišla další otázka: "a to jako vážně místo narození Praha?" a když i tohle bylo odkýváno a potvrzeno slovem ano, následovalo Fredyho: "To je hnus!" Museli jsme jej pak poněkud slovně umravnit, aby o nás nebylo smýšleno jako o nekulturních a xenofobních barbarech. Ovšem i já jsem si trochu zašpásoval, neboť když jsme vystoupili v pátek na Hlavaku, vytáhl můj doprovod mobil a začal zuřivě smskovat, do čehož já jsem pravil: "představ si, že tady maj auta, vypadaj jako my a dokonce i mluví česky". Každopádně víkend to byl náročný, stejně jako všechny, které tam zažívám, když oblažím Město komínů svou přítomností, ale v tomto se mi podařilo stihnout takových věcí, že to Elen komentoval slovy, že na tohle by on potřeboval minimálně čtrnáct dnů. Odvezl jsem si také jeden kulinářský zážitek a to z Opavy, kde jsem byl navštívit Válečnou (všechny pamětníky samozřejmě V. zdraví) a švagr trval na tom, že musíme ochutnat jednu specialitu místní hospody - smažené korbačíky v trojobalu. Výborné, navíc ukrutně slané, takže dobře tako laskomina podporuje zalévání hrdla. Ani jsem se nesnažil o zapsání proběhlých událostí v navazujícím rytmu, protože vím, že by to byl stejně marný boj.

Stále nekouřím!


:: zprznil: Karl 16:58 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 14.4.05 ::

Aktuální zhodnocení bezpečnostních rizik

Dnešní firemní bowling - na škále 1-5, přičemž 5 je nejnebezpečnější: 2- (většina kolegů jsou nekuřáci, alkohol však dělá své).

Víkendová návštěva Města Komínů - na škále AA-DD, při stejném pohledu jako při předchozím: DD-- (v Ostravě už sice nekouří všechny komíny, ale přeci pár jich ještě je a mí známí snad všichni + všudypřítomný alkohol).

Pokud vydržím nekouřit ostravský víkend, mám napůl vyhráno.

Nezlobit!


:: zprznil: Karl 18:07 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 13.4.05 ::

Můj třetí den nekouření

Včera jsem se vydal s Flájou do sadů pana Riegra. Vždyť bylo tak pěkně. Ovšem zapomněl jsem při odsouhlasení na jednu podstatnou věc. Jak se stůl, u které jsme seděli, s přibývajícím čas pomalu plnil známými, až byl plný až po okraj, najednou mi došlo, že já a Flája jsme jedinými nekouřícími. To už jsem měl v sobě pistácie, arašídy, chipsy a chystal se na žvýkačku. V tu chvíli na mě přišla neskutečná krize a já urval kus zlomené cigarety, jejíž zbytek použil někdo k výrobě brčka a zoufale šmátral po zapalovači. Já už ani zapalovač u sebe nenosím. Jenom pohotová reakce Fláji, který onen kousek vyrval mi z huby a rychlým hmatem podrážky jej rozšlapal v prach, mě uchránila od toho zlého pokušení a já si dal radši bonbon. Patří mu za to můj dík! Jestli jsem se dnes v noci vzbudil pětaosmdesátkrát, tak je to možná ještě podhodnocené číslo. Těch úchylných snů, co se mi dnes zdálo, vždy jsem se vzbudil a pronesl třeba: "právě mi matka spálila všechny moje hadry" nebo "ty vago, právě jsem oddělal šest lidí granátem a teď jdu řídit tank" nebojte se "ty vole právě jsem opíchal psa" nezaznělo. Ráno jsem se vzbudil trochu zpocen, začínám mít z toho docela prdel, akorát mě trochu štve jedna věc - srašně žeru, budu to muset nějak regulovat.

Haj hou


:: zprznil: Karl 10:38 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 11.4.05 ::

Můj první den nekouření

Sobota je zkažený den. Po povinném odsledování hokeje, který mi byl ve finále úplně ukradený, je jedno jestli to vyhráli perníci nebo paštiky, ubrečený klub jako ubrečený klub. Pro mě je morálním vítězem Pavel Kubina. Předchozí větu nemusíte brát vážně. Jsem se vydal na Florenc s kamarádkou ze sousedství za její kamarádkou, která měla něco zhnilého ve svém počítacím stroji. Nedělal jsem to pro nic za nic, měl jsem v plánu půjčit si od kamarádky ze sousedství mop, abych nemusel svou garsonku pracně uklízet na kolenou pouze s hadrem. Zhruba v devět jsem měl rekognoskaci za sebou a přivraven odjet pro mop. Byl jsem ovšem nemilosrdně zpražen tím, že přece nemůžem jen tak odjet a musíme jít s n. na pivo. V deset večer jsem nesměle svůj návrh zopakoval a odpovědí mi bylo pouze jen nasraný pohled a desetiminutová ignorace rozprávajících slečen. V jedenáct jsem inciativně zjistil poslední spoje z Florence, s nadějí, že to kamarádku přiměje k odchodu. Nepřimělo: "serem na spoje, pojedem taxíkem". No co naplat, já jsem v neděli do práce nevstával. V jednu v taxíku natěšen na mop jsem se dal do hořkého pláče. Bylo mi totiž oznámeno, že se U Klokoně loučí číšník a že tam musíme jít, jinak by byl na ni nasraný. Hm. To už mi bylo všechno jedno a jen jsem drtil mezi zuby, že mi to za ten mop stojí. U Klokoně probíhal poněkud nevázaný večírek, společnost byla trochu rozjetá, to jsem řekl kulantně, a tak jsem se snažil maskovat podobnou rozjetostí. Skoro celá hospoda plná sparťanů a Karl na baru vykřikoval: "moooodrou krev a bííílééé srdce mám". Bylo mi řečeno, že kdybych nebyl kamarádem kamarádky ze sousedství, zřejmě by mi rozbili hubu. O půl čtvrté ráno jsem znaven táhl svůj mop domů. Velké vítězství.

Ode dneška platí má sázka o nekouření. Včera jsem si motivaci ještě trochu posichroval, vsadil se o večeři pro čtyři opět v Haciendě s Flájou a s panem G. o patnáct plzní. Zatím to jde, ani na ty cigarety nemám chuť, ale to je podpořeno tím, že mi je blbě z nemoci a sedím doma.

Nazdar


:: zprznil: Karl 16:25 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 8.4.05 ::

Mám nějakou nepsavou

Zase na druhou stranu Vás šetřím námahy číst ty moje bláboly. Co je však nového, je další díl stripu. Snažil jsem se o nějaký normální, ale nešlo to, vážně, zase mi z hlavy vypadla taková úchylnost.

A chovejte se slušně


:: zprznil: Karl 15:22 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 5.4.05 ::

Tohle už nemůže být náhoda!

Již třetí žena mi řekla, že mám pěknější nohy než ona. Jak to mám brát? Jako lichotku či jako potupu? Sám jsem z toho na rozpacích.

Děkuji Vám slečno, za Váš krásný odpadek. V neděli jsem se byl vyslunit do sadů pana Riegra, poté co jsem zjistil, že tamní posezení pod širou oblohou je již otevřeno. Vybrali jsme jeden z mála volných stolů, na jehož kraji (hned vedle jedné z mých krásných noh) ležel odpadkový koš. Po čase se k nám přiblížila mladá sklečna a elegantně vhodila posmrkaný kapesník za tři body do koše. S úžasem jsem sledoval plavný let zmačkaného kusu papíru ke smrkání a po jeho dopadu jsem jako slušně vychovaný mladý muž slečně poděkoval. Nevím proč má společnost propukla v bujarý smích.

Tohle už asi nestihnu. V sobotu vyšel Ressurection of Evil, datadisk to k Doomovi 3. Hned poté co jsem se to dozvěděl, začal jsem mocně finišovat na druhém dohraní D3, abych mohl plynule navázat datadiskem. Dnes se vedle mě však již hřeje disk s ROE a v D3 já zbaběle jsem teprvá v Site 3, asi tak 20 minut od posledního bosse. Mám však obavy, že hned po příchodu domů zbaběle nainstaluju ROE a dohrání D3 pomalu odplave jako staletá voda. Ne, to by bylo příliš defétistické gesto na majitele tak krásných nohou!

Tak!


:: zprznil: Karl 14:36 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 3.4.05 ::

Berušky jdou do nebe

Včerejšek jsem zasvětil práci. Staré dobré ruční práci. Teď nemyslím ultraznámou přerovskou kapelu, ale opravdovou práci. Kolega Ovoce totiž zakoupil parcelu, která je pěkná, na dobrém místě, ale měla jednu nevýhodu. Byla kompletně zarostlá jakousi směsicí ovocného sadu a všeho možného dalšího dřevinatého bazmeku. I vyhlásil brigádu a tak jsem i po páteční hospodské tryzně za nepostoupivší Vítkovice vstal ve čtvrt na devět, posnídal míchaná vajíčka, nasadil sluneční brýle, které jsem sundal až s příchodem hluboké tmy a vydal se na cestu. Po příjezdu byli někteří členové naší výpravy doslova šokováni, já však onen pozemek již viděl, takže jsem nemohl hrát překvapeného. Krátce po rozdělení úkolů došlo k pikantní situaci. Čmelda, který byl také členem skupinky brigádníků, stál poblíž mě se sekerkou v ruce a oběma nám najednou upoutaly zrak dvě berušky nacházející se na stromě. "Hele šukaj" pravím já, ale to již vzduchem svištěla Čmeldova sekerka a přesným řezem rozpojila dvojici broučích milenců a udělala z nich čtyři. Hustý zážitek, zvláště poté co jsem si představil, že tvor, pro kterého jsem velký stejně jako ta beruška pro mě, mi udělá to samé zrovna v nejlepším. Tomu říkám orgasmus. Ale co, Čmelda jim prostě záviděl, že zatímco on pracuje, oni si v klidu šoustají. Zpět k hlavnímu ději. O samotné práci se toho moc napsat nedá, byla taková jednotvárná. Pořád jsem něco tahal nebo sekal. K večeru, když jsme počkali až dohasnou jiskérky z ohníčku, který spaloval neposlušné větývky, jsme usedli na jedno do místní putyky spláchnout prach v hrdle a Čmelda povídá J., přítelkyni to Ovoce: "Vzpomínáš jak jsem byli na té chalupě a šukaly tam ty dvě mouchy na okně?" Je to úchyl, jen jsem podotkl, že tehdy naštěstí neměl v ruce sekerku. Ovšem měl jsem včera takovou divnou sázecí náladu. První jsem se chtěl vsadit s Ovocem, že nelze uklidit mou garsonku pouze s hadrem bez dalšího vybavení v čase pod 40 minut, což on ale odmítl, pak jsem se vsadil s Čmeldou o pět piv, že příští papež bude Ital, dále se se mnou vsadil Čmelda o deset piv, že příští papež bude buď Asiat nebo Jihoameričan a na závěr jsem se po příjezdu do Prahy vsadil, že od 11. dubna tohoto roku přestanu kouřit a to o večeři v Haciendě Mexicaně. Je jasné, že všechny sázky vyhraju!

Jsem vítěz


:: zprznil: Karl 12:51 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 1.4.05 ::

Umřel papež a padne vláda

Co z toho je Apríl? Radši nebudeme spekulovat a podíváme se na další díl stripu.

S pánem Rodem


:: zprznil: Karl 12:20 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...

This page is powered by Blogger. Isn't yours? [Co tady chces s tim kurzorem?!]

PicoSearch