:: Jen tak zlehka ::

aneb co všechno víme o praní/přání ponožek - bulvární rodinný párek (deníček pro každý okamih)
:: FUCKING WEATHER :: MAIL: Redakce :: MAIL: Karl :: MAIL: HK :: TESILÍ DOMOV ::
ICQ
[::.rss a jiné kydy.::]
:: RSS 2.0
:: Atom site feed
:: GUESTBOOK
[::..zlinky..::]
:: VYFOCENÝ TESIL
:: DEBIL TESIL
:: TESILÍ RÁDIJO
:: NEKONEČNÝ TESIL
:: CHUTNÝ TESIL
[::..súdruhovia..::]
:: Čmelda [Pato(b)log]
:: Lobo
:: A EÁÁ
:: Tam je...
:: AIF
:: Pivní varník
:: PlayForever
:: Brünn Lindwurm
:: Stanice ZOO
:: VfB
:: Chachar
:: PŠT?
:: TSOG-360
:: MP za vodou
:: OV blokuje
:: Kotchka
[::.nějaké obrázky.::]
Tak trochu lepší rádio
Tak trochu jiné rádio
Opera
[::..ARCHIV..::]
[::PROSTE ARCHIV::]
[FAKT JE TU ARCHIV]

:: 29.6.05 ::

Někteří psi zřejmě mluví

Ale kteří, to netuším. Jak se mám soustředit na psaní, když jsem kompletně pohlcen tímto skvostem? Ale zkusím to, kvalitní výsledek ovšem nezaručuji.

Uplynulý víkend patřil mezi ty z náročnějších. V pátek jsme se vypravili na Vítkov, kde probíhalo Pivobraní a hlavně concert Sta zvířat a mimo jiné slibovali 50 druhů piva. Ovšem kde ten počet vzali mi však není známo. Odolal jsem pokušení vypít kopřivové pivo, poslechli jsme si Sto zvířat, potkali se s Pájou a odebrali se do sadů pana Riegra. Pátek + Riegry + Velká společnost = Špatné vstávání. To jsme však s mojí milou zvládli akorát a vydali se do Roudnice na letecký den. Bylo to moc pěkné a jelikož nás tam vzal Ovoce s přítelkyní, dovídal jsem se od něj i co se to v tom vzduchu prohání za mašinky. Jelikož se však brzy zatáhlo a blížila se bouře, vydali jsme se po čtvrté odpolední zpět ku Praze a cestou zpět po dálnici jsme potkali hořící auto. Má to nějakou souvislost? Napadá Vás něco? A abyste si nemysleli, že kecám a v Roudnici jsem nebyl, dám zde nějaké foto - zde a zde. To hořící auto bohužel nikdo vyfotit nestihnul. Večer jsme pak sežrali výtečného srnce u Ovoce a před půlnocí se rozešli do svých domovů. V neděli mě totiž čekalo stěhování. První v letošním roce a doufám, že poslední. Tu krávu těžkou jednadvacetipalcovou monitorovou už tahat nebudu. Naštěstí přijel z Ostravy Katan, který vezl svého bratra Hrnce s přítelkyní Skřítkem na letiště a dobrovolně mi pomohl. Dokonce i tu televizi, kterou jsem v neděli stihnul koupit, autem převezl. Hodný to hoch. Vrátím mu to na dětech.

Někdy..někde..nikam


:: zprznil: Karl 19:27 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 28.6.05 ::

Slipy chybí

Tedy sliby - chyby. Včera jsem sliboval obsáhlejší post, ale nestíhám. Nabízím alespoň další díl stripu.

Ehm


:: zprznil: Karl 19:45 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 27.6.05 ::

Employee of the Year 2005

And the Oscar goes to.....Karl!

Dnes to bylo krátké - zíra bude víc


:: zprznil: Karl 18:01 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 21.6.05 ::

Dobře Vám tak!

Nedáváte na mé dobře míněné rady a nešli jste včera na kabaret. A to já poznal, jelikož tam bylo asi 30 lidí, všimnul bych si Vás. Každopádně to byl opravdový labužnický kousek. Mám dojem, že jsem vyplakal asi tak 5 litrů slz smíchem a dvakrát se dusil. Prostě Surůvka a jeho partička zase zaperlili. Na kahánku s dechem jsem měl především při mezinárodní scénce, kdy Jirka uvedl na pódium svého německého saxofinistu, který, ále, to byste stejně museli vidět. Nebo kabaretní hudební skupina, jejichž část rýmu "strčím ti ho do análu" se mi nesmazatelně vryla do paměti a jeden její člen měl na hlavě masku medvěda a takovou medvědí krytku na penis, jinak nic. Někteří (Kotchka :) se s ním v závěru prali. Na postprodukčním posezení v hospodě Na Mělníku nám bylo umělci poděkováno za účast (30 lidí prý byl úspěch), musel jsem samozřejmě říct, že nejpovedenější scénkou byl taneček Denisy od stripů s jejím přítelem Petrem, nakonec však každému chválil jeho scénku, za což mi byl potěšenými učinkujícími nabízen vždy panák a shlédl i dělení tantiémů. Surůvka však pravil, že diváci nárok nemají, a tak jsme jen udělali s přítelkyní psí oči a zahryzli se hlouběji do půllitrů. Co Vám budu povídat, libůstka, takže jsem ani nelitoval, že jsem se do postele dostal v jednu ráno a vstával o půl sedmé.

Tak prodává někdo tu televizi nebo ne?


:: zprznil: Karl 09:46 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 20.6.05 ::

Přijeli umělci do Prahy

Já to nechápu. Pořád do té Prahy někdo jezdí. V pátek ostravská umělecká klika, dnes Koleňák po třech letech strávených na Mallorce. Člověk se s nimi musí pořád potkávat, někam chodit a vůbec dělat samé nezajímavé věci. Například dnes musím jít na Návraty mistrů zábavy Jiřího Surůvky do Veletržního paláce. Je to kabaret a vskutku vypečený. Takže v osm tam, jasný?! Neprodáváte někdo levně televizi?

Jednu bych i koupil


:: zprznil: Karl 16:26 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 17.6.05 ::

Mravenci snědli kočku

Venku se rozplakalo.

To si pochutnali


:: zprznil: Karl 17:33 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 16.6.05 ::

Mám strach, že papoucha přefiknu a on mi praskne

Dostal se nám s eLeN do rukou katalog hračkového monstra Sparky´s. Jsou tam opravdu chuťovky, jako například: Malý výherní automat (cvičte své dítě na dráhu gamblera již od útlého věku?), Holicí strojek (od šesti let +, že bych něco ve svém vývoji zpozdil?), Budík s vlastním mozkem (heuréka! můj problém s prací je vyřešen, posadím za svůj stůl budík!), ale největší libůstkou byl Světelný meč, který i vydává ty správné zvuky. Shodli jsme se s LN, že až budeme sousedi, v každou volnou chvíli budeme běhat po Vršovicích, mečovat se a vyhánět děti z pískovišť.

A tady je libůstka na závěr. Videjko (10MB), které prostě musíte vidět. Autorem je Pai-mei z Mlazic u Mělníka (ICQ 298367165), bratranec to Fláji.

Nazdar


:: zprznil: Karl 13:26 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 14.6.05 ::

Líná Noha´s Birthday Party

Včera si ten nebožák, jež zove se eLeN a má tu čest být mým dlouholetým výborným kamarádem, usmyslel, že má narozeniny. A prásk, on je fakt měl. A aby toho nebylo málo, uspořádal na zahrádce baru, ve kterém předstírá práci, takovou malou grilundbeer párty. Co čert nechtěl, pozval mě (abyste si o tom zlotřilci udělali obrázek, tady máte link na jeho pět občasníků, které před pradávnem vyplodil). A tak jsem se v osm vykopal z práce, potkal se svou milou a šli jsme tam. Celou cestu jsem ji kladl na srdce, ať moc nepije, protože bude spousta jídla, ale ona jako by mě neposlouchala, dala si velkého Bernarda a taky snědla jen jeden grilovací párek. To já bych se měl k tomu jídlu jinak, ale hostů byla spousta a masa tak akorát, takže jsem se ani nesnížil ke svým záludným fintám a choval se jako distingovaný mladý muž. Ne tak má přítelkyně. Když jsem před půlnocí zahlásil odchod na poslední 135ku, vzpurně se postavila na odpor, provokativně si dala další pivo a mě stáhla do hlubin zapomnění v popůlnočním čase. Doma jsme byli asi ve tři. Však se ji to taky vymstilo, zaspala do práce chuděra!

Máte vilný pokoj?


:: zprznil: Karl 12:43 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...
:: 13.6.05 ::

Pozór na sový!

Vím, že mám teď poněkud psací pauzu, ale s leností nic neuděláte. Taky k tomu psaní musí být chuť a tu já teď jaksi postrádám. Radši dělám jiné věci. Třeba vymýšlím další stripy. Tady je nový. Podávejte s červeným vínem a dobře uleželým modrým sýrem.

Chtěl bych být medvídkem


:: zprznil: Karl 12:56 :: [odkaz trwaly] :: | 0 komentu popularnych


...

This page is powered by Blogger. Isn't yours? [Co tady chces s tim kurzorem?!]

PicoSearch